Toplam 19 Sayfadan Sayfa 10 İlkİlk ... 89101112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 190 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Temsilci, Hesap Ortağı Arama ve Devir Başlığı

arkadaslar turvuna serverine de kendime ortak hatta hesaba sahip arıyorum benım vize dönemime denk geldıgı için ve sadece telden bakabilecegim için ortak aranıyor ... hesap adı west_cty soz hakkı sızın olucak ben aralarda gırıp cıkarım sadece ...

Merhaaba arkadaşlar.

Üye

Yeni açılacak s7 serverindeki hesabıma online süresi yüksek +20 yaş üstü deneyimli temsilci arıyorum hesap ilk 10 oynucaktır altın konusunda sıkıntı olmıycak tarafımca karşılanıcak sadece deneyimi ve online süresi önemli bu sene yeniden üniversite sınavına hazırlandığım için tam olarak oyuna yönelmiycem sadece evden çıkmamak adına bi amaç olcak ilginenen arkadaşlar özelden mesaj atsınlar. İyi oyunlar iyi forumlar

Server 1 'de NAR Birliklerinden ortak arayan var ise altın ve tecrübe bol Yeter ki hesap çıksın

Günaydın,
    Turnuva Serverinde Key'im var. Başka bir serverda oynuyorum ve turnuva için yeterli tecrübem yok, oyunu kaç zamandır oynamıyorum. Bu sene tekrardan başladım. Tecrübe ve oyunun gidişatını izlemek amaçlı ortak arıyorum. Ortak lafın gelişi, benim mailimden benim hesap ismim ile kendisi 0dan oynayacak. Kendi eğer derse şunu geliştir vs. anca öyle geliştirme yaparım. Sadece girip bakmak istiyorum. Key'i vereceğim arkadaş tecrübesini kanıtlayacaksa ve şartları kabul edecekse pm atsın. Key boşa gitsin istemiyorum.
    by_fly_angel tarafından (15-11-2016 Saat 07:32) değiştirildi. Sebep: Ayrıntı Eklendi

Bilen var mı?

Turnuva serverinde 15 tarlası olan iyi durumda bir hesap devir edilecektir. İlgilenenlerin mesaj atmasını rica ederim.

RoA serverinde nüfus ve saldırganlıkta 2. durumda bulunan her hafta yağma listesine giren sağlam birliği ve sağlam tarlaları olan hesap devredilecektir.Sağlam askeri söylemeye gerek bile yok
    2013/2014 s3 = eRKeKGüCü
    2016/2017 RoA = bold_pilot

yeni açılan server 7 de temsilci veya ortak arıyorum ilgilenenler mesaj atabilir.

S1 +|- bölgesinde 6 köylü Merkezi %125 vaha gören,Şuanki aşamaya göre iyide askeri bulunan Roma hesabı devredilecektir..İlgilenenler mesaj atabilir.
    Rock tarafından (25-11-2016 Saat 11:38) değiştirildi.

Toplam 19 Sayfadan Sayfa 10 İlkİlk ... 89101112 ... SonuncuSonuncu