PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Travian Mecmuası İçin Önerileriniz

karacazade
04-03-2015, 18:15
Bu Konu altında,
Travian mecmuasında olmasını istediğiniz konuları, Derginin geliştirilmesi için fikirlerinizi sunabilirsiniz.

karacazade
05-03-2015, 11:37
Hadi beyler çalıştıralım saksıları. Dergide görmek istediğiniz bir konu yok mu? Derginin formatı(Yapısı) nasıl olmalı sizce?

Roneten
05-03-2015, 11:53
Devamlılığı sürdürebilmek adına derginin çıkış aralıklarına mütevellit her sayıya özel bir ''en'ler'' listesi oluşturulabilir. Nostaljik forum bilgilerinden ziyade düzenli olarak ''hikaye'' birikimi yapabilirsiniz. TravianCapsleri hazırlanabilir. Reel hayattan özellikle oyun dünyası üzerine bir köşe ayarlanabilir. Mecmuada yayınlanmak üzere bir fotoğraf yarışması düzenlenebilir yahut yarışmadan ziyade her hafta okuyuculardan kendi çektikleri fotoğraflar istenebilir. Mevcut aktif serverlerdaki en dikkat çekici savaşlar hikayeleştirilip yazılabilir.

Forum kullanıcılarıyla alakalı geyik amaçlı bir magazin sayfası oluşturulabilir.. ''Şok, şok! Karacazade bir galya tavernasında çıkardığı olay yüzünden zincirlendi. Sonra annesi kulağından tutup eve götürdü '' vs. vs... Fotoğraflarla süslenirse daha güzel olur tabi.

İyi bir oyun rehberi hazırlanabilir yeni başlayanlar için. Atıyorum 15 gün aralıklarla mı çıkacak mecmua; 1-15 gün arası Galya rehberi gibi.. 1. gün şöyle yapın, 2. gün böyle yapın gibi..Hem faydalı da olur.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.. :)

triska
05-03-2015, 16:21
Devamlılığı sürdürebilmek adına derginin çıkış aralıklarına mütevellit her sayıya özel bir ''en'ler'' listesi oluşturulabilir. Nostaljik forum bilgilerinden ziyade düzenli olarak ''hikaye'' birikimi yapabilirsiniz. TravianCapsleri hazırlanabilir. Reel hayattan özellikle oyun dünyası üzerine bir köşe ayarlanabilir. Mecmuada yayınlanmak üzere bir fotoğraf yarışması düzenlenebilir yahut yarışmadan ziyade her hafta okuyuculardan kendi çektikleri fotoğraflar istenebilir. Mevcut aktif serverlerdaki en dikkat çekici savaşlar hikayeleştirilip yazılabilir.

Forum kullanıcılarıyla alakalı geyik amaçlı bir magazin sayfası oluşturulabilir.. ''Şok, şok! Karacazade bir galya tavernasında çıkardığı olay yüzünden zincirlendi. Sonra annesi kulağından tutup eve götürdü '' vs. vs... Fotoğraflarla süslenirse daha güzel olur tabi.

İyi bir oyun rehberi hazırlanabilir yeni başlayanlar için. Atıyorum 15 gün aralıklarla mı çıkacak mecmua; 1-15 gün arası Galya rehberi gibi.. 1. gün şöyle yapın, 2. gün böyle yapın gibi..Hem faydalı da olur.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.. :)

Arkadaşın verdiği önerilerin yarısı yapılabilirse çok faydalı olacaktır.

Kenpachi
05-03-2015, 16:28
Arkadaşın verdiği önerilerin yarısı yapılabilirse çok faydalı olacaktır.

Emin olun tamamını yapmayı planlıyoruz. :)
Hazırlıklarımız da devam ediyor. :)
İnşallah haftaya dergimiz hazir olucak.

Raskoln
05-03-2015, 16:35
ben sizi destekliyorum ve güzel işler yapıcağınızı kalpten inanıyorum

Kenpachi
05-03-2015, 16:56
Teşekkür ederiz üstadım. :)

triska
06-03-2015, 11:23

Foruma yeni bir arayüz oluşturmuş bu etkinlik. Forum okuyan, forum seven, takip eden kişiler olarak bizlerde yerimizi aldık bekliyoruz.

ChuCky
10-03-2015, 05:54
Aşağıda vermiş olduğum bağlantıda size yardımcı olacak bir şeyler bulabilirsiniz belki. Ama ben birkaç konu hariç, detaylarına inemedim konuların. Arşivden tarih değiştirerek konuların iç yüzünü görebilirseniz, işinize yarar.

Bağlantı* (http://web.archive.org/web/20090708202216/http://forum.travian.com.tr/forumdisplay.php?f=116)

YUCİN
10-03-2015, 20:07
1- yeni mecmua çıktı mı?
2- yeni mecmuayı mecmuacılar mı çıkaracak üyeler mi?

Muyustan
10-03-2015, 20:08
1- yeni mecmua çıktı mı?
2- yeni mecmuayı mecmuacılar mı çıkaracak üyeler mi?

Hayır üzerinde çalışılıyor.
Üyelerin de katkısı ile mecmuacılar çıkartacak.

YUCİN
10-03-2015, 20:08
Hayır üzerinde çalışılıyor.
Üyelerin de katkısı ile mecmuacılar çıkartacak.

üyeler katkıda bulunmazsa ne olacak?

Muyustan
10-03-2015, 20:09
üyeler katkıda bulunmazsa ne olacak?

1 2 sayfa eksik olur sanırım

whocares
10-03-2015, 20:19
Bu Konu altında,
Travian mecmuasında olmasını istediğiniz konuları, Derginin geliştirilmesi için fikirlerinizi sunabilirsiniz.

3. sayfa için önerim var ama yine 5 gün banlanmak istemiyorum

Muyustan
10-03-2015, 20:20
3. sayfa için önerim var ama yine 5 gün banlanmak istemiyorum

Ahahaahha seni iş ilanları için düşünmüştük biz malum esnaf falan tanıdıktır senin

Kenpachi
17-03-2015, 13:23
Bence Mavi olmamış. :D))))
Kırmızı yapın şunları. :D)))

umutdeveci
17-03-2015, 14:34
Mecmuacıların online süreleri zaten full yeşil.. Bir de üstüne gök mavi gelince, olmamış bu olmamış. Geri alın bunu :(

Kenpachi
17-03-2015, 14:36
Mecmuacıların online süreleri zaten full yeşil.. Bir de üstüne gök mavi gelince, olmamış bu olmamış. Geri alın bunu :(

Bence kırmızı iyidir? :D)))