Toplam 3 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cihad Harekatı Olarak Tılsım Birliğini Deşifre Ediyoruz

Alıntı Tahsıldaroğlu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarımı dostlara gösterdim, daha da kenetlendiler. Tılsım'ı da bitirdikten sonra bir başlık daha açacağım...

Daha çok öğreneceğin şey var bu oyunda biladerim. Umarım oyunun sonunu görebilirsin

Üye

Bölgemiz kısır olduğu için top10'da birinci olamıyoruz. Ayrıca biz birinci olduğumuz için aşırı bi sevinç içinde değiliz. Söylenen, görülen karşılaştırması yaptım.
    Düşmanının düşmanı dostun oluyormuş, bütün düşmanlarımızı topla, anca yetersiniz
    Ah ah kime guveniyorsunda boyle yaziyorsun .Biraz icraat yapinda burda yazdiklarini dogrulayalim.%80 i bos ve hayaller.Neyse boyle devam et biz senin gibilerini cok gorduk.Bolge degistirin benim bolgeme gelin hepinizi yikayim bolgeniz kisirsa biraz canlilik gorursunuz
    s19 DOMBIRA

Alıntı TOMMİKS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Daha çok öğreneceğin şey var bu oyunda biladerim. Umarım oyunun sonunu görebilirsin
    en fazla 2 ay veriyorum kendisine

Görüldüğü üzere sağlam sanılan birçok birlik dağılmışken buraya ekipsiz gelmeme rağmen genel başkanlığını yaptığım birlik ilk sıradaki yerini aldı. Ekipsiz geldim ama delikanlı ve karakterli duruşumla sürekli dost kalacağım güzel insanlar edindim. Oyunun başından beri espiri amaçlı bi üslup kullanarak devamlı doğru bildiğimi savundum, yanlış hareketlere cevap verdim. Açıkça söyledim dedim ki Diriliş'in yaptığı etik değil ve arkasındayım. İkili oynamadım.
    Şimdi, bugün 11-12. kez Tılsım Birliklerinin birliğimdeki arkadaşlara mesaj attığını öğreniyorum, birliklerine çağırdıklarını görüyorum. Hepsi sağlam, karakterli insanlar ki konuyu tarafıma bildirdiler, gitmediler.
    Kardeşim ayıp ayıp. Burada benim yazdıklarımın altında bana ahlak dersi verenler yine bu Tılsım birlikleri.
    Delikanlılığın kitabını kalem kalem biz yazdık, daktiloyla temize çekeceğinize bi okuyun.
    Bana Tılsımdan gelmek için mesaj atanlara olumsuz cevap verdim, bi bu kadar kişi de bana yazdı.
    Sizdekiler bize gelmek için mesaj atıyor ben kabul etmiyorum, siz bizdekileri çağırıyorsunuz arkadaşlarım kabul etmiyor. Fark var, kocaman bi fark var.
    Tılsımdan benimle tanışmak için yazan, güzel dileklerde bulunan abilerim, kardeşlerim oldu, onları ayrı tutuyorum ama başları ağrımasın diye isim vermeyeceğim. Kendilerini biliyolar, dostlarımdır.

Ahir kelam, beyninizdeki kurt kafanıza ağır gelmiş sizin.
    Kafanızı vurmaya geleceğiz

tılsım olarak arkadaşı alkışlıyoruz ... dostum sen 1, sıradakı bırlık ol belkı serverin kazanan birliği olursun... s19 hakkında bilgin yok demek ki. olsa zaten stratejik yapılandığımızı görürdün, demem o ki bizim için dogru yoldasın.. sakın yolundan taviz verme... sen her yerden oyuncu al hep 1, sırada ol bızım ıstedıgımızde budur...

saygılar...

TILSIM GNL KMTNI

Alıntı SALAVAT-GETİR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    tılsım olarak arkadaşı alkışlıyoruz ... dostum sen 1, sıradakı bırlık ol belkı serverin kazanan birliği olursun... s19 hakkında bilgin yok demek ki. olsa zaten stratejik yapılandığımızı görürdün, demem o ki bizim için dogru yoldasın.. sakın yolundan taviz verme... sen her yerden oyuncu al hep 1, sırada ol bızım ıstedıgımızde budur...

saygılar...

TILSIM GNL KMTNI
    Be hey... Girip bi bak bakalım nerelerden oyuncu almışım, farklı bölgeden adam var mı

Be hey... Girip bi bak bakalım nerelerden oyuncu almışım, farklı bölgeden adam var mı
    dostum çok tuttum seni ciddiyim helal sana sen gel tek başına genel başkan ol birde birinci sıraya çıkar helal sana takdirlik oyuncusun bende seni örnek alıyorum
    S3-Serüvenci-M-A
    S9-kasparow
    S6-kasparow.

TILSIM birliklerini deşifre etme dostum icraat yapta görelim

Alıntı tea kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    TILSIM birliklerini deşifre etme dostum icraat yapta görelim
    İcraat var dostum, yıkıma başladık haberin yok mu?

Üye 4Monarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kaka17 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    en fazla 2 ay veriyorum kendisine
    Fazla dedin o kdr sürmez demedi deme raporlar benden ...
    Arkadaş el uzatıp seni yerden kaldırandır.
    Dost ise onu da aşağı çekeceğini bildiği halde,
    sen daha düşerken el uzatandır.

Uye Rutbesi
    cokooprenss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Why so Serious? kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sağlam sanılan birçok birlik......buraya ekipsiz gelmeme rağmen genel başkanlığını yaptığım birlik......

Birliğiniz dosta korku düşmana güven veriyor kardeş. Övüne övüne ekipsiz geldim ve genel başkanlık yapıyorum diyorsun bir de. İyi bir şey mi ki bu ? Beni de saldırı komutanı yapın. Yalnız bir pürüz var serverda oynamıyorum. Gerçi sizin için fark etmez gibi geliyor önüne geleni genel başkan yapıyormuşsunuz sonuçta Neyse iyi oyunlar dilerim yazdığın yazı garibime gitti ben de yazmadan duramadım.
    ilahi ) güldürdün beni yeminle vesselam ))
    Varsa şekliniz Travian: Scattered Empire serverinede bekleriz

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123 SonuncuSonuncu