Toplam 4 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ı y ı birlikleri (-/+)

Anıl boşuna çeneni yorma bu arkadaş ne söylersen söyle Yarabbi Şükür derler o yüzden canını sıkma gördük oyunculukları ni wow yolunda hepisinin at çiftliği nin arkasına saklandilar baktılar olmuyor.
    uygun boyutlarda tekrar düzenleyiniz

Uye Rutbesi
    Tywin Lannister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Elbette her ekip dağılabilir ama bazı ekipler vardır ki her dönem darmadağın olur karşımızda...
    Bu ekiplerden birinin geçen sene bu zamanlarda dünya harikasına reis atmıştım mesela. Önden defansı geçende yukarıda egolu dediğiniz kişidir.

Yine bundan 8 ay kadar önce olması lazım. Tam hatırlamıyorum. Egolu dediğiniz kişi ve en az onun kadar egolu bizler gelip sizin dünya harikası köyünüzün depolarını yıkmıştık sanırım. O dönem ama helal olsun, harbi harbi yıkmasak kazanabilir durumdaydınız.

Yine çok değil dağıldı dediğiniz Tahrip birliği döneminde defans hesabı olarak açtığımız hesaba 2 milyon saldırı askeri gömdünüz, sonuç alamadınız. Sırf şahsımı yıkmak için oyun başında para biriktirdiğini söyleyen birlikdaşlarınız AT KAFASI hesabına yapılamayan operasyonlardan sonra neler düşünmüştür acaba? Dağılmış birliğin bir ferdi olarak sizin desteklediğiniz birliğin 2 dünya harikasını da darmaduman etmedik mi? (bkz. imzamda raporlar)

Bunun dışında oyun içerisinde size operasyon yapamamış olma sebebimizde aşağıda ki resimde.

AMA SİZ -- DE OYNADINIZ.

Neyse son söz olarak. ıYı birliğinin tüm oyuncularına saygı duyuyoruz. Oyunculuklarına, kişiliklerine saygı duyuyoruz. Egolu, ezik, zayıf gibi nitelendirmelerden kaçınıyoruz. Ortada olmadığımız bir dönemde bile arkadan atıp tutulmasına gerek yok demek istiyoruz.

Merak eden arkadaşlar için ekip arkadaşlarım kesin olarak sv'de olmayacaktır. Gene belli de olmaz
    AT KAFASI - FURY - TYWIN LANNISTER

Uye Rutbesi
    Tywin Lannister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı BoYaCı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Anıl boşuna çeneni yorma bu arkadaş ne söylersen söyle Yarabbi Şükür derler o yüzden canını sıkma gördük oyunculukları ni wow yolunda hepisinin at çiftliği nin arkasına saklandilar baktılar olmuyor.
    Siz değer verdiğimiz bir rakibimiz oldunuz her dönem. O arkadaşı tanıdığınızı sanmıyorum. Hiç yarabbi şükür diyecek birisi değildir. Mesela o arkadaşın şöyle bir icraatı vardır.

Dipnot: Şuan harbi harbi ıYıde ki bütün sağlam adamları Emre abi yıkmış

Biz yikilabiliriz hiç proplem. Değil sonuçta oyun yikarsin yikilirsin tebrik edersin etmessiniz şahsi düşünceniz oyununu oynasın herkes o zaman ben birligim olarak oynar işime bakarım bu forum cambazlığı bitmez .

Sizin oyun anlayışınız güzel tebrik ederim ama bu forumdaki. Laf cambazlığı beni mutlu etmiyor. O yüzden oyunumuzu oynayalım herkes burada emek sarf ediyor engel saygı
    uygun boyutlarda tekrar düzenleyiniz

Alıntı Aga kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Cok şükür bizim birlikte dişçi de var
    +++++++😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ScaRHearT -Sons Of ANARCHY-S.O.A

Ben yanlış bir şey söylemedim laf cambazlığı da yapmadım gerçekler ne işe onu söyledim.Keşke her biriniz ben kadar olsanız ! İnkar etmekle bir yere gelinlenmez. Erdemlik gösterin biraz kabul edin bazı şeyleri.
    S.O.A tarafından (14-03-2017 Saat 15:28) değiştirildi.

ScaRHearT -Sons Of ANARCHY-S.O.A

ıYı Birliklerine başarılar dilerim

bir çakal sürüsü kaplanı tuzağa düşürürse, kaplan nasıl kurtulacağını değil,
    nasıl intikam alacağını düşünür.

AMA SİZ -- DE OYNADINIZ.

Neyse son söz olarak. ıYı birliğinin tüm oyuncularına saygı duyuyoruz. Oyunculuklarına, kişiliklerine saygı duyuyoruz. Egolu, ezik, zayıf gibi nitelendirmelerden kaçınıyoruz. Ortada olmadığımız bir dönemde bile arkadan atıp tutulmasına gerek yok demek istiyoruz.

Merak eden arkadaşlar için ekip arkadaşlarım kesin olarak sv'de olmayacaktır. Gene belli de olmaz [/QUOTE]

-------------------------------------------------
    Öncelikle dostum , arkadan konuşulma filan yazmışsın genel başkanımızda dahil yanlış yapılan durumlarda gereken tepkiyi göstermişti ve biz arkadan konuşmayıda ikililik yapmayıda onaylamıyoruz .. Zaten yapılan yanlışlardan dolayı şu anda 3x'e gelecek olan Hançer birlikleriyle irtibatımız kalmamıştır Roa' da HANÇER olarak devam ediyoruz 3x e gelecek olan dostlarımızda iYi birliklerinde oynayacaktır. Uzun lafın kısası bu server göreceğiniz Hançer'birliklerinin Sinan başkan ve ekibine dahil değildir. Sizlerede şimdiden başarılar diliyorum .

PauseBreak - Emrah
    H a n ç e R

Alıntı ıYılerHEPkazanır kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Katılımlar tabiki olacaktır, oyundan mesaj atabilirsiniz
    Peki oyundaki nickiniz nedir size ulaşayım.
    Yani bu ıYılerHEPkazanır a mı yazayım?

Tuncay hocam HANÇER olarak gelemesekte sonuna kadar yanınızdayız.Tüm emek verecek arkadaşlarınıza şimdiden başarılar dilerim.

Yeni serverda herkese başarılar .

Tebrik eden arkadaşlara teşekkür eder.

ıYı bir server olması dileğiyle ...

Dostlarımızı bekliyoruz -/+ bölgesine
    O hançer bir kere saplanınca çıkarmaya kalktıkça iyice kalbine gömersin.
    HANÇER

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu