Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hux Açılıyor 24.07.13 06:00 (Gmt +02:00)

Varsayılan Hux Açılıyor 24.07.13 06:00 (Gmt +02:00)

Arkadaslar 24 Temmuz Macaristan 3x açılıyor.Aramızdaki saat farkı 1.Onlardan 1 saat ilerideyiz yani çarşamba günü 7 de başlayacak server.

Daha 5 gün olduğu için konuyu açmak istedim.Ben ve reelden 2 arkadasm ++ bölgesinde yer alacağız.Ben birlik işlerine karışmayı sevmiyorum.Oynamak isteyenler varsa bu konu altında isimlerini yazsınlar sohbet edelim ne yapıp ne edicez diye.İsteyen bi arkadas sağlam bi konu açıp birlikte kurabilir biz hertürlü varız.Macaristan speedde daha öncede oynamıstm zor oluyo ve kalabalıkta haberiniz olsun.En kötü 7 k oyuncu olur tahminimce iyi oyunlar iyi forumlar herkese ...

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

eex var dostum dagilma olmasin server daha bugün acildi... hic vakit kaybetme eex e gel...
    kalici olacagim diyorsan eex bekleriz.
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

size iyi oyunlar kardesim biz basladıgı an acıcaz kararlastırdık arkadaslarla geç kaldık artk estonyaya

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Sphynx kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    size iyi oyunlar kardesim biz basladıgı an acıcaz kararlastırdık arkadaslarla geç kaldık artk estonyaya
    neyin kafasi bu kardesim 1 gün yahu 1 sadece 24 saat... 24 saate sen geç mi diyorsun oyun 07:00 de açılıyor diye 1. sıradan kayıt olunca server 1.si mi yapıyolar anlamıyorum sizi biz 10 gün geç başladığımız serverda derece yapıyoruz daha 14 saat olmamış servera geç kaldık diyorsunuz hahaha bende 3 4 saat önce açtım zaten neyse başarılar diliyorum size 1. lik için.
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    neyin kafasi bu kardesim 1 gün yahu 1 sadece 24 saat... 24 saate sen geç mi diyorsun oyun 07:00 de açılıyor diye 1. sıradan kayıt olunca server 1.si mi yapıyolar anlamıyorum sizi biz 10 gün geç başladığımız serverda derece yapıyoruz daha 14 saat olmamış servera geç kaldık diyorsunuz hahaha bende 3 4 saat önce açtım zaten neyse başarılar diliyorum size 1. lik için.
    başarılar renktaş herşey gönlünce olsun