Anket sonuçlarını görüntüle: Kemal Başer tek adam mı olmalı ?

Katılımcı sayısı
80. Bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, olmalı

20 25.00%
  • Hayır, olmamalı

60 75.00%
Toplam 7 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Finalde TEK Adam Mı olsun

Alıntı dj.yusuf kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    6 kişi evet demiş, sanırsam onlarda vietnamlıdır
    Suriyeli de olabilir ??? Buyuk ittifaklarimiz var bizim supruz ama sonra öğrenicez
    Bu acı geçiyo mu ?

Korkma titree xdxd kendimi tr turnuva genel sahibi ilan edebilir miyim bu konu basliginda acayim bi forum hesabi ismail empire diye xd
    Emperor of HZZ/Mer-And&KaSiS /// TR Eleme - For Larathian /// iso

Alıntı dj.yusuf kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    6 kişi evet demiş, sanırsam onlarda vietnamlıdır

finalde hesabını 400 liraya satan değil miydin sen? Atayım mı whatsap konuşmasını?

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı COF Kemal Başer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sizlerle oynamak zorunda mıyız?

vaha derdiniz, köy derdiniz, tılsım diye ağlamalarınız? haftalarca savunma basın diye duyuru yaptığımız halde oyunun son günlerinde 30k askerle, "başkan bu orduyu ne yapacağız" diye mesaj atanınız

Gelmeyin kardeşim. Biz oyun bilmiyoruz. Siz çok daha iyi biliyorsunuz. Ben de diyorum ki, diğer tüm kutupta olanlar bizim gideceğimiz bölge haricinde bir bölgeye gidecek! Ben ve ekibim, bizim olduğumuz bölgeye gelip oyun boyunca yan gelip yatan ve burnundan kıl aldırmayanlardan çok çekti! İS TE Mİ YO RUZ!!!

Gelecek olanlar, dilomasinin içinde olacak olandır. Birlikte bizimle bir şeyler yapacak olandır. Sanki adamları turnuvaya sokmuyoruz. Sanki adamların babasının wow unu veriyoruz yabancıya

Sen hayırdır? Senin başarın ne? Turnuvada önceden sen vardın da her şey çok mu iyiydi? Hebele hübele oyun oynayıp 400 lere köy atma dönemi bitti gençler! Bakın bu oyun böyle oynanır!

Hadi şimdi ötede oynayın travianın kan emicileri sizi! Her oynadığınız server çirkeflikte anıt dikiyor! Hala utanmadan konuşuyorsunuz.

Ne oldu eleme ve final başarısı çabuk kesti sesinizi! Neler neler yazıyordunuz geçen yıl...Ne oldu?
    Abi yanlış konuya yazdın ya, burası seçim.

Alıntı PsiGoPaT kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Korkma titree xdxd kendimi tr turnuva genel sahibi ilan edebilir miyim bu konu basliginda acayim bi forum hesabi ismail empire diye xd
    illa AT lar ile demokrasi mi getirelim yani onu mu istiyosun bu arada başkanda hebele hübeleceyi ögrenmis bi ben ögrenemedim hazirlik yillarimi hatirladim yine dil ögrenme özürlüsüyum bn demek sikinti bndeymiş

Alıntı _köle_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    illa AT lar ile demokrasi mi getirelim yani onu mu istiyosun bu arada başkanda hebele hübeleceyi ögrenmis bi ben ögrenemedim hazirlik yillarimi hatirladim yine dil ögrenme özürlüsüyum bn demek sikinti bndeymiş
    seneye lazım olcak onlara ortak dil olarak kullanırlar

Sizlerle oynamak zorunda mıyız?

vaha derdiniz, köy derdiniz, tılsım diye ağlamalarınız? haftalarca savunma basın diye duyuru yaptığımız halde oyunun son günlerinde 30k askerle, "başkan bu orduyu ne yapacağız" diye mesaj atanınız

Gelmeyin kardeşim. Biz oyun bilmiyoruz. Siz çok daha iyi biliyorsunuz. Ben de diyorum ki, diğer tüm kutupta olanlar bizim gideceğimiz bölge haricinde bir bölgeye gidecek! Ben ve ekibim, bizim olduğumuz bölgeye gelip oyun boyunca yan gelip yatan ve burnundan kıl aldırmayanlardan çok çekti! İS TE Mİ YO RUZ!!!

Gelecek olanlar, dilomasinin içinde olacak olandır. Birlikte bizimle bir şeyler yapacak olandır. Sanki adamları turnuvaya sokmuyoruz. Sanki adamların babasının wow unu veriyoruz yabancıya

Sen hayırdır? Senin başarın ne? Turnuvada önceden sen vardın da her şey çok mu iyiydi? Hebele hübele oyun oynayıp 400 lere köy atma dönemi bitti gençler! Bakın bu oyun böyle oynanır!

Hadi şimdi ötede oynayın travianın kan emicileri sizi! Her oynadığınız server çirkeflikte anıt dikiyor! Hala utanmadan konuşuyorsunuz.

Ne oldu eleme ve final başarısı çabuk kesti sesinizi! Neler neler yazıyordunuz geçen yıl...Ne oldu?
    başkaaan başkaaaan, o koltuktan ineceksin. çünkü o tılsım sadece başere biat edenler arasında döndü. senin hiyerarşini kabul etmeyenleri cemil gibi afaroz etme yetkisi gördün kendinden ki kişisel hak ve özgürlüklere müdahaledir.

bu mu başkanlık? bu mu orta yol buluculuğu ?
    turnuvadan önce 75dk da tüm inşalar çatır çatır uyarılara rağmen, final tecrübesi yüksek olanlarla beraber olunmasına rağmen kaybedilmedi.

utanılacak bir yüzümüz yok, cofun şuana kadar oynadığı tüm serverlerde bir entrika dönmüştür. açık ve nettir bu. başarının sırrı nutella kapağında gizli. nitekim rusları bölmek için yeterli rusça bilgisi olmadığından ruslar finali kazanmıştır.

vaha,köy muhabbeti tr nin geri kalmışlığından. insanları eleme final öncesi alıp izah etmeye çalıştınız mı ?
    Hayır.

insanlara final bilincini anlattınız mı?
    Hayır

Sn mdb o koltuğu hakediyor musunuz?
    yine hayır(balıktan geri kalmıyorsunuz,sürekli bir zıpkın!)

gelmişsin tam aksi olanları tg den afaroz, yarı aksi olanları da diğer bölgelere göç ettiriyorsun. ettirmezler.

buradan açık ve net tüm Türk birliklerine çağrıdır. Tek bölgede 100 100 çevresini domine edin !
    Türk başarısını, elin vietnamlısının dikeceği wow göstermez gülerler.

bu oyun böyle oynanır derken final ve elemede yaşattığınız değil size yaşatılanları göz önüne almalısın sn mdb
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Uye Rutbesi
    dj.yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

finalde hesabını 400 liraya satan değil miydin sen? Atayım mı whatsap konuşmasını?
    nolcadı ya sen gibi yabancı oyuncuya saldırdı diye, türk arkadasını satan, birlikten atan, yağmalayın diye emir vern... kemal boşer mi diyo bunu bana, dur kolanya içeyim anca o, sende ki su kafayı yapar bana
    SENSİZ GEÇEN GÜNLERİN ,KAZASI YOK BE SEVGİLİM...!Garson Kapıyı Getir Dışarı Çıkıcam...

Alıntı TatarKralı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Abi yanlış konuya yazdın ya, burası seçim.
    işte sonunda bir coflu da seçim vakti olduğunun farkında. yerin hazır tatarkralı.. unutma tatar seçtiklerimizden çok red ettiklerimiz, bizi belirler
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Banned Yasaklı Kullanıcı

Evete basanlar, COF hayır dedi diye Evetçi olanlardır, inanmayınız...

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu