Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3x de Roma mı olmalıyım Galya mı ?

Varsayılan 3x de Roma mı olmalıyım Galya mı ?

Sa arkadaslar roma mı galya mı açmalıyım dye çok kararsız kaldım.Online sürem günde 14-17 saat . cermen ol demeyn sıkıldım birazda diğer ırklara ağırlık vermek istiyorum.Hangi ırk ile daha iyi yağma yapabilirim ? Toytatın hızına hayranım gercekten ama roma dada imperatorisle yağma yapılabilir ve askerleri gercekten güclü.Oyun basını iyi atlatırsam romayla çok daha iyi şeyler yapabileceğimi düsünüyorm ama galya ile de çok rahat oynayabilirim.Direk toytata abanıp full yağma yapabilirim.Sizz olsanız roma ile yağmayımı galya ile yağmayımı tercih ederdiniz ? hangi ırk olmalıyım yardmcı olursanız sevinirim

Bence roma ile yağma.
    ü

neden ???????

Kesinlikle galya günde 14 saat okadar fazla değil bir hesap için romayla oynuycaksan en az 20 saat online olcaksın 2 inşaat aynı anda yapılabiliyor çünkü ve galyada toytatın şimşeği çok iyi bir asker gerçekten oyunda yok öyle bir asker galya hesap aç paşa paşa oyna

Oyunun sonuna gitmen açısından, ağır ve pahalı olabilir ama düzenli ve güçlü askerlerdir.Belki yardımcı olur, tık.
    ü

Galya aç ful üretim git sıgınakla orantılı toytat basmana gerek yok zaten nufusun arttıkça saldırı nadir olur maddede vermessen birdaha ugramazlar gelişirsin ama roma olucaksan kesinlikle madde vermiceksen bi kere verirsen yagma köyü olursun sürekli gelirler romada ilk 2 haftayı atlatırsan gerisi gelir

Alıntı Sphynx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sa arkadaslar roma mı galya mı açmalıyım dye çok kararsız kaldım.Online sürem günde 14-17 saat . cermen ol demeyn sıkıldım birazda diğer ırklara ağırlık vermek istiyorum.Hangi ırk ile daha iyi yağma yapabilirim ? Toytatın hızına hayranım gercekten ama roma dada imperatorisle yağma yapılabilir ve askerleri gercekten güclü.Oyun basını iyi atlatırsam romayla çok daha iyi şeyler yapabileceğimi düsünüyorm ama galya ile de çok rahat oynayabilirim.Direk toytata abanıp full yağma yapabilirim.Sizz olsanız roma ile yağmayımı galya ile yağmayımı tercih ederdiniz ? hangi ırk olmalıyım yardmcı olursanız sevinirim
    Alıntı sinirli98 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Galya aç ful üretim git sıgınakla orantılı toytat basmana gerek yok zaten nufusun arttıkça saldırı nadir olur maddede vermessen birdaha ugramazlar gelişirsin ama roma olucaksan kesinlikle madde vermiceksen bi kere verirsen yagma köyü olursun sürekli gelirler romada ilk 2 haftayı atlatırsan gerisi gelir
    yağmasız köymü gelşir kardes

Alıntı Sphynx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yağmasız köymü gelşir kardes
    emin ol gelişir üretimi 1 haftada 2k yapsan kahramanla birlikte sonra geçersin askere öbür türlü toparlayamassın