Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: s19 ve multi hesaplar

Varsayılan s19 ve multi hesaplar

O iyi oyuncuyum diye geçinenler, abi abi çektikleriniz, şunları şunları başardık diyenler. Hepsi multi hesaplarla oynuyor. Üstelik 5-6 şar tane. Adama 1 hafta önce casus atmışım 7 kahramanı var şimdi atıyorum yine 7 kahramanı var. Hiç saldırı almamış, 7 tane sabit kahramanın onun köyünde olması mantığıma aykırı kardeşim. Konuyu detaylıca araştırıp tüm multi hesapları deşifre ettikten sonra buradan kimin kaç tane ne isimli hesapları olduğunu tek tek yazacağım. Şimdilik hangi birliğin bunu yaptığıyla ilgili konuşmayacağım.
    1. Köyümün altında 15-20 tane sığınakları 15 bine kadar basılmış galya köyü var. Ayıp, bir de buradan ahkam kesiyorsunuz şöyle iyi oynarız böyle iyi oynadık diye

Alıntı tahsıldaroğlu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    o iyi oyuncuyum diye geçinenler, abi abi çektikleriniz, şunları şunları başardık diyenler. Hepsi multi hesaplarla oynuyor. üstelik 5-6 şar tane. Adama 1 hafta önce casus atmışım 7 kahramanı var şimdi atıyorum yine 7 kahramanı var. Hiç saldırı almamış, 7 tane sabit kahramanın onun köyünde olması mantığıma aykırı kardeşim. Konuyu detaylıca araştırıp tüm multi hesapları deşifre ettikten sonra buradan kimin kaç tane ne isimli hesapları olduğunu tek tek yazacağım. şimdilik hangi birliğin bunu yaptığıyla ilgili konuşmayacağım.
    1. Köyümün altında 15-20 tane sığınakları 15 bine kadar basılmış galya köyü var. Ayıp, bir de buradan ahkam kesiyorsunuz şöyle iyi oynarız böyle iyi oynadık diye
    sonuna kadar yanındayım..yardımcı olabilirsem bu konuda yardım edebilirim. şeffaf bir server olsun
    s3x Tork

Alıntı sansasyon kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sonuna kadar yanındayım..yardımcı olabilirsem bu konuda yardım edebilirim. şeffaf bir server olsun
    -43/-1 den başlayıp aşağıya doğru o civara bir bak, 40-50 tane aktif olmayan yağma vermemek için sığınakları hammadde deposundan bile fazla yapılmış birliksiz galyalı var. onların hepsi bir veya birkaç kişiye çalışıyor. bir iki tane yapsa yine anlarım da bunu nasıl yaptı anlamış değilim, bo t falan mı acaba?

Smod & Event Manager
    Forum Super Moderatoru

hayaligenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhabalar Arkadaşlar ;

Multi hesapların şikayetine support bakmaktadır. İlgili multi düşündüğünüz hesapları supporta yazmalısınız.

İyi forumlar
    __нαуαℓιgєηc__
    $єηισя $üρεƦ ʍøδαƦεтöƦ & ευεπт ʍαπαĝεƦ
    тяανιαη тєαм – тя

Alıntı Nicholai Hel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Federal ajan hayali imdb 9.9 tür polisiye/dram.

Ruhum özlem duyuyor, baharsız geçen yıllarıma...
    by hayaligenc

Üye 4Monarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

o galya köyleri bnmde yanımda daha ilk günden beri takip ediyorum nüfuslarıda aynı oranda artıyo sığınaklarıda bunu dile getirmen gerçekten duyarlı bi hareket olmuş işten dolayı vaktim olmadığından ilgilenemedim ama 1 saatlik bi çalışmayla multilerin sahibi ortaya çıkartılabilir.Ama adamıda tebrik etmek lazım üşenmeden o kdr multi açmak her baba yiğidin harcı değil 24 saatlik dilimde aynı serverde aynı IP den en fazla 5 hesap açabilirsin bu adam bunu çok önceden düşünmüş ön kayıtlar başladığı gibi işe koyulmuş.Önceden gümüş satıcılarının kullandığı programa raslamıştım tek 1 hesaptan geliştirme yapıyorsun diğer hesaplarda aynı şekilde gelişiyo köyünde yeteri kdr hammaddesi varsa o binayı hepsi basıyo gibi gibi.Sen bu multilerin isim listesini çıkartırsan banada ulaştır support - MH - admin e yollayalım aynı IP girişi olmasa bile yapılanma ve hesapların açılma süreleri göz önünde bulundurularak kitlenir veya silinir sahibide ceza alır ...

4Monarch - Zafer
    Arkadaş el uzatıp seni yerden kaldırandır.
    Dost ise onu da aşağı çekeceğini bildiği halde,
    sen daha düşerken el uzatandır.

Alıntı 4Monarch kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    o galya köyleri bnmde yanımda daha ilk günden beri takip ediyorum nüfuslarıda aynı oranda artıyo sığınaklarıda bunu dile getirmen gerçekten duyarlı bi hareket olmuş işten dolayı vaktim olmadığından ilgilenemedim ama 1 saatlik bi çalışmayla multilerin sahibi ortaya çıkartılabilir.Ama adamıda tebrik etmek lazım üşenmeden o kdr multi açmak her baba yiğidin harcı değil 24 saatlik dilimde aynı serverde aynı IP den en fazla 5 hesap açabilirsin bu adam bunu çok önceden düşünmüş ön kayıtlar başladığı gibi işe koyulmuş.Önceden gümüş satıcılarının kullandığı programa raslamıştım tek 1 hesaptan geliştirme yapıyorsun diğer hesaplarda aynı şekilde gelişiyo köyünde yeteri kdr hammaddesi varsa o binayı hepsi basıyo gibi gibi.Sen bu multilerin isim listesini çıkartırsan banada ulaştır support - MH - admin e yollayalım aynı IP girişi olmasa bile yapılanma ve hesapların açılma süreleri göz önünde bulundurularak kitlenir veya silinir sahibide ceza alır ...

4Monarch - Zafer
    boş bir zamanda çıkartıp bildireceğim, bu başlıkta da yayınlayacağım dostum. 40-50 kadar var, o hesaplarla adam tek başına oyunu bile kazanabilir.

Uye Rutbesi
    Tywin Lannister - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dostum şikayet etsen ne etmesen ne? Anlayamadınız mı? Yakalanamıyor multi hesaplar. Chrome'un eklentisi var şimdi adını yazmıyorum banlarlar falan diye ama var. Yakalanmıyorsun Yani boş muhabbet yapmaya gerek yok. Artık multi hesap serbest bu oyunda... Bizde isteriz kalıcı bir önlem alınsın ama madem alamıyorlar multiye devam...
    AT KAFASI - FURY - TYWIN LANNISTER

Üye

Alıntı Tahsıldaroğlu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    O iyi oyuncuyum diye geçinenler, abi abi çektikleriniz, şunları şunları başardık diyenler. Hepsi multi hesaplarla oynuyor. Üstelik 5-6 şar tane. Adama 1 hafta önce casus atmışım 7 kahramanı var şimdi atıyorum yine 7 kahramanı var. Hiç saldırı almamış, 7 tane sabit kahramanın onun köyünde olması mantığıma aykırı kardeşim. Konuyu detaylıca araştırıp tüm multi hesapları deşifre ettikten sonra buradan kimin kaç tane ne isimli hesapları olduğunu tek tek yazacağım. Şimdilik hangi birliğin bunu yaptığıyla ilgili konuşmayacağım.
    Aynen ustad her yerde var bizde merak ediyoruz dogrusu oyun her gecen gun bozuluyor bi cozum bulmalari lazim o koyleri yikiyoruz bi bakmisiz hesap silinmis oluyor bos yere ugrasmis oluyoruz tum hesaplar kontrol edilmeli bence .Zaten mancoyu yolluyosun sadece siginak yikiyo baska bir sey kurmamislar galiba

DOMBIRA

Bizim mh ler tırt umrunda değil. oyuncu sayısı çok gözüksünde ne olursa olsun diyorlar.Kalite ayaklar altında oyunda böyle giderse altın kullanan 3-5 kişiyide kaybedecekler.
    karsantı tarafından (24-10-2015 Saat 08:18) değiştirildi.

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu