Anket sonuçlarını görüntüle: Kemal Başer tek adam mı olmalı ?

Katılımcı sayısı
80. Bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet, olmalı

20 25.00%
  • Hayır, olmamalı

60 75.00%
Toplam 7 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 62 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Finalde TEK Adam Mı olsun

Alıntı TatarKralı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    #Hayır'da %78 görünce, istemsizce mutlu oldum. Darısı 16 Nisan'a

Aynı performansta devam gençler. Hayır'da Hayır vardır.
    işte bunlar hep cofçulların, sempatik görünme yarışı dünden beri kemal başer sadece gezeliyor. bu nasıl başkanlık bu nasıl propaganda. insanlara sırtını dönmüş sadece kişiselleştiriyor olayı.
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

Alıntı VicariouS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sen okuduğudan beri evetin oyu 2 arttı, takip ettim. ah ah. korkuyorsun biliyorum...
    herkes biliyor, diktatörlüğünün kimseye fayda olmadığını sırf kişisel egon yüzünden the façayı zor duruma düşürdüğüne kadar.

payas güzel,fazla baharatlı payası böyle anlatsan canımızı ye, ama anavatana sonradan katıldık gibi elit olma girişimleri olmuyor kemal beg

eeeeey kemal beeeeg, woooowu ne akla hizmet, verirsin yabancılara sen

Meselede bu o dış güçler zamanının peşmerge macarlıları, çekik vietnamlıları. sırada romeni arabı var. dış mihrakların kuklası kemal başere HAYIR
    sonucu değiştiremeyeceğinin farkında.

Alıntı öylesine kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sonucu değiştiremeyeceğinin farkında.
    Oda biliyor gerçeği. Bırak bu ayakları kemal başer. Çıkar gerçek yüzünü ortaya.

Uye Rutbesi
    dj.yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 kişi evet demiş, sanırsam onlarda vietnamlıdır
    SENSİZ GEÇEN GÜNLERİN ,KAZASI YOK BE SEVGİLİM...!Garson Kapıyı Getir Dışarı Çıkıcam...

Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur
    Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur
    Sâdıkâne belki ol bu âlemde dildâr olur
    Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur

Alıntı dj.yusuf kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    6 kişi evet demiş, sanırsam onlarda vietnamlıdır
    takip ettim, tatarkralı ile müstakbel devrik başkan aynı zaman diliminde online oldular. önce sn mdb oy attı, tatarkralı farketti.. şimdilik zıt gitmemek için o da evete attı. 2 ordan düş, 1 vietnamlı 1 macar 1 romen 1 arap vardır diyorum. temel fıkrası gibi oldu
    TS2 VicariouS
    tx2 vicariouSTR
    COM/FR/UK/GER- VicaRiouSs

sen okuduğudan beri evetin oyu 2 arttı, takip ettim. ah ah. korkuyorsun biliyorum...
    herkes biliyor, diktatörlüğünün kimseye fayda olmadığını sırf kişisel egon yüzünden the façayı zor duruma düşürdüğüne kadar.

payas güzel,fazla baharatlı payası böyle anlatsan canımızı ye, ama anavatana sonradan katıldık gibi elit olma girişimleri olmuyor kemal beg

eeeeey kemal beeeeg, woooowu ne akla hizmet, verirsin yabancılara sen

Meselede bu o dış güçler zamanının peşmerge macarlıları, çekik vietnamlıları. sırada romeni arabı var. dış mihrakların kuklası kemal başere HAYIR
    Dis mihraklarin kuklasi jdjcjjfjfc koy vermeyin oy verin !!!!
    Goklerden gelen bir HAYIR var !!!
    Bu acı geçiyo mu ?

Alıntı Kenpachi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Oda biliyor gerçeği. Bırak bu ayakları kemal başer. Çıkar gerçek yüzünü ortaya.
    50 evete 30 hayır çıksa bile kemal dayanamaz işi gırgıra alsada biliyo biliyo

Sizlerle oynamak zorunda mıyız?

vaha derdiniz, köy derdiniz, tılsım diye ağlamalarınız? haftalarca savunma basın diye duyuru yaptığımız halde oyunun son günlerinde 30k askerle, "başkan bu orduyu ne yapacağız" diye mesaj atanınız

Gelmeyin kardeşim. Biz oyun bilmiyoruz. Siz çok daha iyi biliyorsunuz. Ben de diyorum ki, diğer tüm kutupta olanlar bizim gideceğimiz bölge haricinde bir bölgeye gidecek! Ben ve ekibim, bizim olduğumuz bölgeye gelip oyun boyunca yan gelip yatan ve burnundan kıl aldırmayanlardan çok çekti! İS TE Mİ YO RUZ!!!

Gelecek olanlar, dilomasinin içinde olacak olandır. Birlikte bizimle bir şeyler yapacak olandır. Sanki adamları turnuvaya sokmuyoruz. Sanki adamların babasının wow unu veriyoruz yabancıya

Sen hayırdır? Senin başarın ne? Turnuvada önceden sen vardın da her şey çok mu iyiydi? Hebele hübele oyun oynayıp 400 lere köy atma dönemi bitti gençler! Bakın bu oyun böyle oynanır!

Hadi şimdi ötede oynayın travianın kan emicileri sizi! Her oynadığınız server çirkeflikte anıt dikiyor! Hala utanmadan konuşuyorsunuz.

Ne oldu eleme ve final başarısı çabuk kesti sesinizi! Neler neler yazıyordunuz geçen yıl...Ne oldu?

Uye Rutbesi
    dj.yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

takip ettim, tatarkralı ile müstakbel devrik başkan aynı zaman diliminde online oldular. önce sn mdb oy attı, tatarkralı farketti.. şimdilik zıt gitmemek için o da evete attı. 2 ordan düş, 1 vietnamlı 1 macar 1 romen 1 arap vardır diyorum. temel fıkrası gibi oldu
    hahaha ))
    SENSİZ GEÇEN GÜNLERİN ,KAZASI YOK BE SEVGİLİM...!Garson Kapıyı Getir Dışarı Çıkıcam...

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 ... SonuncuSonuncu