Toplam 6 Sayfadan Sayfa 5 İlkİlk ... 3456 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galya Seçilmeli mi ?

Alıntı omefas kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    galya ırkını çok ezmişsiniz ...yok sadece savunması,sığınağı iyi galya savunmada iyidir gerisi fostur.... boş boş konuşmayın oyunun en hızlı askeri birimi galyadadır toytağın şimşek ..maliyeti pahalıda olsa bu hızlı askerleri durdurmak imkansızdır istenilirse yağma 1.cisi bile olursun yapanı gördüm yağma madalyasını takmıştır... düşünün 3x serverda yanındaki köye 1,5 dakikada saldırabiliyorsun var mı bunun ötesi ? phalanx çöp asker hiç basma daha iyi lakin kılıçlı ile müthiş yıkımlar yapabilirsin ...druid savunmada çok çok iyi .....oyunu bilmeyenler galyaya kötülesede oynanılacak tek ırk galyadır ....cermenin tokmak sallayandan başka bir stratejisi yok ..roma askerleri çok pahalı ve 1.ci süvari birimin 3 tahıl tüketmesi bile sıkıntı
    kılıclı yavaş cıkıyor o sıkıntı , onun dışında katılıyorum iyidir galya

şimdi galya cermen misali tokmakları bas bas öldür phlanxları bas bas salla sağa sola defe güzel defans askeri üretir galya ahır kışla güzel çalışır blok defans çıkartır ama saldırı konusunda cılızdır ya roma yada cermen oynu saldırı oynucaksan def oynucaksanda eğer ben pek bakamıyorum ilgilenemiyorum diyorsan zahmetsiz güzel bi def ırkı olur galya

ekleme yapayim ..toytağın şimşeğiyle yağma yapmak o kadar zevklidir ki ani saldırı olayı manyak birşey sabahın 5 'ine çalar saat kurup kalktığımı biliyorum 2 saatte 3 kişinin köyünü sildirtiyordum ....sayıca fazla toytağın şimşeğini hiç bir ırkın askeri tutamaz ...osmancan phalanx basmak için galya seçilmez ....oynayan bilir ....galya def ırkı değildir...her oyunda dalga geçilir galyayla fakat hep köy yıkan ırk galyadır

Alıntı omefas kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    galya ırkını çok ezmişsiniz ...yok sadece savunması,sığınağı iyi galya savunmada iyidir gerisi fostur.... boş boş konuşmayın oyunun en hızlı askeri birimi galyadadır toytağın şimşek ..maliyeti pahalıda olsa bu hızlı askerleri durdurmak imkansızdır istenilirse yağma 1.cisi bile olursun yapanı gördüm yağma madalyasını takmıştır... düşünün 3x serverda yanındaki köye 1,5 dakikada saldırabiliyorsun var mı bunun ötesi ? phalanx çöp asker hiç basma daha iyi lakin kılıçlı ile müthiş yıkımlar yapabilirsin ...druid savunmada çok çok iyi .....oyunu bilmeyenler galyaya kötülesede oynanılacak tek ırk galyadır ....cermenin tokmak sallayandan başka bir stratejisi yok ..roma askerleri çok pahalı ve 1.ci süvari birimin 3 tahıl tüketmesi bile sıkıntı
    Birincisi kılıçlı çok yavaş çıkıyor
    ikincisi toytat şimşek de olsa 90 saldırı gücünde çok yetersiz
    üçüncüsü tokmak sallayan günde 1k çıkabiliyor (1x için) en sevdiğim asker ölsün yenisini bas 250 hammadde ne olcak
    dördüncüsü romada da askerler yavaş çıkıyor ama galyaya oranla daha avantajlı bence
    beşincisi yalak kurduğun zaman atlı askerlerin tahıl tüketimi 1 er adet azalıyor.

Yani vahada asker yakalamaktan başka pek de bi eğlencesi yok galyanın

Banned

Alıntı SconThaSCARION kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Speed serverda Toytat kullanmış bir kişinin diğer atlılara eyvallah diyeceğini sanmıyorum

yorum budur

Alıntı C.Acar kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    roma da lej. var onunla yağma atılıyo yine ama bu seferde yine oyun başında yağma köyü oluyorum
    Koruma bitmeden şimşek çıkılıyor. Normal serverde denedim. Başardım.

Bosver galyalıları seçme sana önerim Romalıları seç.

Galya seç boşver Romayı. Roma birlik hesabıdır.(Hala ilgileniyorsan)
    Gepetto usta mıyım ki her ODUNDAN Pinokyo yapayım ??!!!!

Teşekkürler bilgi icin

Alıntı HuSeYin06 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bosver galyalıları seçme sana önerim Romalıları seç.

yeap
    lej ile tokmaklı kovalamak gibisi yok

Toplam 6 Sayfadan Sayfa 5 İlkİlk ... 3456 SonuncuSonuncu