Anket sonuçlarını görüntüle: Kemal Başer tek adam mı olmalı ?

Katılımcı sayısı
80. Bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, olmalı

20 25.00%
  • Hayır, olmamalı

60 75.00%
Toplam 7 Sayfadan Sayfa 7 İlkİlk ... 567
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 62 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Finalde TEK Adam Mı olsun

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hangi birliğin başkanı bu arkadaş, ben tanıyamadım. Gelsin yapsın

Geçen finalde kimler yönetti birlikleri? Kaç kişi biliyor. Bilmiyor. Çünkü görüyorum ki burada konuşanların ve muhalefet yapanların geçen turnuvada oynamamış olması ne acı Bilmeyen, oynamayan ama herkesten çok konuşan birilerinin olması komik.

Bu ankette ben bile "hayır" oyu verdim. Hatta kendi whatsap grubumuza görseli attım, girin "hayır" verin dedim. Buna rağmen 20 kişi evet vermiş. "Ben körü körüne biat eden gençlik istemiyorum" hahahaha.

Gençler, arkadaşlar, lütfen kendinize gelin. Oyunun lideri Ruslar bile "sonraki turnuvada Türklere karşı daha ciddi adımlar atacağız, önlem alacağız" diye duyurular yapsın forumlarında. Oyunun başında bizi ciddiye almayan ekipler ittifak adımı atsın.

Siz hala burda meyve veren ağacı taşlayın.
    Üstelik dikili tek bir ağacınız bile yokken.

elemeye gelin, ekibinizi toplayın, iyi işler yapın. laf değil icraat yapın. Güçlü bir diplomasi ve birliktelik sağlayın. Bizim yaptıklarımızdan daha iyisini yapın, sonuna kadar destek oluruz.

Kimse kimseyi taşlamasın ağaç hepimizin ağacı ne siz diyebilirsiniz bu ağaç bizimdir ne biz diyebiliriz bizimdir. Bu algıyla hareket edersek kazanırız kimse kimse ötekileştirmeye çalışmasın.
    Oyunun amacı nedir ? Wow kurmak kazanan ekip olmak buna odaklanalım sağıdır soludur arkasıdırla işimiz olmasın.
    TSK | TheRovels
    TURNUVA 2x
    Türkiye Birlikleri

Uye Rutbesi

Bu finaller başlasın bakalım hangi birlikler gelecek. Tr1 yarım kaldı. Bi biletiniz alında bileti aldıktan sonra seçilecek se tek adam gerekirse seçeriz
    Nar Birlikleri

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 7 İlkİlk ... 567