Toplam 684 Sayfadan Sayfa 348 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonuncuSonuncu
Toplam 6840 adet sonuctan sayfa basi 3,471 ile 3,480 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [Server 8] WoW Gidişatı

Üye COF CORE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Selamlar Travian ahalisi,

ben emekliliği gelmiş bir başkan olarak oyundaki son notlarımı düşüyorum. Bir gün travian oyuncu kalitesi umuyorum ki gerekli düzeye gelir ve ekipler turnuvada iyi iş çıkarırlar.

20:45 de şampiyonuz dedim...Öyle de oldu Bugün açıkcası wow da yerle bir olma gibi bir beklentim vardı (olması gereken oydu). Ama dün akşam Generali arayıp hem mimarı geçemeyecekler hem de wow da ciddi bir yıkım olmayacak dedim. Tablo umduğumdan çok ama çok iyi...

8 Milyon kesim yapıp bu kadar ayakta kalabilecek wow yok serverde. 3 bölgeden hem hesaplara hem tılsımlara hem de wow'a saldırı gelirken, tüm bunları analiz edip imkanları en doğru şekilde kullanan teknik ekibi kutlarım.

MUZİ 'yi bastığı askerden dolayı tebrik edenler var. Ben etmiyorum Oyun bilgim buna müsade etmiyor. Bir roma ordusu Koç basacak kadar ucuza alınacak bir ordu değildir. Oyunun en iyi mancığı en kaliteli ordusu Roma'da ama o koç basıyor...Şöyle söyleyeyim, Muzi'nin önünden içecek fabrikasının etkisiyle bonuslarıyla gelen hayvani bir cermen ordusunun peşine Muzi aynı ordu ile koçsuz peşine girip, sadece bastığı koçun yarısı kadar manco basmış olsaydı ve tek atış dünya harikasını hedef alsaydı, muhtemelen bugün tebrik mesajı ile beraber COF un biten WOW şansını analiz ediyor olabilirdik.

Tüm bu saldırılar ve sabunmalar arasında, ekip 2 hedefe daha organize yapmıştır. Bir tanesi sıfırlanmıştır.

Generali öğleden sonra aradım, ilk defa kızdım. Nedir bu orduları harcamadaki hoyratlık dedim. "Ordu çok Kemal" cevabını aldım

Bol bol operasyona devam edebilirler. Bizimkilerin işi o zaten.

Ben tüm orduların SGE'ye kullanılmasında kararlıyım. BARBAR'ların bu sessiz gidişi hoşuma gidiyor. Kontrolümdeki ordular oraya gitmeyecektir. Oyunda bu wow'u dikmesi gereken iki ekipten birisi onlardır. Umarım kazanırlar.

Alıntı CSD ! kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Rahmi Abi 'ye yazdığı güzel mesajdan dolayı teşekkür ederim. Bizim için de her zaman Barbar ın dostluğu bakîdir. Sene başında da bu şekilde konuşuldu , bu sefer de rakip olalım denildi. Ben bu seçimi sağlıklı bulmasam da şuna da tekrar kanî oldum ki , rakibin de arsızına , hırsızına geleceğimize , mertine denk gelelim. Dostluğumuz oyunun üzerinde kalabilsin. Yüzümğze farklı , arkamızdan farklı konuşanlardansa , lafını çıkıp mertçe konuşanla oyunda vakit geçirelim. Emek hırsızlığına tamah etmeyenlerle aynı havayı soluyalım.

şu bir gerçektir ki , birliklerin oyuncu profili ortalaması hemen hemen aynıdır. Bir kısmı uzaydan bir kısmı yerin altından gelmedi , hepimiz aynı memleketin insanı , aynı sokağın çocuğuyuz. Yönetim kadroları ise aynı kafaya sahip insanların bir araya gelmesiyle karakterini edinir. Bu serverda oynayan birlik yönetimlerine ne yazık ki saygı duymuyorum. Takındıkları tavırları benimsemiyorum , sevmiyorum. Bir ağırlıkları oldugunu da düşünmüyorum. samimiyetsiz bu politikaları kabul etmiyorum.

barbar ailesinin mensupları her defasında 'bu wow sizin hakkınız' derler bize. Eksik olmasınlar , varolsunlar. Bu mğcadele etmeyecekleri anlamına gelmez elbette , kendi emeklerini sonuna kadar ortaya koyacaklar. Diğer atkadaşlar ne yaptılar ?

Önce dediler ki , siz kurmayın da 3 ümüzden kim kurarsa kursun, kimliksizliğe razıyız.

bir sonraki cümle şu oldu , natar kursun.

bir sonraki de taze çıktı , Barbar kursun.

sen kendini bir düşmanlık üzerinden anlamlandırırsan , düşmanlık ettiğin yerden bir güzellik bekleyemezsin. Bütün bu birliklerin arasında barbar ın kurdugu cümleye bakar mısın : biz sonuna kadar kendi wowumuzu destekleyecegiz , COF yıkarsa da kğsmece darılmaca yok , biz yıkarsak da yok , hakedenin hakkını verşyoruz.

şimdi sevgili arkadaşlar , oyunda wow u kurma ihtimali kalan 2 birliğin kesinleştiği bugün , kendisi olmaktan aciz , kendini ifade etmekten aciz arkadaşlarım gerekli dersi alma vakti. Korkudan bu birleşmeyi yeriyorsunuz demenin artık size bile saçma gelecegi bu COF un zafer gecesinin iki kazananı vardır. Biri duruş sahibi Barbar , diğeri yine duruş sahibi COF.

Başkanım çok güzel söyledi , bizim için dğnya harikası , her biri dğnya harikası olan ekibimizle omuz omuza , çizgimizde yürümemizdir. Zafer kazanmak , birilerinin zaferini gölgelemek için adım atmak COF un açlığı olan konular değildir. Bu sebeple aynı tabrı gösterebilen , dostu da rakibi de olmaktan öutlu oldugum Barbar Birlikleri nin kuracağı wow bana hiç dokunmaz. Kuracaksa mert adamlar kursun.

-- wowuna bu yıl çok büyük emek vermiş bir kardeşiniz olarak , kuşkusuz wow u -- de kurmayı çok isterim. Bunun aksinde bir fikre onay vermem asla düşünülemez , gelgelelim Barbar sözkonusu ise en azından itiraz hakkımı gizli tutarım. Başımğstğne diyebilirim.

neticede birlik olmanın kaidesi birbirini anlamaktan , ortak degerleri sağlamlaştırmaktan geçer. Böyle bir konuda Başkan ın sözünün arkasında durmak gerekir.

O kıytırık binayı 100 e getirsek ne olur , getirmesek ne olur ?

siz adınız gibi biliyorsunuz ya , biz kimi istersek o kuracak diye , heh bu da işte size her travian gördüğünüz yerde dert olur.
    Yukarıdaki yazılar hafızalarda yer etsin.....
    sanalda böyle insanlarla tanışmış olmaktan gurur duyuyorum tüm COF ailesininde eline emeğine sağlık

Alıntı muzaffer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    biz çıkarken saldırıyı aktif olma ihtimaline karşı çıktık ama onlar biraz geç davrandı bizim oyun başından beri hedefimiz koç başı basmaktı hiç mancınık basmayacaktık 800 kadar mancınık bastık oda olasıbi tılsıma gidersek diye oda işe yaradı sayılır bir seviyede olsa merkez binasından seviye aldı
    abi eksik bilgi verme. o 800ün 400ünü de ben yanlışlıkla bastım . ama iyiki basmışım

Üye Cheetah9l - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Birisi_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Başarı derken

Ben Sefa 'nın dediği gibi hiç seviye alınmayacak sanıyordum ) Hem bu kadar seviye almaları bile bence başarı Gülen Yüzler iç savaşa katılmadı ama ECEL - SON Bieliklerinin bu kadar ordu saklamaları bu orduları basmaları başarılı olduklarını düşünüyorum. Şahsi fikrim
    TEMBEL REiS - KEMAL
    Don't hate the player, hate the game ...

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı fkurt kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    abi eksik bilgi verme. o 800ün 400ünü de ben yanlışlıkla bastım . ama iyiki basmışım
    keşkemde netin kopsaydıda basmasaydın koskaca bir umudu hiç ettin

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı Cheetah9l kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben Sefa 'nın dediği gibi hiç seviye alınmayacak sanıyordum ) Hem bu kadar seviye almaları bile bence başarı Gülen Yüzler iç savaşa katılmadı ama ECEL - SON Bieliklerinin bu kadar ordu saklamaları bu orduları basmaları başarılı olduklarını düşünüyorum. Şahsi fikrim
    sefayı en son bogaz köprüsünde görüntülemişler kendini atmaya çalışırken

Banned

Alıntı fkurt kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    evet öyle olmuştu keşke yanlışlıkla üç beş k bassaymışız

Uye Rutbesi
    Birisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Cheetah9l kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Katılmıyorum 8m asker kestireceksin 10 seviyeye başarı diyeceksin. Hiç makul değil. Birde made böyle ordular vardı bu adamları neden temizlemediler ki?
    Görünenin arkasında ki görünmeyen varya haa işte o benim.
    S2:Birisi, s8:Ramses_xıı, S1:Refresh S8:Refresh

Alıntı muzaffer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    biz çıkarken saldırıyı aktif olma ihtimaline karşı çıktık ama onlar biraz geç davrandı bizim oyun başından beri hedefimiz koç başı basmaktı hiç mancınık basmayacaktık 800 kadar mancınık bastık oda olasıbi tılsıma gidersek diye oda işe yaradı sayılır bir seviyede olsa merkez binasından seviye aldı
    muzaffer kardeşim eline emeğine sağlık gerçekten güzel asker basmışsın..
    ama dün senin hesabı neden banladılar anlamış değilim
    zira sen uslubu adabı bilen güzel birisin..

neyse sağlık olsun canın sağ olsun güzel insan
    © & ®
    Şahi® ULaaN..!

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı Birisi_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Katılmıyorum 8m asker kestireceksin 10 seviyeye başarı diyeceksin. Hiç makul değil. Birde made böyle ordular vardı bu adamları neden temizlemediler ki?
    siz sorasınız diye bi kaçtanede size sakladık hani çok horazlanıyordunuzya buralarda

Üye Cheetah9l - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı erolll kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sefayı en son bogaz köprüsünde görüntülemişler kendini atmaya çalışırken

SEFA - Onur Can' dır onlar Yaşıtlarım olarak çok tecrübe kazanıyorlar şimdi ki halleri böyleyse ben 5 sene içerisinde düşünemiyorum. Iyi dayandılar iyi bir tatile hakketti ikisi de Cemil ' i hawaii bile kurtaramaz direk psikolağa ) Adam uzun mesaj yazmaya başladıysa cidden işiniz zor hhaah
    TEMBEL REiS - KEMAL
    Don't hate the player, hate the game ...

Toplam 684 Sayfadan Sayfa 348 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448 ... SonuncuSonuncu