Toplam 13 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 125 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: [ ATFR - DESTAN ] Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

Alıntı makevelie kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ne oldu destan birlikleri genel başkanı 15-16 saatten kendi merkezini savunamadı sonuç kevgire döndü bu daha hiç birşey değil destanlar için +/- ye winter is coming
    bi kere 15 -16 saat değil. 9 saatten geldiler gece 2 de başlayan bi saldırı. Güzel organize oldular. fakat hata yaptılar

Oyunu gerçekten bilselerdi önce hangi mekanların yıkılacağını bilmeleri gerekirdi. Ahır Kışla Merkez bina Askeri üs gibi yerler yıkılır normalde Tarladan sonra. fakat gelen arkadaşlar bunu hesap etmeyip SARAY Tuuğla fırını gibi yerleri yıktılar. Bundan dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.

Ayrıca beni azda olsa yıkmış olabilirler ama benden başka kaç yerde daha çakıldılar. rapolar atılacaktır en kısa zamanda.
    FOREVER DESTAN
    *S4: DİRİLİŞ DESTANI S3: DİRİLİŞ DESTANI ,Optimus Prime (_ÇIĞRI_) G.DOĞU Birlikleri *S11: KOREGE SON Birlikleri *S13: Kılıçaslan RESPECT Birlikleri..

FOREVER DESTAN
    *S4: DİRİLİŞ DESTANI S3: DİRİLİŞ DESTANI ,Optimus Prime (_ÇIĞRI_) G.DOĞU Birlikleri *S11: KOREGE SON Birlikleri *S13: Kılıçaslan RESPECT Birlikleri..

FOREVER DESTAN

Alıntı _çığrı_ kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Saldırı raporlarının Devamı

http://travian-reports.net/tr/report/68106641a58
    Normal saldırı atılmış ama kesim yağmalama kesimi ? Buna bir açıklık getirebilir misiniz ?

Alıntı Timeismoneyy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Normal saldırı atılmış ama kesim yağmalama kesimi ? Buna bir açıklık getirebilir misiniz ?
    Onu bizde çözemedik. Yağma Saldırı atıldı fakat gerçek saldırı gibi duruyor.
    FOREVER DESTAN

Raporların bi çoğunu ben koymaya bile utanırdım. Gereksiz raporlar çok 1-2 tanesi güzel rapor sadece ve o küçük operasyonu yaptığımı gece sadece 1 merkezde çakıldık gerisinde hep yıkım yaptık.
    Ayrıca sana gelen saldırılar gece 2 de yola çıktı 15.30 da girdi yani 13.5 saatten yola çıktı 9 değil
    s7-e.özcan s9-Siyah Sancak s1-Siyah Sancak
    NAR BİRLİKLERİ

bi kere 15 -16 saat değil. 9 saatten geldiler gece 2 de başlayan bi saldırı.
    Saat 15.30'da giren saldırılar, sizin dedediğiniz gibi gece 2.00'de çıktı. Nasıl 9 saat oluyor? Benim hesaplamalarıma göre 13 saat 30 dakika oluyor yani yarım günden fazla. Siz sanırım farklı bir zaman birimi kullanıyorsunuz 9 saat olarak hesapladığınıza göre...

Neyse biz oyunu bilmiyoruz haklısında, oyunu bilmeyenlere yenilmek, oyunu bilmeyenler tarafından merkezlerinizin yıkılması daha kötü olsa gerek. Bizim bi egomuz yok, oyunu da en iyi biz biliyoruz diye bir iddaamız da hiçbir zaman olmadı, en iyi biz oyunu biliyoruz da demedik.

Siz gelin yan köy yıkın 3-5 bina yıkın, biz gelir merkezlerinizi sıfırlarız, oyunu da öğreniriz sizden merak etmeyin. Neyi nasıl yapmayacağımızı göstermiş olursunuz.
    Akıl zeka ile eküridir, ikisi birlikte koşarsa bir işe yarar!

Alıntı e.özcan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Raporların bi çoğunu ben koymaya bile utanırdım. Gereksiz raporlar çok 1-2 tanesi güzel rapor sadece ve o küçük operasyonu yaptığımı gece sadece 1 merkezde çakıldık gerisinde hep yıkım yaptık.
    Ayrıca sana gelen saldırılar gece 2 de yola çıktı 15.30 da girdi yani 13.5 saatten yola çıktı 9 değil
    Sizler kendi oyuncularınızın yapmış olduğu saldırıdan utanabilirsiniz. Ama biz asla utanmayız arkadaşlarımızın raporlarını paylaşmaktan. Velev ki 1 asker dahi kesmiş olsalar bile. İşte Destanın Farkı Burda başlıyor...
    FOREVER DESTAN

Sizler kendi oyuncularınızın yapmış olduğu saldırıdan utanabilirsiniz. Ama biz asla utanmayız arkadaşlarımızın raporlarını paylaşmaktan. Velev ki 1 asker dahi kesmiş olsalar bile. İşte Destanın Farkı Burda başlıyor...
    Bak muhabbeti nereye getiriyorsun. Rapordan niye utanayım raporu foruma koymaktan utanırım. Benim de onlar gibi her gün 10 tane raporum oluyor hepsini foruma mı koyayım şimdi.
    s7-e.özcan s9-Siyah Sancak s1-Siyah Sancak
    NAR BİRLİKLERİ

Banned

arkadaslar - - bölgesindeki hesabımı devredicem ilgilenen mesaj atsın asker ve yağma durumu oldukca iyi..

Toplam 13 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 123412 ... SonuncuSonuncu