Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antonius oyunu ne zaman öğrenecek

Varsayılan Antonius oyunu ne zaman öğrenecek

Çok hevesli bir o kadar da meraklı. Fakat acaba oyunu ne zaman öğrenebilecek ve sorular bitecek :d Sağlam bi ortak bulsa büyük oyuncu olur aslında

Kaybetmeyi Hazmetmek Kazanmaktan Daha Zordur.

Alıntı Küçük Kasap kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Çok hevesli bir o kadar da meraklı. Fakat acaba oyunu ne zaman öğrenebilecek ve sorular bitecek :d Sağlam bi ortak bulsa büyük oyuncu olur aslında
    Forumu sevme ve Yaşatma derneğinin gönüllüsüyüm ben gidersem forum ölür. Ben kendimi feda ediyorum

. Ki forumda tek kayıtlı açık kullanıcı hala ben görünüyorum ki oyunun yaş seviyesi görünen o ki yerlerde. Sadece yardım isteyenlere sen git başka oyun oyna diyip çıkış yapan 18 yaş grubu

Alıntı Antonius kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    . Ki forumda tek kayıtlı açık kullanıcı hala ben görünüyorum ki oyunun yaş seviyesi görünen o ki yerlerde. Sadece yardım isteyenlere sen git başka oyun oyna diyip çıkış yapan 18 yaş grubu
    Ama forumda sorular bölümü hariç baya yer var arada oralara uğra. Oyunu da biraz akışına bırak ne oluyo ne bitiyo 1-2 server gör hatta kendine dediğim gibi oyun tecrübesi yüksek bi ortak bulabilirsen 1 serverda yer yutarsın

Kaybetmeyi Hazmetmek Kazanmaktan Daha Zordur.

Ama forumda sorular bölümü hariç baya yer var arada oralara uğra. Oyunu da biraz akışına bırak ne oluyo ne bitiyo 1-2 server gör hatta kendine dediğim gibi oyun tecrübesi yüksek bi ortak bulabilirsen 1 serverda yer yutarsın
    yardım etmek isteyen eder istemeyen etmez kendi başıma 1 yılda öğreneceğime burada 1 serverda 1 ayda da öğrenip iyi bir skor yapabilirim bu sürekli tersleme anlayışında olan arkadaşların problemleri var bence

Alıntı Antonius kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yardım etmek isteyen eder istemeyen etmez kendi başıma 1 yılda öğreneceğime burada 1 serverda 1 ayda da öğrenip iyi bir skor yapabilirim bu sürekli tersleme anlayışında olan arkadaşların problemleri var bence
    Akil vermiş alay etmemiş.herkes bu oyunu oynar ama bazilari bi başka oynar
    Seyduna, birliği NORTH.W., dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Uye Rutbesi
    m.omer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kafasına takılan sorular varsa bırak sorsun. Forumun amacı bu çünkü.

Kayda değer zaman ayıran bazı kişiler bir yerden sonra oyunu kendi malı sanıyor ve yeni gelenler ortamı bozacakmış gibi davranıyor. (Bir ortam kaldıysa demek. ) Kendi de sonradan gelenlerden adamın haberi yok. Sahiplenmiş artık.

Karışmayın adama . Ölü forumda en aktif olan kişi istediği yere konu açabilir sorabilir .

Uye Rutbesi
    A.S.Ş. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öğrenebilmek için az mı köy yıktırdık, reislettik
    GAUL's POISON
    Don't Afraid, A.S.Ş. is Coming!
    No Pain, No Again. It is only a "Poison"

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu