Toplam 34 Sayfadan Sayfa 34 İlkİlk ... 24323334
Toplam 335 adet sonuctan sayfa basi 331 ile 335 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WoW Tebrikleri [Server 5]

Alıntı 000000 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    iyilik üstad sen napıyosn =)) 2x'te sawashan birliğine girdim içten yıkıyrm

Valla burası karmaşa olur bütün t3 sevenler dolucağa benziyo gelen kaynar burada ama hesap açarız illa
    wowtime ekibi toplanıyo ama bu sefer kuzeydoğu + + da kimse barınmıyacak.. kimseye acımak yok aynı şeyler yaşanmıyacak.. bizi arkadan vurupta yıkanlara bu sefer şans vermiyecez...
    s4 - (m0n0t0n) -|- s15 - (Yasargokhan) -|- s5 - (YasarGokhan) -|- s5 - (infinity) -|- s5 - (ZIMBIRTI) -|- s5 - (ZIMBIRTI-FEAR35)

Alıntı korkmaz kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    wowtime ekibi toplanıyo ama bu sefer kuzeydoğu + + da kimse barınmıyacak.. kimseye acımak yok aynı şeyler yaşanmıyacak.. bizi arkadan vurupta yıkanlara bu sefer şans vermiyecez...
    yav her bölge karışır bütün serverlardan toplanp gelecekler.Boşverin herkes birbirne dalsın server sonu birleşiriz

Alıntı -Ser.mu- kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Hesabımız Ve Kişiliğimiz Adına Yapılan Tüm İyi Niyetli Yorumlara Teşekkür Ederiz..
    Arda Abi, Umarım İyisindir Yazından Ötürü Çok Teşekkür Ederim.. Sen Ve Mehmet Abi Başta Olmak Üzere, Diğer Arkadaşların Destekleri İle Bölgenin Bütünlüğünü Bozmadık.. Başlatmış Olduğumuz HANEDAN İsmini Wow Sonuna Kadar Yaşatmayı Başardık..

Sizlerle Oynamak Çok Güzeldi İyisiyle Kötüsüyle Çok Güzel Arkadaşlıklar Edindik..
    Darısı Yeni Açılacak Olan Eski Versiyon S5'e..

Büyük İhtimalle Ser.mu Olarak Tekrar Başlayacağız..
    Server5'de Görmek İstediğim Bir Çok İsim Var, Mutlaka Gelmeliler..
    zeMAHŞERİ,Zomo,Tırcı,Scandal,Forza_bjk,Fenerlist,M uratefe,Bora-der,Frace Ve Adını Sayamadığım Tüm HANEDAN Ekibini Görmek İstiyorum..

Ayrıca,
    ++ Bölgesinde Bulunan Bir Çok Arkadaşıda Görmekten Mutluluk Duyarım.
    Siverekli Murat,Nihatketen,Dilek Ve Ekibi, Büyük Başkan Rüchan Ve Günhanın Ekibi Sizsiz s5' Bence Olmamalı..

Güneydoğuda Bulunan,
    Başta Amedli Ve Alex-Pasha Ekibi Ve Tüm Güneydoğu Bölgesi Sizsiz Bir S5 Oynanılmaz.. Sizleride Bekliyorum Güzel Dostlar..

Unutmadan Oyuna Renk Katan, 70lik,Baskın
    Büyük Usta SaLLa Ersele Mutlaka Bekliyorum..

Kalın Sağlıcakla,

Teşekkür ederim Hakkı... Aslında oyunu bıraktım ama yine birileri beni dürtüklemeye başladı, başlayalım başlayalım diye bir sürpiz yapabilirim s5 serverine

Alıntı BiNDeLi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Hakkı... Aslında oyunu bıraktım ama yine birileri beni dürtüklemeye başladı, başlayalım başlayalım diye bir sürpiz yapabilirim s5 serverine

Siz geliyosanız ben yokum Öyle bi server yaşattınız ki sağıma soluma bakarken şüpheleniyorum

Alıntı 000000 kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Siz geliyosanız ben yokum Öyle bi server yaşattınız ki sağıma soluma bakarken şüpheleniyorum

henüz geliyoruz diyemiyorum hatta daha da açık konuşayım gelmemek için kendimi paralıyorum

Toplam 34 Sayfadan Sayfa 34 İlkİlk ... 24323334