Toplam 34 Sayfadan Sayfa 15 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu
Toplam 339 adet sonuctan sayfa basi 141 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WoW Tebrikleri [Speed 3x]

Her ne kadar oyunun son anında acil işim çıktığından bulunamamış olsam da eminim büyük bir kutlama yaşamışsınızdır.ben yine de wow u kurmada emeği geçen tüm yetkili arkadaşlara ve başından beri seviyesini en üst seviyede korumuş olan bu birliğin üyelerine sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım...geçmiş dönemde birlikte oynamaktan keyif aldığım psikopat ve hun birliğindeki arkadaşlarımı da gözlerinden öperim.tüm arkadaşlara tekrar sevgi ve saygılarımı sunuyorum...

Damıen
    SATHAN tarafından (25-04-2010 Saat 21:02) değiştirildi.

Alıntı cemetery kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Aynen abi doğru diyorsun bu oyun için bidaha oynamayacağım demek çok zor ne kadar da oynamayacaz desekte mutlaka başlıyoruz yine boşver abi yapma zaten jubile daha lazımsın sen bu servere

hehheheh)Aynen ben 2 sefer niyetlendim ama olmadı kayıtlar başladımı sen ne kadar kendini tutarsan tut biri bi şekilde ikna ediyo o hesabı almaya)Ben sağlam bi tatili hakkettim ama...7 dönemdir hiç boşluk vermedim 1 nci dönem DEM efsanesi ile başladığım oyuna kalan 6 dönemde E&D ve E&D nin temelini oluşturan diğer kurduğumuz birliklerle devam ettim...Szi napıyonuz devammı 8 nci dönemdede BİTMEK BİLMEYEN GİYOTİN ordularını hazırlamaya)

Alıntı axl kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    fırat ilk paragrafta yazdıklarınla pek çok şeye açıklık getirdiğin için çok teşekkür ederim. wowa emeği geçen tüm birliklerin wow a gece gündüz tahıl def atan 2 köyü dahi olsa elinden geleni ardına koymayan oyuncuları hatırlaman sana yakışan bir harekettir. biliyorsun askerlerimizin tamamını kaybetmeyi sıfırlanmayı göze alarak o 2 köyü olan arkadaşlar için savaştık uzun süre. şu açıklamandan sonra seninle omuz omuz savaştığım için bir kat daha gururlandım. her şey gönlünce olsun.

Ben asil tsk ederim eren sizinle oynamakda bizler icin buyuk sevinc kaynagidir iyiki vardiniz tum psikopat ailesi....

Uye Rutbesi
    uNeVeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Jhin kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Şu oyunda tanıdığım yalansız, dolansız bir insan olan RA birliği başkanı UNEVEN , tanıştığıma çok memnun oldum..

Eğer ki beni bu şekilde tanıdıysan ne mutlu bana , Ayrıca sanırım bu bana söylediklerinin aynısını bir de aynanın karşısına geçip, karşında gördüğün kişiye de söylemen gerekiyor.. Bende o kişiyi böyle tanıdım çünkü

Bende çok memnun oldum senle tanıştığıma 3 Sarı Atlısı Olan Başkanım
    Bu muhabbetin geçtiği akşamı ve şu kavunu okey de yendiğimiz akşamları hiç unutmıcam
    SİYAH & BEYAZ

Reflex Action

Üye cemetery - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı klas1973 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hehheheh)Aynen ben 2 sefer niyetlendim ama olmadı kayıtlar başladımı sen ne kadar kendini tutarsan tut biri bi şekilde ikna ediyo o hesabı almaya)Ben sağlam bi tatili hakkettim ama...7 dönemdir hiç boşluk vermedim 1 nci dönem DEM efsanesi ile başladığım oyuna kalan 6 dönemde E&D ve E&D nin temelini oluşturan diğer kurduğumuz birliklerle devam ettim...Szi napıyonuz devammı 8 nci dönemdede BİTMEK BİLMEYEN GİYOTİN ordularını hazırlamaya)
    Yok abi artık bitiyo Güneydoğu GİYOTİN den kurtuluyor
    G.İ.M / Miracle Heroes

Istemesekde dibimizde cikan natar köyü varken almamak olmaz diyip girdigimiz wow dönemi sonunda 100. seviyeyi basmak güzel ancak bu server hic yasanmamis birsey yasandi ve wow süreci 3.6 versiyonunun azizliginden dolayi baya uzadi, wow bakicilari wow a tahil asker tedarik eden birlik üyeleri baskanlar yani hemen herkes artik bikti bunaldi, gereginden cok daha fazla emek harcadi yani bu server oyunu aslinda herkes kazandi, tüm wow bakicilari bizim kadar hatta bizden cok daha fazla eziyet cektiler (tahil tilsimi rahatlatti bizi) hepsi aslinda haketti wow u. Kimi zaman kirdik kimi zaman kirildik üzdük üzüldük güldük eglendik sinirlendik herseyiyle server i bitirdik sükür. Bize yardimi dokunan gerek askeriyle gerek tahiliyla gerekse bizimle beraber sabahlara kadar tahil aramalariyla her dakika köylerlr ilgilenen arkadaslarimiza cok tesekkür ediyoruz. En az bizim kadar emek asker tahil veren KISLA birliklerinede özellikle tebrik etmeyi borc biliyorum, biz plan alamamisken umutsuzluga düsmüsken iki planlarinida bizimle paylastilar zor günümüzde yanimizda oldular, haklarini nasil öderiz bilemiyorum.
    Ayrica güneydoguda wow kurulsun diyerek bize saldirmayacaklarini deklere edip sözünde duran ve tek asker dahi cikarilmasina müsaade etmeyen giyotin birlikleri baskani jamais vu ekibine tesekkür ediyoruz.
    Bize saldiran seviye alan askerimizi kesen tüm arkadaslara birliklerede oyuna renk kattiklari icin tesekkür ediyorum,

Hepiniz kalin saglicakla
    asparagas ahmet...

arkadaşlar bu bir oyun fazla kaptırmışınız kendinizi
    burada kışla birliklerinden özür dilenmiş teşekkür edilmiş dahada gazı vermeyin.
    Diğer bir konu adam profiline ta oyun başından beri bir satırlık yazı yazmış oyun bitmiş ... atıyosunuz.
    Siz başka tarafa çekmeye çalışmaktan başka birşey yapmıyorsunuz tartışacağınız konu bura değildir
    rahatsız oluyorsanız öncelikle kişiyle irtibata geçin buraya yazarak ne elde ettiniz karşınızdakini kazanmaktan çok insanı yıprattınız.
    ki kimler neler yazmış profillerde ...
    Bizimde başımıza binbir türlü olay geldi sırf bu yüzden tr de oynamadım
    gene kardeşim oynuyor diye bakayım dedim valla korkuttunuz bundan sonra da yabancı serverler daha mantıklı.
    Gerçekten bu oyunda zevkle takip ettiğim
    GİYOTİN
    PSİKOPAT
    PskMrjNL
    -1 M
    F* WAR
    RA
    .
    .
    .
    birliklerini gönülden tebrik ederim.
    ve birlik başkanlarına Allahtan sabır diliyorum evde ailelerinizle bile bu kadar ilgilendiğimizi sanmıyorum çünkü birlik başkanlığı öyle kolay değildir.
    Asparagas - Tarlacı - fraat ve ekibine tebrikler . Ve tüm wowculara hepiniz süperdiniz ve muhteşem sabırlıydınız.
    Orduları ellerinde kalanlar bundan sonra 95 oldumu 3 wowcu birden bilinki alarm çalıyor
    pek yorum yapan biri değilimdir kusuruma bakmayın toplu olmuş oldu tebrikler.
    Geçmiş olsun.

Alıntı uNeVeN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Eğer ki beni bu şekilde tanıdıysan ne mutlu bana , Ayrıca sanırım bu bana söylediklerinin aynısını bir de aynanın karşısına geçip, karşında gördüğün kişiye de söylemen gerekiyor.. Bende o kişiyi böyle tanıdım çünkü

Bende çok memnun oldum senle tanıştığıma 3 Sarı Atlısı Olan Başkanım
    Bu muhabbetin geçtiği akşamı ve şu kavunu okey de yendiğimiz akşamları hiç unutmıcam

hahahah sizin ikinizi yendiğim okeyi unutcak mısın:d hani -1di en son skorunuz. okeyleri yemiştinz kafanıza kafanıza bu arada sizleri tanımam bu speeddeki en büyük kazançlarımdan biri saygılar

https://www.youtube.com/watch?v=0dmljo7wGsk
    http://i.hizliresim.com/gZVQW5.jpg

Hazır WoW bitti benden kurtuldunuz diye düşünürken şimdi bakıyorumda Oyunu bırakıp Siyaset'e başlamışız. Böyle bir ortamda hiç birbirinize yakıştırıyor musunuz?

Her kim hangi Irk, Din, Dil, Renk, Cemiyet, Cemaat, Bölük veya bir başka farklılığa sahip olursa olsun Burada herkes bir ve eşittir. Burada Siyaset vb Konuşmalar Kesinlikle ama Kesinlikle yasaktır.

Tekrarında Hesabınıza bir daha giremeyebilirsiniz.

Başlık birazdan açılacaktır.

Diana...

Alıntı cemetery kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yok abi artık bitiyo Güneydoğu GİYOTİN den kurtuluyor

)Yok be ibrahimim ne kurtulması aksine...Bizlerin bu dönem +- bölgesinde oyunun başlangıç aşamasından en son anına kadar her zaman açık ve net olan tavrı ile bi kısım birlikler gibi asla gizli kapaklı işlere girmeyerek oyuna devan eden GİYOTİN birlikleri en çok takdir ettiği birliktir...Verilen sözlere güvenimiz<in azaldığı bi ortamda sizler her söylediğinizin arkasında durdunuz bu konuda bir kez daha tşk ederim sizlere...BUnların haricinde bizlere yani +- wow köylerine saldırı çıkmadığınız gibi üstüne diğer bölgedeki wow lara yıkımlı saldırı çıkarak +- wow larına destekde bulundunuz...Yaptığınız mükemmel saldırı organizasyonları ile oyuna renk kattınız...

Toplam 34 Sayfadan Sayfa 15 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu