Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cihad Harekatı Olarak Tılsım Birliğini Deşifre Ediyoruz

Varsayılan Cihad Harekatı Olarak Tılsım Birliğini Deşifre Ediyoruz

Görüldüğü üzere sağlam sanılan birçok birlik dağılmışken buraya ekipsiz gelmeme rağmen genel başkanlığını yaptığım birlik ilk sıradaki yerini aldı. Ekipsiz geldim ama delikanlı ve karakterli duruşumla sürekli dost kalacağım güzel insanlar edindim. Oyunun başından beri espiri amaçlı bi üslup kullanarak devamlı doğru bildiğimi savundum, yanlış hareketlere cevap verdim. Açıkça söyledim dedim ki Diriliş'in yaptığı etik değil ve arkasındayım. İkili oynamadım.
    Şimdi, bugün 11-12. kez Tılsım Birliklerinin birliğimdeki arkadaşlara mesaj attığını öğreniyorum, birliklerine çağırdıklarını görüyorum. Hepsi sağlam, karakterli insanlar ki konuyu tarafıma bildirdiler, gitmediler.
    Kardeşim ayıp ayıp. Burada benim yazdıklarımın altında bana ahlak dersi verenler yine bu Tılsım birlikleri.
    Delikanlılığın kitabını kalem kalem biz yazdık, daktiloyla temize çekeceğinize bi okuyun.
    Bana Tılsımdan gelmek için mesaj atanlara olumsuz cevap verdim, bi bu kadar kişi de bana yazdı.
    Sizdekiler bize gelmek için mesaj atıyor ben kabul etmiyorum, siz bizdekileri çağırıyorsunuz arkadaşlarım kabul etmiyor. Fark var, kocaman bi fark var.
    Tılsımdan benimle tanışmak için yazan, güzel dileklerde bulunan abilerim, kardeşlerim oldu, onları ayrı tutuyorum ama başları ağrımasın diye isim vermeyeceğim. Kendilerini biliyolar, dostlarımdır.

Ahir kelam, beyninizdeki kurt kafanıza ağır gelmiş sizin.
    Kafanızı vurmaya geleceğiz

sağlam sanılan birçok birlik......buraya ekipsiz gelmeme rağmen genel başkanlığını yaptığım birlik......

Birliğiniz dosta korku düşmana güven veriyor kardeş. Övüne övüne ekipsiz geldim ve genel başkanlık yapıyorum diyorsun bir de. İyi bir şey mi ki bu ? Beni de saldırı komutanı yapın. Yalnız bir pürüz var serverda oynamıyorum. Gerçi sizin için fark etmez gibi geliyor önüne geleni genel başkan yapıyormuşsunuz sonuçta Neyse iyi oyunlar dilerim yazdığın yazı garibime gitti ben de yazmadan duramadım.

Alıntı Tahsıldaroğlu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Görüldüğü üzere sağlam sanılan birçok birlik dağılmışken buraya ekipsiz gelmeme rağmen genel başkanlığını yaptığım birlik ilk sıradaki yerini aldı. Ekipsiz geldim ama delikanlı ve karakterli duruşumla sürekli dost kalacağım güzel insanlar edindim. Oyunun başından beri espiri amaçlı bi üslup kullanarak devamlı doğru bildiğimi savundum, yanlış hareketlere cevap verdim. Açıkça söyledim dedim ki Diriliş'in yaptığı etik değil ve arkasındayım. İkili oynamadım.
    Şimdi, bugün 11-12. kez Tılsım Birliklerinin birliğimdeki arkadaşlara mesaj attığını öğreniyorum, birliklerine çağırdıklarını görüyorum. Hepsi sağlam, karakterli insanlar ki konuyu tarafıma bildirdiler, gitmediler.
    Kardeşim ayıp ayıp. Burada benim yazdıklarımın altında bana ahlak dersi verenler yine bu Tılsım birlikleri.
    Delikanlılığın kitabını kalem kalem biz yazdık, daktiloyla temize çekeceğinize bi okuyun.
    Bana Tılsımdan gelmek için mesaj atanlara olumsuz cevap verdim, bi bu kadar kişi de bana yazdı.
    Sizdekiler bize gelmek için mesaj atıyor ben kabul etmiyorum, siz bizdekileri çağırıyorsunuz arkadaşlarım kabul etmiyor. Fark var, kocaman bi fark var.
    Tılsımdan benimle tanışmak için yazan, güzel dileklerde bulunan abilerim, kardeşlerim oldu, onları ayrı tutuyorum ama başları ağrımasın diye isim vermeyeceğim. Kendilerini biliyolar, dostlarımdır.

http://inciswf.com/2ghdgg.swf

Yazdıklarımı dostlara gösterdim, daha da kenetlendiler. Tılsım'ı da bitirdikten sonra bir başlık daha açacağım...

Uye Rutbesi
    crysis82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

o delikanlı duruşa vakur ve mütevaziyi eklesen de olurmuş. Delikanlılığın kitabını aynalı tahir yazmıştı diye hatırlıyorum yeni güncel yaması mı yoksa tamamen bağımsız yazılmış bir kitap mıdır? Esprili üslup da ayrı bir konu bu kadar üstün özellikler varsa bence daha etkin şekilde kullanmalısın .

Alıntı Why so Serious? kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sağlam sanılan birçok birlik......buraya ekipsiz gelmeme rağmen genel başkanlığını yaptığım birlik......

Birliğiniz dosta korku düşmana güven veriyor kardeş. Övüne övüne ekipsiz geldim ve genel başkanlık yapıyorum diyorsun bir de. İyi bir şey mi ki bu ? Beni de saldırı komutanı yapın. Yalnız bir pürüz var serverda oynamıyorum. Gerçi sizin için fark etmez gibi geliyor önüne geleni genel başkan yapıyormuşsunuz sonuçta Neyse iyi oyunlar dilerim yazdığın yazı garibime gitti ben de yazmadan duramadım.
    Bende yazmadan duramadım

iyi forumlar...
    İsimleri silmek kolaydır lakin bıraktığı izleri silmek İMKANSIZDIR...
    bistrol-CrYsiS-KOMUTANNN

Aslında sana cvp vermemek gerekır cunku cogumuza gore s19'da en fazla havaya sıkan oyuncu sensın okuyanda bı halt yazdıgını sancak tılsım bırlıklerını deşifre edıyomus bak hele yaaaa senın yazdıgın bırlık teklıflerı bu oyunda normal bısey oyuncuya teklıf edılır gelır gelmez o ayrı konu her bırlık yonetımı bırlıgını ılerı taşımak ıcın bunu yapar aklı başında oyun bılgısı olan bunun normal bısey oldugunu bılır kendınce bıseyler yapmak ıstıyosun ama bıze sokmez yogurtcu...
    Alıntı tahsıldaroğlu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    görüldüğü üzere sağlam sanılan birçok birlik dağılmışken buraya ekipsiz gelmeme rağmen genel başkanlığını yaptığım birlik ilk sıradaki yerini aldı. Ekipsiz geldim ama delikanlı ve karakterli duruşumla sürekli dost kalacağım güzel insanlar edindim. Oyunun başından beri espiri amaçlı bi üslup kullanarak devamlı doğru bildiğimi savundum, yanlış hareketlere cevap verdim. Açıkça söyledim dedim ki diriliş'in yaptığı etik değil ve arkasındayım. Ikili oynamadım.
    şimdi, bugün 11-12. Kez tılsım birliklerinin birliğimdeki arkadaşlara mesaj attığını öğreniyorum, birliklerine çağırdıklarını görüyorum. Hepsi sağlam, karakterli insanlar ki konuyu tarafıma bildirdiler, gitmediler.
    Kardeşim ayıp ayıp. Burada benim yazdıklarımın altında bana ahlak dersi verenler yine bu tılsım birlikleri.
    Bana tılsımdan gelmek için mesaj atanlara olumsuz cevap verdim, bi bu kadar kişi de bana yazdı.

-TILSIM BİRLİKLERİ-
    DEMİRDEN
    DOSTUMUN DÜŞMANI DÜŞMANIM, DÜŞMANIMIN DÜŞMANI DOSTUMDUR !!!

Üye

5-10 dkligina 1.oldugunuz icin tebrik ediyoruz.İNŞALLAH bida olursunuzda bu kadar sevinip bi da konu başlığı açarsın.
    Unutma ki burda zafer puani onemli ve biz daha sizin zafer puaninizi goremiyoruz o yuzden uzun bir sure yazmamani bekliyorum demek isterdim ama bolge hakimiyetini saglayincada konu basligi acarsin

BAŞARILAR
    s19 DOMBIRA

Alıntı Mert Karagöz kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    5-10 dkligina 1.oldugunuz icin tebrik ediyoruz.İNŞALLAH bida olursunuzda bu kadar sevinip bi da konu başlığı açarsın.
    Unutma ki burda zafer puani onemli ve biz daha sizin zafer puaninizi goremiyoruz o yuzden uzun bir sure yazmamani bekliyorum demek isterdim ama bolge hakimiyetini saglayincada konu basligi acarsin

BAŞARILAR
    60 kişi olduğumuz takdirde ilk sıraya geri geleceğiz, temizleme yaptık.
    hangi birlikten olduğunu söylersen söz veriyorum size vurduğumuz her darbede başlık açıp senin de adını vereceğim.
    Etik olmayan bi hareketten bahsettim, boş yapma, yapmayın.

DÜZENLEME: Birliğimiz 58 kişi ile ilk sıradaki yerini almış, şimdi gördüm.
    Tahsıldaroğlu tarafından (07-10-2015 Saat 23:03) değiştirildi.

60 kişi olduğumuz takdirde ilk sıraya geri geleceğiz, temizleme yaptık.
    hangi birlikten olduğunu söylersen söz veriyorum size vurduğumuz her darbede başlık açıp senin de adını vereceğim.
    Etik olmayan bi hareketten bahsettim, boş yapma, yapmayın.

DÜZENLEME: Birliğimiz 58 kişi ile ilk sıradaki yerini almış, şimdi gördüm.
    Yanlislikla birligi bide top 10 da 1. Yapsaniz zil takip ne yaparsin bilmem artik
    -TILSIM BİRLİKLERİ-
    DEMİRDEN
    DOSTUMUN DÜŞMANI DÜŞMANIM, DÜŞMANIMIN DÜŞMANI DOSTUMDUR !!!

Alıntı DEMİRDEN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yanlislikla birligi bide top 10 da 1. Yapsaniz zil takip ne yaparsin bilmem artik
    Bölgemiz kısır olduğu için top10'da birinci olamıyoruz. Ayrıca biz birinci olduğumuz için aşırı bi sevinç içinde değiliz. Söylenen, görülen karşılaştırması yaptım.
    Düşmanının düşmanı dostun oluyormuş, bütün düşmanlarımızı topla, anca yetersiniz

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu