Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 106 Üye Çevrimiçi

Varsayılan 106 Üye Çevrimiçi

Arkadaşlar foruma bir şeyler olacak yakında pek okumadım birleşme falan filan diyorlar bir şeyler bıdı bıdılamışlar neyse yani belli ki çok kan kaybedeceğiz.

Ve şuan bir şey fark ettim,bir zamanlar sessiz sedasız terk edilmiş olan forum şuan 106 çevrimiçi kullanıcıya ev sahipliği yapıyor.Tabi bunların çoğu oyun için gelmiş ve kendi serverına ait konunun mesajlarını okuyan kardeşlerimiz abilerimiz.O eski canlılık tabi ki yok ama gene de 106 çevrimiçi kullanıcı oldukça yüksek bir ortalama son yıllara göre.Forum birleşme kardeşlik falan filan inter milan larından hemen önce böyle bir çevrimiçi topluluğunun varlığı beni hem üzdü hem sevindirdi.

(Bir zamanlar 1000 leri görmüştü gerçi o ayrı)

23:50 itibariyle 109 Çevrimiçi kullanıcı.
    23:51 itibariyle 112 Çevrimiçi kullanıcı.
    Apholas Ceasly tarafından (24-06-2017 Saat 22:54) değiştirildi.

Aga zorla icine edecekler.
    Alıntı Polat ALEMDAR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    YA AV OLACAKSIN YADA AVCI AMA ASLA AVI AVCIYA GÖTÜREN ÇAKAL OLMAYAKSIN!

Şuan farkına vardım 110 misafir 6 kayıtlı çevrimiçi... Tüm söylediklerimi hevesim ile beraber geri alıyorum kapayın forumu birleştirin istediğinizle 6 kayıtlı ne 6 ? ? ?

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 misafirin çoğu tarayıcıların örümcekleri
    C A D I

Alıntı Cadı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    110 misafirin çoğu tarayıcıların örümcekleri
    Cadi naber ) bu resimleri ben yukleyemeyorum bana uygun bi avatar varmi bende yukleyim
    PADRONE / S2 VATAN

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ((PADRONE)) kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Cadi naber ) bu resimleri ben yukleyemeyorum bana uygun bi avatar varmi bende yukleyim

Sen hala avatar yükleyememişsin
    C A D I

Talking

Alıntı Apholas Ceasly kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şuan farkına vardım 110 misafir 6 kayıtlı çevrimiçi... Tüm söylediklerimi hevesim ile beraber geri alıyorum kapayın forumu birleştirin istediğinizle 6 kayıtlı ne 6 ? ? ?
    pp deki kız kim
    Bu acı geçiyo mu ?

Emekli SMod Uye Rutbesi
    Uniq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba,

bir zamanlar forumun popüler sayısı oldukça yüksekti. Bu gözler 2k veya 3k olan sayıları gördü. Sanırım 2007-08 yılları arasındaydı. Peki neden bu sayı azaldı ? Cevap olarak ; O sıralar Facebook, İnstagram vb gibi insanların zamanın geçirdiği sosyal ortamlar neredeyse yoktu. Düşünün cep telefonlarının işletim sistemini bırakın, kameraları megapiksel değil vga moduydu Kısaca bu tarz sosyal medya yükseldikçe doğal olarak oyunun ve forumun ziyaretçi sayısı azaldı. Tabi bu durum travian dünyasını etkilemedi bir çok oyunun son buluşu oldu.
    Güç taşıyamayanın üzerinde durmaz, akar...

Alıntı Cadı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sen hala avatar yükleyememişsin
    Beceremiyorum.isde bana bi resim hazirlayip e mail.atsan olurmu benimki ya buyuk geliyor ya dosya olmadi diyor bunaltti
    PADRONE / S2 VATAN

Uye Rutbesi
    hikmetbaba23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Apholas Ceasly kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar foruma bir şeyler olacak yakında pek okumadım birleşme falan filan diyorlar bir şeyler bıdı bıdılamışlar neyse yani belli ki çok kan kaybedeceğiz.

Ve şuan bir şey fark ettim,bir zamanlar sessiz sedasız terk edilmiş olan forum şuan 106 çevrimiçi kullanıcıya ev sahipliği yapıyor.Tabi bunların çoğu oyun için gelmiş ve kendi serverına ait konunun mesajlarını okuyan kardeşlerimiz abilerimiz.O eski canlılık tabi ki yok ama gene de 106 çevrimiçi kullanıcı oldukça yüksek bir ortalama son yıllara göre.Forum birleşme kardeşlik falan filan inter milan larından hemen önce böyle bir çevrimiçi topluluğunun varlığı beni hem üzdü hem sevindirdi.

(Bir zamanlar 1000 leri görmüştü gerçi o ayrı)

23:50 itibariyle 109 Çevrimiçi kullanıcı.
    23:51 itibariyle 112 Çevrimiçi kullanıcı.
    eskiden travian benzeri oyun çok yoktu şuan bayagı alternetif oyunlar var oyüzden eskisi gibi olmasını beklemeyin bence bunada şükür demek lazım

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu