Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WoW Tebrikleri

Varsayılan WoW Tebrikleri

GDA BİRLİKLERİ GENEL YÖNETİMİ ADINA

Abiler Ablalar Kardeşler
    Zor Bi Süreç Geçirdik..
    Çetrefilli Bir Serverda Duruşumuzu Hiç Bozmadan Adamlığımızdan Ödün Vermeden Göstermiş Olduğumuz Üstün Başarıdan Dolayı Öncelikle GDA Birliği Oyuncularını Tebrik Ederim..

Bazen Kendimizi Tutamadığımız Anlar Oldu.. Bazen Kendi Aramızda Kavgalarımız Oldu ama Seviyeyi Hiç Bir Zaman Düşürmedik Ben Sanıyorumki Kalp Kırmadan Bitirdiğimiz Bir Server Olucak Yinede Kalbini Kırdığımız Bilmeden Üzdüğümüz Arkadaşlar Olduysa Affola...

Arkadaşlar Belki Tek Tek Yazmayla Şahsım Adına Teşekkür Edeceğim Kişiler Bitmez.. Onun İçin WOW HESABIMIZ DeAtHOwL Sahibi ve ORTAKLARINA, Bütün GDA Birlikleri Oyuncularına Yöneticilerine Göstermiş oldukları başarıyı Ödüllendiricek WOW Kurulumunu Başardık.

WOW Temsilciliği Yapmış Olan Melih [Melih], ŞAİREŞREF [Murat abim], messi_mesut [Mesut], B o M [Barış] Hesaplarına Teşekkür Ederim.

Sadece WOW Köyü İçin Oyun Başından Bu Yana Aralıksız Defans Basan ve Blok Defansları Kendi Hesabına Gelen Saldırılara Dahi Kullanmadan Gönderen kara büyü [Kağan abi], HALİL [Halil], ŞAİREŞREF [Murat Abi], Time [Ayhan Abi], Kumsal [Gül], isimsiz [Talha] ve aklımda olmayan WOW MİMAR İNŞA Planı Köylerine Aralıksız Madde ve Tahıl Gönderen Bütün Oyunculara Teşekkür Ederim..

GDA Birlikleri Genel Başkanı
    Senyör
    Ercan

AlucarD__ tarafından (24-10-2015 Saat 20:51) değiştirildi.

Başta gda birlikleri olmak üzere tüm ekipleri tebrik ederim, bir şekilde bitti eleme serveri. Şimdi sıra yaşanan tatsızlıkları bir şekilde tatlıya bağlayıp, egolardan arınıp bir bütün halinde turnuvaya odaklanmakta.

dip: Vietnamlılar için de ayrı bir parantez açmak lazım, az kişiyle takdire şayan bir mücadele verdiler.Onlar da tebriği hak ediyor bence.

Why so Serious?
    ORMANIN KRALI ASLANDIR AMA SİZ HİÇ SİRKTE OYNATILAN KURT GÖRDÜNÜZ MÜ?

Başta 1453 birliklerindeki muhteşem arkadaşlarimi sonrasinda ise GDA birliklerinden wow kuran DeAtHOwL ve Sönyör arkadaşimi tebrik ederim.

Evet artik Elemeler bitti sira Finallerde ben ilk kez eleme serveri ve final oynayacak olsamda sanirim bu sene birşeyler başarabilecek güce sahip gibiyiz.

Artik tüm saçmaliklari unutup tüm TÜRKLER olarak hep birlikte haraket etme zamani.

Alıntı Akrep_Krall kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    SEVGİLİ ARKADAŞLAR G&D&A (Güney dogu aslanları) BİRLİKLERİ GENEL KURUCULARINDAN Akrep_Kral
    SEVGİLİ ARKADAŞLAR MALUMUNUZ ÜZERE 2015 TURNUVA ELEME SERVERİNİ BİTİRDİK
    WOW KURAN EKİP OLARAK DESTEKLEYEN DESTEKLEMEYEN HERKESE GERÇEKDEN TEŞEKKÜR EDERİM
    BU WOW G&D&A TARAFINDAN KURULMADI BU WOW TÜRKLER TARAFINDAN KURULMUŞDUR
    AMA G&D&A BİRLİKLERİNE NASİP OLDU BUDA BİZLER İÇİN AYRI BİR GURUR VEDE ONURDUR
    DÜŞÜNÜN VİETNAMLILAR KURSAYDI BU BİZİM TÜRKLERİN AYIBI OLURDU
    TABİ HER SERVER OLDUGU GİBİ BU ELEME SERVERİNDEDE ETRİKALAR BİTMEDİ
    BAŞ AKTÖRLER John Guitar (şahin) EFENDİ mermi HESABI cnwr HESAPLARI MİKSER GİBİ SERVERİN ALTINI ÜSTÜNE GETİRMEYE ÇALIŞDILAR AMA SEVİYELİ DÜZGÜN İNSANLAR SAYESİNDE BU WOW KURULMUŞ OLDU
    BURADA BENİM ÜSTÜME ÇOK KONUŞMALAR GECDİ ÇOK ETRİKALAR DÜZENLENDİ
    AYRICA John Guitar (şahin) EFENDİ mermi HESABI cnwr BU KİŞİLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
    SÖYLEDİKLERİ İFTİRALAR G&D&A OLARAK BİRBİRİMİZE KENETLEMMEMİZİ SAGLADILAR
    ÇÜNKİ ASLA HİÇ BİR KİMSEYE HİYANETLİK YAPMADIM ASILSIZ DÜZENSİZ LAFLARDAN İBARET İFTİRALAR
    BURADA KINIYORUM VEDE TEŞEKKÜR EDİYORUM BUNLARIN SAYESİNDE EKİBİMİZ G&D&A OLARAK TAM BİR KENETLEMLEMİZİ SAGLADILAR G&D&A BİRLİKLERİ GENEL BAŞKANI OLARAK Senyör Akrep_Kral VEDE WOW EKİBİMİZ DeAtHOwL VEDE EKİBİMİZİ GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM BİZ G&D&A WOW KÖYÜMÜZÜ DESTEKLEYEN DERETEKLEMEYEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM
    HER NE KANAR TERS DURUMLAR OLSADA OLMASADA
    UMARIM BURADAKİ OLUMSUZLUKLAR AVRUPA SERVERİNE TAŞINMAZ VEDE TÜM TÜRKLER OLARAK TEK VÜCUT TEK BİRLİK OLARAK HAREKET EDEBİLİRİZ

TEŞEKKÜRLER
    G&D&A BİRLİKLERİ GENEL BAŞKANI
    Akrep_Kral
    Nihat Semizoğlu

Haci sen çok tehlikeli bir insansin... Zafere giden her yol mübahtir kafasinda tuaf bir kişiliksin bence. Hiç yüzün kizarmiyormu o yalanlari söylerken! İftira atiyoruz biz sana hemi!

Buyrun arkdaşlar hesaba girin girişteki mesajimi okuyun ve arşive bakin. Tüm gerçekler arşivde. Bu insani taniyin ve bu saatten sonrada bu insanin ipiyle kuyuya inmeyin.
    Açik ve net kime sorarsaniz sorun beni duyumlara deil icraata bakin. 1453 & ŞEHİT & KARA & TR KAOS birlikleri tek vucut şuanda ben bu kadar palavraci iftiraci biri isem neden böyle peki ?

Wow köyü ve Akrep_Kral in yazdiklarini kendiniz okuyup yorumlayin. Hiç bişiden haberi olmayan adamda bu yazdiklarina inannir yalniz nihat efendi. Ne diyim çok tehlikelisin hakkatten
    Ama biz kişiliğimizde dürüstlüğümüzle sonuna kadar sen gibilerin üstesinden geldik ve gelmeye devam edeceğiz. Yakişmiyorsun bizim gibi insanlarin yanina bence sen hiç gelme o finale zira ortaliği kariştirmaktan başka bi halta yaramadin. Demedikmi tüm türk wowlari tek birlikte toplansin güle oynaya basalim seviyeleri die kim geldi ?

Hesap ismi Mermi Şifre; onur05372652655

girin kendiniz görün arkadaşlar kendiniz karar verin bakalim kim iftira atmiş şu bu!

FAZLA BURDA KONUŞMAYA GEREK VARMI YOKTUR TABİKİ

DURDUK YERE HİÇ BİR TÜRKE SALDIRMADIK BİZ . BİZE GELİNMEDİKÇE . GELİNDİĞİNDEDE NELER OLDUĞUNU GÖRDÜK

http://travian-reports.net/tr/report/88165c2a8b5

http://travian-reports.net/tr/report/881671f50ba

MERMİ EMİR VERİR BİZ VURURUZ