PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Risk Budur!" Oyunu

Tozama
07-06-2017, 22:57
İyi geceler abilerim, ablalarım ve yaşı benden küçükler :D Zamanında, yıllar evvel, ArTes (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=207) abimin bir fikri olan bu oyunu yeniden gündeme getirmek istiyorum :) O zaman pek rağbet görmemişti, eğer şimdi görürse bu oyun için bir etkinlik oluşturulmasını öneriyorum

Nedir bu oyun?
Bu oyunun açılan konusuna en çok mesaj atmaktır. Ne kadar çok mesaj atarsanız hem kazanma şansınız hem de kaybetme şansınız artıyor. Nasıl mı? Zamanında Artes, bu oyun için ufak çaplı bir program yazmayı önermişti. Bu program, oyuna günlük/haftalık yazılan mesaj sayısına göre çalışıyor. Her günün/haftanın sonunda program, 2 farklı (mesaj için) rastgele çekiliş yapıyor ve bunlardan birini kazanan diğerini de kaybeden yapıyor. Konuya ne kadar mesaj yazdıysanız, çekilişin size çıkma ihtimali artıyor.

Peki ya ödüller ve cezalar nedir?
Yanlış hatırlamıyorsam Artes, çekilişi kazananlar için ufak bir altın önerisi veya 1-2 günlüğüne + ve - rep verme yetkisi verilebileceğinden söz etmişti. Çekilişi kaybedenler içinse - rep cezası gibi bi şeyden bahsetmişti. Oyun rağbet görürse bu ödüller/cezalar değiştirilebilir, sıkıntı değil

ArTeS
07-06-2017, 23:50
Ahahaha, efsane oyunum benim ya xD Epey guzel kurallar ozellikler koymustuk aslinda yarismaya. Konuya bir bakindim ama bulamadim :D

Tozama
08-06-2017, 00:14
Ahahaha, efsane oyunum benim ya xD Epey guzel kurallar ozellikler koymustuk aslinda yarismaya. Konuya bir bakindim ama bulamadim :D

En son onu çöp kutusuna taşımıştın, şu an rütbeli veya mod olmadığım için göremiorum orayı. Eğer orada da değilse sen komple silmişsindir

Yugi
08-06-2017, 00:15
Game Of Thrones rpsi de yapabiliriz. :¶

hayaligenc
08-06-2017, 00:32
oyun etkinlik falan ...

hepsi benim işim :D

x-ray
08-06-2017, 00:38
şimdi oynuyor muyuz :D

Haci Vosvos
08-06-2017, 02:21
Risk benim işim her türlü riski severim. En sevdiğim idda iki tarafında 0 olduğu konuda olan. En heyecanlı o çünkü vede hırsın değil eğlencenin hakim olduğu. Lakin rep puanı olmaz. Repimi vermem. Repimi almadan 1 hafta bana razıyım. Ne zaman başlıyoruz ?

Tozama
08-06-2017, 08:06
oyun etkinlik falan ...

benden önce davranaydın o zaman xD

şimdi oynuyor muyuz :D

Risk benim işim her türlü riski severim. En sevdiğim idda iki tarafında 0 olduğu konuda olan. En heyecanlı o çünkü vede hırsın değil eğlencenin hakim olduğu. Lakin rep puanı olmaz. Repimi vermem. Repimi almadan 1 hafta bana razıyım. Ne zaman başlıyoruz ?

hele bi millet görsün ve bu oyunu beğensin, ondan sonra oynama safhasına geçeriz

TIRSINULAN
08-06-2017, 09:55
Bize oyun oynama ama :)

oyun etkinlik falan ...

Hepsi benim işim :d

xx_delis
08-06-2017, 10:00
oyun etkinlik falan ...

Ben sana kırgınım. Bana forumda ban yiyen üyelerde mesaj atabiliyor konuşuyoruz dedin. Ban yediğimde sana mesaj atamadım. Beni üzdün hayaligenç oysaki dertleşecektik uzun uzun..

hayaligenc
08-06-2017, 10:55
Ben sana kırgınım. Bana forumda ban yiyen üyelerde mesaj atabiliyor konuşuyoruz dedin. Ban yediğimde sana mesaj atamadım. Beni üzdün hayaligenç oysaki dertleşecektik uzun uzun..
Merhaba ;

Ban yiyenler geçen seneye kadar evet mesaj yazabiliyorlardı. Fakat gelen şikayetler ve gerek ban yiyen oyuncuların yaptığı hareketlerden dolayı bu opsiyon kaldırıldı :) Yani size özel değil bu yaptırım :)

İyi Forumlar

xx_delis
08-06-2017, 13:11
Merhaba ;

Ban yiyenler geçen seneye kadar evet mesaj yazabiliyorlardı. Fakat gelen şikayetler ve gerek ban yiyen oyuncuların yaptığı hareketlerden dolayı bu opsiyon kaldırıldı :) Yani size özel değil bu yaptırım :)

İyi Forumlar

O zaman facebook adresini ver oradan sohbet edelim :)

hayaligenc
08-06-2017, 13:13
O zaman facebook adresini ver oradan sohbet edelim :)

sosyal medya hesaplarım yaklaşık 3 aya yakındır kapalı :))))

xx_delis
08-06-2017, 14:50
sosyal medya hesaplarım yaklaşık 3 aya yakındır kapalı :))))

O zaman düşürdüğün rütbemi geri ver bari :) uzman onbaşı ne başçavuşa anlaşalım :D

Cadı
08-06-2017, 15:08
vazgeçmeyecek, illa bişey alacak :zuhaha:

Tozama
08-06-2017, 18:31
Yalnız konu bayağı iyi sapmış...