Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Multi durumu

Varsayılan Multi durumu

Arkadaşlar hayatımda hiç bu kadar multi köy görmemiştim.Bu ne rezalet ya ? Ve oyun buna göz yumuyor.Yağmalayacak bir tane köy yok BİR TANEEE.2 nüfuslu köyleri yağmalıyoruz.150 nüfus civarında aynı tip birliksiz köyler doluşmuş.Hepsinde 6000 sığınak 5000 depo.Yahu böyle oynayacaksanız başlarım oyununuza ha.Kendi birliğim başka birlik farketmez kim yapıyorsa hakkımı helal etmiyorum.Ben altın alıyorum para veriyorum bu insanlar zevkimizin içine ediyor.Bana hiç bir bahane sunamazsınız çünkü 1 olur 2 olur ama çevremdeki 20 köyden 17 si multi olursa ben asla kabul edemem bu durumu.Etrafıma bakıyorum haritada ÖLÜ !!! HER YER ÖLÜ.Oynayan adam göremiyorum çünkü ya kendi birliğimden birileri var yada multi başka kimse yok.Köy isimleri bile sıra sıra belli oluyor(00:01-00:02-00:03 şeklinde) Gerçekten her bölge böyle mi yoksa sadece + + nın rezilliği mi bu ?

-Etrafımdaki 2 köye ilk saldırılarımı yaptıktan sonra köyler banlandı.
    -Ortalama 20 köyden 10 tanesi banlı.
    -Etrafımdaki 4 oyuna bakmayan, muhtemelen multi hesap ben güzel güzel köylerini boşaltırken birkaç yağmadan sonra sahur vakti "Biz Türkiye birliği için geldik, yarın birliğe gireceğiz, saldırma." dedi. Vakitleri dolmak üzere umarım yalan söylemişlerdir.
    -Geri kalanı da bildiğimiz gibi, sığınak. Casuslar boşa mesai yapıyor.

Sonuç olarak kahramanı full hammaddeye yönlendirdim köyde bekliyorum. Hayata küstürdüler.

Büdüt: Bölge +/-
    17Gençlik tarafından (17-06-2017 Saat 21:24) değiştirildi.

Adamus birlikleri ++ya multi açıp Cofları zan altında bırakmaya çalışıyor.

Sadece oyuncu multileri olarak düşünme bence bu durumu , para ile ham satan cakallar var bu cakallar aciyo bu hesaplari sonra sende diyosun ki vay be adam 15lik köyü 350 nufus yapmış helal
    Bu cakallara para verip ham satın alıyorlar
    Bu programcı cakallar 100 lerce köy acıyor 300 köyden 5 er k ham atsa 1,5 m eder bu ham gücü ile herseyi yaparsın , bizim gariplerde 24 saat yagma yapıp 300k - 500k ile bişeler yapmaya çalışsın
    Use your mind Show your respect

Alıntı lycan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sadece oyuncu multileri olarak düşünme bence bu durumu , para ile ham satan cakallar var bu cakallar aciyo bu hesaplari sonra sende diyosun ki vay be adam 15lik köyü 350 nufus yapmış helal
    Bu programcı cakallar 100 lerce köy acıyor 300 köyden 5 er k ham atsa 1,5 m eder bu ham gücü ile herseyi yaparsın , bizim gariplerde 24 saat yagma yapıp 300k - 500k ile bişeler yapmaya çalışsın
    Aynen oyle dogru soyledin isi uc kagida doktular
    PADRONE / S2 VATAN

Alıntı lycan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bi insan aynanda 10dan fazla hesabı kasamaz
    bence başka bi şey var bu satıcılarda

Alıntı ForGondor kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bi insan aynanda 10dan fazla hesabı kasamaz
    bence başka bi şey var bu satıcılarda
    İnsan degilsin sen o zaman
    HABABAM GÜM GÜM GÜM

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

40 multisi olan tanıdığım var
    C A D I

Alıntı Cadı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    40 multisi olan tanıdığım var
    40 mı?
    Finalde ortalama bi kafa hesap için 60-70 hesap bile az olurken günüzmüzde.

Uye Rutbesi
    Cadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Leon Troçki kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    40 mı?
    Finalde ortalama bi kafa hesap için 60-70 hesap bile az olurken günüzmüzde.
    benim kafa basmıyor bu işlere
    C A D I

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu