Anket sonuçlarını görüntüle: Kemal Başer tek adam mı olmalı ?

Katılımcı sayısı
80. Bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, olmalı

20 25.00%
  • Hayır, olmamalı

60 75.00%
Toplam 7 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Finalde TEK Adam Mı olsun

Varsayılan Finalde TEK Adam Mı olsun

şimdiden final ve eleme için paçalar sıvanmış propaganda yapılıyor, ama atlanılan bir şey var. Sn. Kemal beyin müsterih olunuz temalı yazısını okuyup incelediğinizde, yapılan yanlışlar açıkça ortadadır.

Sırf bir final kazanma uğruna(ki tamamen cof adını duyurma çalışması), wow başka ülkeye emanet edilmiş, ismen her türlü platformda,başarıda COF adı geçmekte.

Peki sizlere sorarım. Bütün bu kararlar alınırken COF tarafından bir yönetimden söz ediliyor mu?
    HAYIR

Ruslarla wow fikrine vatan hainliği denilip, %80 i yabancı menşeili bir toplulukta TÜRK başarısı ne kadar gösterilebilir ?

saygıdeğer dostlarım..bütün her şey, bir payaslının kendini dünya lideri sanmasıyla başladı..
    Ve şimdi tekrar soruyorum. bütün yetki bir insanda mı toplanmalı ?
    bence HAYIR

Daha ne yapıldığı belli olmayan ve bu belirsizliğe kılıf olarak "forum takip ediliyor" diyen bir kitle siz değerli travian sevenlerin emeğine,hakkına sahip olabilir mi ?
    Tabiki de HAYIR !

Eleme serveri,macar,vietnam kaosları açıkça ortadadır. bu final bir başarı mıdır? HAYIR ! başarıdan çok şanstır ..

söylenecek çok şey var ama şimdilik siz değerli insanlara bir anket açmak istiyoruz..

Siz Kemal başerin(THE COF) Tek Adam olma yolundaki adımlarını destekliyor musunuz ?
    VicariouS tarafından (19-03-2017 Saat 16:03) değiştirildi.
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Tabikiside hayır.

Şimdi kemal başer başkan olursa turnuvada wow kurabilcekmiyiz?
    Kenpachi tarafından (19-03-2017 Saat 16:15) değiştirildi.

Şuana kadar olan izlenim, bunun gerçekleşmesinin hayal olacağı yönünde...Hayal değil gerçek için HAYIR.
    Biz Tg Türkiye için, gönüllü insanlarız. amacımız yıkıcı değil yapıcı eleştirilerdir. hep beraber sıkıca kenetlenirsek bir başarı gelecektir
    VicariouS tarafından (19-03-2017 Saat 16:18) değiştirildi.
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR

Tek adam yönetimine HAYIR ....

#Hayirda hayir vardir.
    Peki kim kemal basere destek olacak oda buyuk bir soru işareti.
    Dipcik:cihat zenger olmasinda.yazdiklarini translate'de turkceden turkceye ceviyorum
    Seyduna, birliği NORTH.W., dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Muhahahahahaha..

Girip ben bile "Hayır" verdim. "Hayır" da hayır vardır gençler.
    Bazıları olayları güzel çarpıtırıyor. Buraya yazıp kelimeleri boşa vermeyeceğim. Yeni bir konu ile eleme-finalde neler olmuş meraklısına anlatalım o halde.

Buarada Payas'ı neden küçümsüyorsun? Payas çok güzel gelsene

Not : Arkadamda dış güçler var yeğen.

''Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki silahsızsınız bayım"
    S8--REFRESH(THE COF)/TRX--17-25(HABABAM)S6--REFRESH(MÜZREZE)
    https://media.giphy.com/media/3o6ozG...cCL6/giphy.gif

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Muhahahahahaha..

Girip ben bile "Hayır" verdim. "Hayır" da hayır vardır gençler.
    Bazıları olayları güzel çarpıtırıyor. Buraya yazıp kelimeleri boşa vermeyeceğim. Yeni bir konu ile eleme-finalde neler olmuş meraklısına anlatalım o halde.

Buarada Payas'ı neden küçümsüyorsun? Payas çok güzel gelsene

Not : Arkadamda dış güçler var yeğen.
    sen okuduğudan beri evetin oyu 2 arttı, takip ettim. ah ah. korkuyorsun biliyorum...
    herkes biliyor, diktatörlüğünün kimseye fayda olmadığını sırf kişisel egon yüzünden the façayı zor duruma düşürdüğüne kadar.

payas güzel,fazla baharatlı payası böyle anlatsan canımızı ye, ama anavatana sonradan katıldık gibi elit olma girişimleri olmuyor kemal beg

eeeeey kemal beeeeg, woooowu ne akla hizmet, verirsin yabancılara sen

Meselede bu o dış güçler zamanının peşmerge macarlıları, çekik vietnamlıları. sırada romeni arabı var. dış mihrakların kuklası kemal başere HAYIR
    VicariouS tarafından (19-03-2017 Saat 18:41) değiştirildi.
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR

Arkanda kim varmış kime güveniyorsun?
    Bunlar hep amerikanın oyunları.

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu