Toplam 8 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 73 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazanan Taraf BİZ Olalım.

Varsayılan Kazanan Taraf BİZ Olalım.

Bu sene aşikar bir şekilde görülüyor ki Türkiye sunucularında oynayan ne kadar kaliteli ekip oyuncu varsa büyük çoğunluğu turnuva arenasında ter dökecek. Gelinen nokta iki kutuplu bir hal almış durumda. Fakat bu durumdan daha büyük bir güç meydana getirmek uzak bir ihtimal değil.

Tahmin etmek hiç güç değil ki turnuvada oynayan en güçlü ekip olan Ruslarda bu ve buna benzer kritik dönemeçlerden geçmiştir başka türlü tek vücut olmak mümkün gözükmüyor.

Cof içerisinde de Türkiye birlikleri içerisinde de Eminim benim gibi içi kıpır kıpır eden acaba bu sene daha farklı olabilir mi diyen 100 lerce oyuncu vardır.

Cof ile de An As ile de savaşmış bir başkan olarak, her iki tarafı da sağ duyulu olmaya çağırıyorum. Oyunun senaryosu neyi gerektiriyor ise o olsun fakat Hedeften uzaklaşacak eylemler söylemler içerisinde olmasın kimse. Her iki ekip ileri gelenleri bu amaca hizmet etsin. Geçmiş defterleri geçmişte bırakalım, herşeyi ben yaptım ben yaparım havalarını da bir kenara bırakalım.

Tr sunucularında ter döken bu sene Avrupa'da Türkler adına başarı elde etmek için para zaman emek sarfedecek oyuncuların genel kanısı Budur...
    Dostuysanız Kazanmaya Mahkumsunuz!!!
    HİLAL BİRLİKLERİ

Uye Rutbesi
    fatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dostum şahsi olarak bir karalama kampanyası mevcut maalesef. Sürekli yalan, iftira, dedikodu ve aşağılamalara maruz kaldığımızdan mecbur kaldık cevap vermeye. Bizde konuların buralara gelmesini istemiyoruz.
    Since 2006 Dark® - [AN-AS]® - Adamus®

Alıntı triska kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gelinen nokta iki kutuplu bir hal almış durumda.
    İki kutup yok hocam çoklu kutuba karsı tek kutup var gecen sene de bız deklare etmemıze ragmen herkez bıze cephe almıstı. bu demek oluyor kı tr serverlerınde kı tum bırlıkler tek catı altında toplanıyorsa bunu farkedememek imkansız.
    TURKEY Oluşum güzel dostluklar guzel Ama ne yapılırsa yapılsın bu dostluga leke getırecek amaca ulaşılmayacaktır.

AyyAş&KeDİ

Geçtiğimiz akşam bir COF buluşması düzenledik , sağolsun Fatu Kadir abi de şeref verdi sohbet etme imkanı bulduk. Turnuvaya katışacak bu ekiplerin birbirlerine yokmuş gibi davranamayacakları konusunda hemfikir olduk. Taktik yönden çok farklı yaklaşımlarımız olsa da bu konuda mutabık olmak bence ileriye dönük ümit verici bir hadise.

maziyi kaldırıp çöpe atamayız, fakat kavgalarımızı sineye çekebiliriz. Bu inanın çok zor bir şey değil. Bu konuda tüm ekip başkanlarına büyük vazife düşüyor. Şahit olduk ki orada en ihtiyacımız olab şey başkanına bağlı ekipler ve diyalog içerisinde , daima masada kalmaya çalışan başkanlar.

Herkes şunu hatırlamalı , bu turmuvada bulunmadaki asli hedefimiz , Türk Travianı adına hizmet etmek. Diğer tüm gayeler bundan sonra gelir. Hepimizin temelde bu ilkeyle olaylara yaklaşmamız ümidiyle katılan tüm ekiplere başarılar diliyorum.

COF BİRLİKLERİ adına
    CSD
    Cemil
    3 Düşün 1 Oyna !

boeinght350 // partical // by bay

OffLee/COF

(: CSD

Alıntı fatu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dostum şahsi olarak bir karalama kampanyası mevcut maalesef. Sürekli yalan, iftira, dedikodu ve aşağılamalara maruz kaldığımızdan mecbur kaldık cevap vermeye. Bizde konuların buralara gelmesini istemiyoruz.
    Kadir başkan , Tr sunucularında bazı isimlerin kendini ispatlamaya ihtiyacı yoktur. Turnuva arenasında da oyuncular bu isimlerin etrafında toplanacaktırlar. Bir kaç yaramaz ileri geri konuştu diye büyük resimden uzaklaşmayalım.

Bu sene herşey farklı olabilir , bu şansı harcamayalım hep birlikte üstümüze düşeni yapalım.
    HİLAL BİRLİKLERİ

Osman merhaba;
    Sağ Duyulu Çağrı İçin Teşekkürler.
    Güncel Alışkanlıklarımızı Terk Ederek Başlamalıyız Öncelikle "BEN" leri Unutup, Salt Kendi Ekibimize "BİZ" Demeden TÜM TÜRKİYE CUMHURİYETİ EMEKÇİLERİNİN, Eğrisi İle Doğrusu ile "BİZ" demeliyiz.
    Başlayan Server Eleme Amaç Katılım Hakkı, Başka Hiç Bir Şey Değil. Bunu LÜTFEN İdrakinden Şaşmayalım.
    Final Sunucusu Tüm Stratejilerin Kurula bileceği Aradan Sonra Başlayacak. Final Serverinde Bunca Farklı Alt Yapıdan Gelen Birliğin Tekil Kişi İle Yönetilmesini Düşünmek Hayalperestliğe Dahi Sığmaz. Keza Mümkünse Dahi Bunu Bir Kişiye Yüklemek Haksızlıktır.
    Artık;
    Kulüsler Sussun Eyyamcılara, Trollere Prim Verilmesin. Dünden Ders Alıp Yarınları İnşa Edelim.
    Final Serveri İçin Çoğul Katılımcı Demokratik Ehil Kişilerden Bir TÜRKİYE Yönetim Kurulu Oluşturulsun. Eleme Öncesinde Kurul Kabul Şartlarını Belirleyelim. Kim Bu Şartları Yerine Getire Bilmiş ise Onların Teşkil Edeceği Genel Yönetime Tüm Birlikler Tüm Oyuncular KOŞULSUZ, ÖN YARGISIZ, BİAT ETSİN.
    Başka Yolumuz Yok.
    Ya Bir Olur Diri Olur "BİZ" Olur BAŞARIRIZ..
    YADA KOMPLE BERTARAF OLURUZ....

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı &AyyAş& kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    İki kutup yok hocam çoklu kutuba karsı tek kutup var gecen sene de bız deklare etmemıze ragmen herkez bıze cephe almıstı. bu demek oluyor kı tr serverlerınde kı tum bırlıkler tek catı altında toplanıyorsa bunu farkedememek imkansız.
    TURKEY Oluşum güzel dostluklar guzel Ama ne yapılırsa yapılsın bu dostluga leke getırecek amaca ulaşılmayacaktır.

Yanınızdaki adamı bizimle op yapmıyor diye yıktıktan sonra mı diyorsunuz bunları? Bütün TÜRKLER BİRLEŞMİŞKEN hemde?

yoksa her bölge başkanının da her türlü onayladığı wow konusunu " biz bilmiyorduk" diye kıvırdıktan sonra mı diyorsunuz bunları?

Deklare ettiğinizz bir yer yok, Gri savaşınız gayet iyiydi ona kimsenin lafı yok, 4 5 adam yıktıktan sonra oyun bitmedi mi sizin adınıza? Sonra 100lere sürekli destek atıyoruz diyip durdunuz üstüne İMZAdan kaç oyuncu yıktınız? HEMDE BİRLEŞME VARKEN???
    Bilmediğinz çok şey var gibi sayın ayyaş bey.

Ahh ahh Error ekibi, ne komik biir ekip.
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Alıntı Cihat zerger kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Osman merhaba;
    Güncel Alışkanlıklarımızı Terk Ederek Başlamalıyız Öncelikle "BEN" leri Unutup, Salt Kendi Ekibimize "BİZ" Demeden TÜM TÜRKİYE CUMHURİYETİ EMEKÇİLERİNİN, Eğrisi İle Doğrusu ile "BİZ" demeliyiz.
    Başlayan Server Eleme Amaç Katılım Hakkı, Başka Hiç Bir Şey Değil. Bunu LÜTFEN İdrakinden Şaşmayalım.
    Final Sunucusu Tüm Stratejilerin Kurula bileceği Aradan Sonra Başlayacak. Final Serverinde Bunca Farklı Alt Yapıdan Gelen Birliğin Tekil Kişi İle Yönetilmesini Düşünmek Hayalperestliğe Dahi Sığmaz. Keza Mümkünse Dahi Bunu Bir Kişiye Yüklemek Haksızlıktır.
    Artık;
    Kulüsler Sussun Eyyamcılara, Trollere Prim Verilmesin. Dünden Ders Alıp Yarınları İnşa Edelim.
    Final Serveri İçin Çoğul Katılımcı Demokratik Ehil Kişilerden Bir TÜRKİYE Yönetim Kurulu Oluşturulsun. Eleme Öncesinde Kurul Kabul Şartlarını Belirleyelim. Kim Bu Şartları Yerine Getire Bilmiş ise Onların Teşkil Edeceği Genel Yönetime Tüm Birlikler Tüm Oyuncular KOŞULSUZ, ÖN YARGISIZ, BİAT ETSİN.
    Başka Yolumuz Yok.
    Eline sağlık Cihat abi güzel demişsin.
    TSK | TheRovels
    TURNUVA 2x
    Türkiye Birlikleri

Alıntı Cihat zerger kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Osman merhaba;
    Artık;
    Başka Yolumuz Yok.
    Hertürlü formülasyon olabilir cihat başkan, hiçbir formülde olmayabilir . Ağzına sağlık.

Dip : Osman ın da sana selamı var whatsup tan yazışıyoruz. Ben muhammed ..
    HİLAL BİRLİKLERİ

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı triska kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu sene aşikar bir şekilde görülüyor ki Türkiye sunucularında oynayan ne kadar kaliteli ekip oyuncu varsa büyük çoğunluğu turnuva arenasında ter dökecek. Gelinen nokta iki kutuplu bir hal almış durumda. Fakat bu durumdan daha büyük bir güç meydana getirmek uzak bir ihtimal değil.

Tahmin etmek hiç güç değil ki turnuvada oynayan en güçlü ekip olan Ruslarda bu ve buna benzer kritik dönemeçlerden geçmiştir başka türlü tek vücut olmak mümkün gözükmüyor.

Cof içerisinde de Türkiye birlikleri içerisinde de Eminim benim gibi içi kıpır kıpır eden acaba bu sene daha farklı olabilir mi diyen 100 lerce oyuncu vardır.

Cof ile de An As ile de savaşmış bir başkan olarak, her iki tarafı da sağ duyulu olmaya çağırıyorum. Oyunun senaryosu neyi gerektiriyor ise o olsun fakat Hedeften uzaklaşacak eylemler söylemler içerisinde olmasın kimse. Her iki ekip ileri gelenleri bu amaca hizmet etsin. Geçmiş defterleri geçmişte bırakalım, herşeyi ben yaptım ben yaparım havalarını da bir kenara bırakalım.

Tr sunucularında ter döken bu sene Avrupa'da Türkler adına başarı elde etmek için para zaman emek sarfedecek oyuncuların genel kanısı Budur...
    sana herzaman guvendik Muhammed Hocam Osman da amma hayirsiz cikti aramaz sormaz oldu.

Agzina ve kalemine saglik guzel bir yazi yazdin ve umarim bu sagduyu cagrisina diger birlikler ve onlarin lider kadrolarida olumlu donus yapacaklardir.

Malesef her serverda oldugu gibi burada da daha baslamadan kavgalar aldi basini gitti. Ama onemli olan kavgadan sonra bir olup guclu bir durus sergileyebilmek ve sonra hep beraber birseyler yapabilmek. İlk defa turnuvada yer alacagiz ve bakalim olanlari seyredecegiz.

Herkese saygilar selamlar ve bol sans....
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

Toplam 8 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu