Toplam 6 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: +/+ Cihad Birlikleri

Varsayılan +/+ Cihad Birlikleri

Birliğin kurulmasından şimdilik vazgeçildi.
    Birliğin akıbeti oyun esnasında belli olacaktır.

Şahsım olarak oyuna -/- bölgesinde başlayacağım.

iyi oyunlar, hakeden kazansın
    Tahsıldaroğlu tarafından (17-09-2015 Saat 01:06) değiştirildi. Sebep: Yapılanma oyun gidişatına göre belirleneceğinden birlik beklemeye alınmıştır.

Alıntı Tahsıldaroğlu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Allahın selamı üzerinize olsun.
    Yeni açılacak olan s19'da +/+ bölgesinde Cihad Birlikleri adı altında sağlam bir oluşum kurmaya niyetlendik, kolları sıvadık.

Marko Paşa ve Tahsıldaroğlu liderliğinde kaliteli ve değerli arkadaşlarla yola çıkacağız.
    Yapılanmamızda her birlik kendi yönetiminden sorumlu olacak ve her birlik kendi içinde büyüyebilecek lakin yönetim konusunda alt/üst mantığıyla hareket edeceğiz.

Yönetim ana birliğin 5 görevlisi ve diğer birliklerin başkanlarından oluşacak. Birlik ve bölge menfaatleri hususunda kararlar oluşturulan bu yönetim kurulunun oy birliğiyle alınacak. Tüm üyelerin oyu 1, Marko Paşa ve Tahsıldaroğlu’nun oyu 2 sayılacak. Bu sayede hem alt birlikler de yönetimde söz sahibi olacak hem de yönetim otoritesini sağlamış olacağız. Alt birlikler bu yönetim kurulunun aldığı kararların dışına çıkmadığı sürece kendi yönetimlerinde bağımsız olacaklar.

Server sonuna kadar yürüyeceğimize inancımız tamdır. Bizimle yürümek isteyen kardeşlerimizi Cihad Yapılanmamıza bekliyoruz.

Daha önce yönetim ve elçilik hususunda tecrübesi olan arkadaşların bu konudaki başarılarını ve icraatlarını belirtmesi yönetim kurulunu oluştururken işimizi kolaylaştıracaktır.

En az bizim kadar kaliteli, sadakatli ve delikanlı üyelerden oluşturacağımız bir yönetimle bileğimiz bükülmez kanaatindeyim.
    Sorusu olan kardeşlerim bu başlıktan iletebilirler.

Saygılarımla
    Cihad Harekatı Yönetim Kurulu Başkanı
    Tahsıldaroğlu
    Birliğinizin ömrü yaklaşık olarak 20 gün üstad.

hocam neye dayanarak söylediğini öğrenebilir miyim?

hocam neye dayanarak söylediğini öğrenebilir miyim?
    Normal üyelerin oyu 1 bizim oy 2 mantığı fazla yürümez de ondan.

Ayrıca her aldığınız üyeye oylama yapacaksanız devam birlikleriniz nasıl olacak merak ediyorum.

Alıntı Timeismoneyy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Normal üyelerin oyu 1 bizim oy 2 mantığı fazla yürümez de ondan.

Ayrıca her aldığınız üyeye oylama yapacaksanız devam birlikleriniz nasıl olacak merak ediyorum.
    Her üyeye oylama değil, yönetim kuruluna girecek herkes için 1 kefillik ve ardından oylama. Ben kurucu başkan hiç olmadım ama çok birlik yönettim. Oylama yaparak eşitliği, başkanın oyu 2 sayılarak otoriteyi sağlamak amacım. Kaç birlik gördün ki alt birlik başkanına genel yönetimde söz hakkı veren?

Her üyeye oylama değil, yönetim kuruluna girecek herkes için 1 kefillik ve ardından oylama. Ben kurucu başkan hiç olmadım ama çok birlik yönettim. Oylama yaparak eşitliği, başkanın oyu 2 sayılarak otoriteyi sağlamak amacım. Kaç birlik gördün ki alt birlik başkanına genel yönetimde söz hakkı veren?
    Tamam üstad polemiğe girmek istemiyorum o senin görüşün benim görüşüm farklı.

Alıntı Timeismoneyy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tamam üstad polemiğe girmek istemiyorum o senin görüşün benim görüşüm farklı.
    Estağfurullah polemik yok, bunlar değiştirilemez kurallar değil, oyun başlasın gidişata göre yönetim anlayışımıza da yön veririz. Oyuna başlayacaksan +/+ da beklerim

Üye FurkanBaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başkan haklı, çok şahit olduk dağılan birliklere. Bu otoriteyi sağlamak çok zor ama sağlandığı takdirde dağılmadan yürür. +/+ ya kaydolacağım. Görüşürüz inşallah

Alıntı FurkanBaba kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Başkan haklı, çok şahit olduk dağılan birliklere. Bu otoriteyi sağlamak çok zor ama sağlandığı takdirde dağılmadan yürür. +/+ ya kaydolacağım. Görüşürüz inşallah
    Eyvallah kardeşim, inşallah sağlamaya çalışacağız. Oyunda adım aynı olacak, ayın 15'inde sabahtan kaydolursan iyi olur. Oyun başlayınca da bana ulaşırsın. Saygılar

Üye FurkanBaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eyvallah kardeşim, inşallah sağlamaya çalışacağız. Oyunda adım aynı olacak, ayın 15'inde sabahtan kaydolursan iyi olur. Oyun başlayınca da bana ulaşırsın. Saygılar
    Tamamdır dostum ulaşacağım

Toplam 6 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu