Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Roma yağma askeri

Varsayılan Roma yağma askeri

Sa arkadaslar romada asıl yağma askeri kimdir lejyonerlemi başlamak lzm yoksa galyalıların toytata geçtiği gibi bizde imperatorise mi geçmeliyiz ? İmperatoris basmaya ne zaman baslamalıyız yardmcı olursanız sevinirim.Bu arada galyamı romamı acsam dye kararsızım toytatla yağmayımı imperatorisli yağmayımı tercih edersiniz ? hız + hammade + tahıl tüketimi herşeyi göz önünde bulundurursak

roma aç derim üretimler 500-600 olduktan sonra direk imperatosa başla.hem hızlı hem iyi ham taşıyor. toytattan biraz ham gerekiyor ama saldırısıda 120 hem saldırı askeri olarak hemde yağma askeri olarak kullanabilirsin.Yalnız hayvanlara dikkat et aniden tüm ipratoslar gidebilir

Yağmada 2.hafta top10 a giren galyalılar nasıl yakkalıyo anlamıs değilim direk toytat ve full yağmamı bu kadar mı taktik çok zor yani cermenleri yakalamak haksızmıyım

Alıntı Sphynx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yağmada 2.hafta top10 a giren galyalılar nasıl yakkalıyo anlamıs değilim direk toytat ve full yağmamı bu kadar mı taktik çok zor yani cermenleri yakalamak haksızmıyım
    yok 1. hafta yaptığı üretimle imperatos veya toytat bastımı 100 ü geçer ben şahsen oyunun 2. günü 18 toytat bastım. yağmamda çok iyi değildi. 100 imperatos 2. haftada çok güzel yağma yapar

peki tskler daha önce vahalarda hayvanlar bu kadar cabuk coğalmıyolardı 1 er imperatoris le çok iyi yağma yapıyordum şimdi birini yoladıktan sonra gelirken hayvanlar çıkmıs oluyor çok sıkıntı

peki tskler daha önce vahalarda hayvanlar bu kadar cabuk coğalmıyolardı 1 er imperatoris le çok iyi yağma yapıyordum şimdi birini yoladıktan sonra gelirken hayvanlar çıkmıs oluyor çok sıkıntı
    o yüzden koruma bitmeden vahaya sladırmayı tavsiye etmem zararlı oluyorsun.özellikle cermende ödevlerden gelen hamla +80 tokmak basıyor zaten benim taktiğimle çevreyide takip edip boşalan vahalara hemen dalarsa 100 bile varır

yok koruması süresi için değil daha sonradan bahsetmiştim 1 er imperatoris her vahaya gönderiyodm neyse çok saol

yok koruması süresi için değil daha sonradan bahsetmiştim 1 er imperatoris her vahaya gönderiyodm neyse çok saol
    yok vahalar kesildikten sonra zaten fazla ham alınmıyor. önemli değil.