Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wow tebrikleri

Uye Rutbesi
    çiçili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Varsayılan Wow tebrikleri

Bu dönemde 1000 atlı ve sonşahi ailesini tebrik eder wow kurulumunda emeği geçen tüm oyuncularımıza teşekkürü borç bilirim bir sonraki servarda başarılarımızın devamını dilerim..
    TR8 KÜRŞAD_40 CERİ TR5 GLACİER S3 DESPİSE53 S6 AGRESİFHADEME S1 VSUA ,CİCERO53,ROMALI KASAP S12 MABED,S17 CRB_WARİOR 3X DREAMSOLDİER ...
    BÜYÜK ADAM OLMANA GEREK YOK ADAM OL YETER.

Alıntı çiçili kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu dönemde 1000 atlı ve sonşahi ailesini tebrik eder wow kurulumunda emeği geçen tüm oyuncularımıza teşekkürü borç bilirim bir sonraki servarda başarılarımızın devamını dilerim..
    teşekkür ederiz tüm birlik arkadaşlarımın başarısı bende sizleri tebrik ederim

tebrikler emeginize saglık

Demek sonunda bitti haa tebrikler arkadaşlar.Wow'u gene s8 in gercek sahipleri kurdu.Emeğinize sağlık.

HARTGE...

Emeği geçen herkezin eline koluna yüreğine sağlık. Başta Abraxas ve Yaramaz olmak üzere tüm 1000Atlı ve Sonşahi Birliklerini kutlarım.

Üye osmanlıx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tebrikler arkadaşlar .
    osmanlıx tarafından (26-08-2014 Saat 12:04) değiştirildi. Sebep: .

Değerli 1000ATLI ve SONŞAHİ birliklerinin mükemmel oyuncuları;

Bildiğiniz üzere dün saat 09.50 dolaylarında wow seviyesini 100 yaparak DÜNYA HARİKASININ ADINI 1000ATLI VE SONŞAHİ OLARAK YAZDIK...

Bugüne kadar ki vermiş olduğunuz desteklerden ötürü teşekkür ederim . Bu bir ekip oyunu ve bunun en iyi örneğini gösterdinizç Haklı bir gurur yaşattınız bizlere bundan ötürü teşekkür ederim.

Tabiki en büyük teşekkür ve tebriği wow alımından bugüne kadar pes etmeden sürdüren ABRAXAS ve sino_3 arkadaşlarımıza gönderiyorum. Gerçekten wow almak bu sorumluluğa girmek çok zordur. Arkadaşlarımız bunun üstesinden geldiler. SONŞAHİ birliği ve yönetimine ayrıca teşekkür ederim. ABRAXAS hesabının wow kurmasında çok yardımları oldu.

ABRAXAS hesabına ayrıca parantez açmak istiyorum. Bu sene aramıza katıldılar gerçekten belkide şurda 1000 kişinin verdiği emek kadar çaba harcadılar. Sosyal yaşantılarından çok ödün verdiler, birlikteliğin nedemek olduğunu herkese gösterdiği destekle kanıtladılar. Bir istediğimiz yere 1000 destek oldular. Gerçekten bugüne kadar ki oyunculuk yaşantımda böyle bir oyuncu görmedim desem yeridir.

Diğer arkadaşlarımız keza öyle gerek SONŞAHİ birliğinde gerekse 1000ATLI ailesinde bu wowun kurulmasında yardımları olan çok değerli insanlar var onları saymakla bitmez sizlerle gurur duyuyorum ıyıkı varsınız dostlarım.

sino_3 hesabında yer alan dostumuzada ayrıca teşekkür ederim. Abraxas arkadaşımızın kurmasında kendileri çok destek oldu. Herzaman önünü açtı saldırıları üzerine çekti ve bu wowu abraxas kuracak dedi.

Birlik başkanlarımıza ayrıca teşekkür ederim çok kahrımızı çektıler belki ama sonunda meyvesını aldılar.

1000ATLI yönetici olarak 1000-71 birliğinde bulundum ve elimden geldiğince servera renk katmaya çalıştık. Herzaman savaşçı olarak baştan beri mücade ettik. Çok canlar yaktık belkide en çok saldırı alan birliklerden biri olduk gerek SONŞAHİ birlikleri gerekse 1000ATLI birliklerimize ait kardeş birliklerimizile gelen rakiplere kök söktürdük. Ekibimizle gelmesekte burada çok güzel ve emek veren insanlar ile tanıştık ve hepsi harbi oyuncular olduklarını gösterdiler.

1000-71 ailesine ayrıca teşekkür ederim onlarda benim çok kahrımı çektıler. Gönüllü savunmacı olarak birtakım arkadaşımız aslanlar gıbı bızlerı savundu yılmadan usanmadan saldırı basan arkadaşlarımızda gittiler aslanlar gibi yıktılar.

PortakallıÖrdek ve Oscar Gym gride çok mücade ettiler. Çok merkezler sıfırladılar ve rakibe orayı dar ederek üstünlüğümüzün en büyükm katkıları sağladılar. Portakallıördek arkadaşımızında emeklerı ve rıcamı kırmadan gece gündüz uğraşması ve tam birlik oyuncusu olduğunu göstermesi bizlerin yükünü hafifletmesinden ötürü sonsuz teşekkürler.

Her oyuncumuz her bırlıgımız çok değerli.ve mükemmeldi herkesın adını yazsam mesajlar yetmez İYİKİ VARSINIZ DOSTLARIM...

HEPİNİZ HAKKINIZI HELAL EDİN. BENDEN YANA HELAL HOŞ OLSUN...

Yaramaz

1000ATLI Yönetimi 1000-71 BAŞKANI
    yaramaz&harranlıyam

http://www.youtube.com/watch?v=wYjK0BsvWZw&feature=youtu.be

ziya kardeşim ABRAXAS için ayrıca bir parantez daha açman gerekmiyormuydu ölümüyle ilgili koca bir yalanla hepimizi nasıl uyuttugunu falan anlatsan aslında daha iyi..çünkü o wow tamamiyle maneviyata dayalı kuruldu onca insan üzüntüden sebep gönül verdi emek verdi hatta bende dahil 30 40 tane büyük wow ordusu sırf abraxas wow kursun güya rahmetli semiha nın hatırı var diye saldırı çıkmadan askeriyle hesap sildi bence bunuda anlatmak ve üçkagıtçılıklarındaki başarıdan sebepte ayrıca tebrik etmek gerekli..

Alıntı kaiser_söse kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ziya kardeşim ABRAXAS için ayrıca bir parantez daha açman gerekmiyormuydu ölümüyle ilgili koca bir yalanla hepimizi nasıl uyuttugunu falan anlatsan aslında daha iyi..çünkü o wow tamamiyle maneviyata dayalı kuruldu onca insan üzüntüden sebep gönül verdi emek verdi hatta bende dahil 30 40 tane büyük wow ordusu sırf abraxas wow kursun güya rahmetli semiha nın hatırı var diye saldırı çıkmadan askeriyle hesap sildi bence bunuda anlatmak ve üçkagıtçılıklarındaki başarıdan sebepte ayrıca tebrik etmek gerekli..

Evet bu konu hakkındada yorum yapalım ...

Abraxas hesabı gerek s8 gerekse 1000atlı ailesine bu sene katılan bir hesaptır. Serverın başında bölgede sıkıntı açmış konuşmalar sonucunda onu 1000atlıya 1000-71 ailesine kazandırdım. VE su oyunda okadar güvenip temsilciliğimi vereceğim dostum var abraxasda onlardan biri oldu kısa zaman içierisinde güvenimi kazandı ben onun o benim temsilcim olarak serverın başından bu zamana kadar sürdürdürk. Ben abraxas hesabından oyun olarak 1000atlı ailesine almama gereken desteği aldım ve server basından beride elimden geldiğince 1 kere yıkılmadan oyunu bitirmesine yardımcı oldum.

Mesajımın başındada belirttiğim gibi ilk defa birlikte oynadığımız bir hesap ve wow köyünü ona verecek kadar bizler ona güvendik . Oyun anlamında bir yanlış görmedim bilakis herzaman her konuda hem bana hem bırlık arkadaşlarına elinden gelenin 1 değil 10 katını yapıyordu ben kızıyordum kendınden çok arkadaşlarını düşündüğü için.

Wow köyünün maneviyatla kurulmasına gelince konu;

HAKKI ABİ KÖYDENDE KONUŞTUĞUMUZ GİBİ SEN DAHA ÖNCESİNDEN BERİ TANIDIĞIN BİRİYDİ ABRAXAS HESABI VE SEN OLSUN EŞİN OLSUN SÜREKLİ GÖRÜŞÜYORDUN OYSAKİ BEN BELKİ HAFTADA 1 ANCAK GÖRÜŞME FIRSATIM OLUYORDU. YANİ ONU BENDEN DAHA İYİ TANIYORDUN SEN BILE BUNU ANLAMADINSA BENIM ANLAMAMAM ÇOK NORMALDİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

WOWUN BANA KALIRSA MANEVİYAT KISMI KİŞİYE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. ÇÜNKÜ GERÇEK YADA SAHTE Kİ ANNESİNİN VEFATI BÜYÜK ORANDA SAHTE BUNUDA ORTAYA ÇIKARAN YİNE HESAP ORTAĞIM GÜRCAN VE SİZEDE BUNU SÖYLEYEN O Kİ BİZLERİN BİLMEDİĞİ VE YİNE BİZLERİN ARAŞTIRMALARI İLE ORTAYA ÇIKAN BİRŞEY BU. BU VEFAT YALANI WOW KÖYÜ BUNDA İKEN ÇIKAN BİŞEY OLSA DİCEM MANEVİYATI VAR OYUN ORTASINDA OLAN BİRŞEY VE NE BEN WOWU ONA BU NEDENLE VERDIM NEDE EMİNİMKİ SONŞAHİ NEDE 1000ATLI AİLESİ BU NEDENLE ONU DESTEKLEDİ MESAJIMDADA YAZDIGIM GIBI OYUN HAKKINI VEREN VE WOW KURABİLEEK ENDER HESAPLARDAN BİRİ OLDUĞU İÇİN BIZ WOWU ONA VERDIK VE SONUNA KADAR DESTEKLEDİK.

SİZLERİN ORDU ÇAKMAMASINA GELİNCE GİDER AYAK BİR DUNYA ORDU GELDİ BELKİ SENİN EKİPTEN GELMEDİ AMA SENİN OLDUGUN BIRLIKTEN FALANDA GELDİ ABİ BUNU BILIYORSUN BEN SIZLEREDE SOYLEDIM SEN HEP ORDU ÇAKMİCAM DERDIN AMA BEN OYUN FARKLI DOSTLUK FARKLI DERDIM O TAKTIR SANA KALMIŞ BEN ONA BİŞEY DİYEMEM VE BU YALANI NEDEN SOYLEDI BEN BILE AKIL SIR ERDİREMIYORUM İNSANIN BIR YALANDA ANNESİNİ ÖLDÜRMESİ GERÇEKTEN ACI BİR DURUM ONA KATILIYORUM AMA BU OYUNDAN BİR MENFAATMİDİR ONU BİLEMEYECEĞİM VE TEKRAR SÖYLÜYORUM WOW GÖREVİ ONA ANNESİ VEFAT ETTİ VS GİBİSİNDEN VERİLMEDİ HAKKINI VERECEK KİŞİLERİN BAŞINDA OLDUĞU İÇİN VERDİ.

BEN OYUN OLARAK KİŞİYE BAKARIM REEL HAYATINA GÖRE SEÇMEM KİŞİLERİ BANA BİRLİĞİME ARKADAŞLARINA FAYDALI İSE BENİMLE YÜRÜR YALANI DOLANI KENDİNEDİR VE ONLADA ASLA PİRİM KAZANAMAZ.

HA TASNİF EDİYORMUSUN KINIYORUM TAMAMEN BUNUDA AÇIK BİRŞEKİLDE YAZIYORUM.
    yaramaz&harranlıyam

http://www.youtube.com/watch?v=wYjK0BsvWZw&feature=youtu.be

Alıntı KİNG1000ATLI kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Evet bu konu hakkındada yorum yapalım ...

Abraxas hesabı gerek s8 gerekse 1000atlı ailesine bu sene katılan bir hesaptır. Serverın başında bölgede sıkıntı açmış konuşmalar sonucunda onu 1000atlıya 1000-71 ailesine kazandırdım. VE su oyunda okadar güvenip temsilciliğimi vereceğim dostum var abraxasda onlardan biri oldu kısa zaman içierisinde güvenimi kazandı ben onun o benim temsilcim olarak serverın başından bu zamana kadar sürdürdürk. Ben abraxas hesabından oyun olarak 1000atlı ailesine almama gereken desteği aldım ve server basından beride elimden geldiğince 1 kere yıkılmadan oyunu bitirmesine yardımcı oldum.

Mesajımın başındada belirttiğim gibi ilk defa birlikte oynadığımız bir hesap ve wow köyünü ona verecek kadar bizler ona güvendik . Oyun anlamında bir yanlış görmedim bilakis herzaman her konuda hem bana hem bırlık arkadaşlarına elinden gelenin 1 değil 10 katını yapıyordu ben kızıyordum kendınden çok arkadaşlarını düşündüğü için.

Wow köyünün maneviyatla kurulmasına gelince konu;

HAKKI ABİ KÖYDENDE KONUŞTUĞUMUZ GİBİ SEN DAHA ÖNCESİNDEN BERİ TANIDIĞIN BİRİYDİ ABRAXAS HESABI VE SEN OLSUN EŞİN OLSUN SÜREKLİ GÖRÜŞÜYORDUN OYSAKİ BEN BELKİ HAFTADA 1 ANCAK GÖRÜŞME FIRSATIM OLUYORDU. YANİ ONU BENDEN DAHA İYİ TANIYORDUN SEN BILE BUNU ANLAMADINSA BENIM ANLAMAMAM ÇOK NORMALDİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

WOWUN BANA KALIRSA MANEVİYAT KISMI KİŞİYE GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTERİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM. ÇÜNKÜ GERÇEK YADA SAHTE Kİ ANNESİNİN VEFATI BÜYÜK ORANDA SAHTE BUNUDA ORTAYA ÇIKARAN YİNE HESAP ORTAĞIM GÜRCAN VE SİZEDE BUNU SÖYLEYEN O Kİ BİZLERİN BİLMEDİĞİ VE YİNE BİZLERİN ARAŞTIRMALARI İLE ORTAYA ÇIKAN BİRŞEY BU. BU VEFAT YALANI WOW KÖYÜ BUNDA İKEN ÇIKAN BİŞEY OLSA DİCEM MANEVİYATI VAR OYUN ORTASINDA OLAN BİRŞEY VE NE BEN WOWU ONA BU NEDENLE VERDIM NEDE EMİNİMKİ SONŞAHİ NEDE 1000ATLI AİLESİ BU NEDENLE ONU DESTEKLEDİ MESAJIMDADA YAZDIGIM GIBI OYUN HAKKINI VEREN VE WOW KURABİLEEK ENDER HESAPLARDAN BİRİ OLDUĞU İÇİN BIZ WOWU ONA VERDIK VE SONUNA KADAR DESTEKLEDİK.

SİZLERİN ORDU ÇAKMAMASINA GELİNCE GİDER AYAK BİR DUNYA ORDU GELDİ BELKİ SENİN EKİPTEN GELMEDİ AMA SENİN OLDUGUN BIRLIKTEN FALANDA GELDİ ABİ BUNU BILIYORSUN BEN SIZLEREDE SOYLEDIM SEN HEP ORDU ÇAKMİCAM DERDIN AMA BEN OYUN FARKLI DOSTLUK FARKLI DERDIM O TAKTIR SANA KALMIŞ BEN ONA BİŞEY DİYEMEM VE BU YALANI NEDEN SOYLEDI BEN BILE AKIL SIR ERDİREMIYORUM İNSANIN BIR YALANDA ANNESİNİ ÖLDÜRMESİ GERÇEKTEN ACI BİR DURUM ONA KATILIYORUM AMA BU OYUNDAN BİR MENFAATMİDİR ONU BİLEMEYECEĞİM VE TEKRAR SÖYLÜYORUM WOW GÖREVİ ONA ANNESİ VEFAT ETTİ VS GİBİSİNDEN VERİLMEDİ HAKKINI VERECEK KİŞİLERİN BAŞINDA OLDUĞU İÇİN VERDİ.

BEN OYUN OLARAK KİŞİYE BAKARIM REEL HAYATINA GÖRE SEÇMEM KİŞİLERİ BANA BİRLİĞİME ARKADAŞLARINA FAYDALI İSE BENİMLE YÜRÜR YALANI DOLANI KENDİNEDİR VE ONLADA ASLA PİRİM KAZANAMAZ.

HA TASNİF EDİYORMUSUN KINIYORUM TAMAMEN BUNUDA AÇIK BİRŞEKİLDE YAZIYORUM.
    ziya abi söyleyecek söz bulamıyorum . şu yazılanları okudukça aklım almıyor .
    onu bunu boşver abı de, gel seni speed e götüreyım

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu