Toplam 9 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 84 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S7 WoW Tebrikleri

Uye Rutbesi
    m.omer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar server 7 galiba bitti.Nezaman yeniden resetlenir uzun sürermi tekrar başlaması?

Alıntı m.omer kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar server 7 galiba bitti.Nezaman yeniden resetlenir uzun sürermi tekrar başlaması?
    belli değil hocam daha bugün bitti tazee
    s3--kerem(2012-2013)**s13--kerem yenikan(2012-2013) **s3--KOKAİN/Rddck (2013/2014)**s7--kerem yenikan(2014/2015)**s9--NAR (2015/2016) http://i.hizliresim.com/g5YQb3.png

Üye Çevik. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oncelikle NAR birliklerini kutlarim . Kucuk bir server 7 de rekor ordularla one cikan arkadaslarimida kutlarim.
    Bu server neredeyse online surem hic yok denecek mesafedeydi malum dugun isleri. Bundan kaynakli bu orduyu bile gönderecek vaktim olmadi inşallah birdaha birlikte vakit geçiririz kendinize iyi bakin Allah her daim yaninizda olsun.
    Bak_Dalgana Batuhan CeviK.
    Tesekkurler

http://i.hizliresim.com/OqzWE0.png
    S3 ÇeviK. ADAMUS- S4 ÇeviK. ADAMUS - S1 42pls25 (+_-) - S8 EVANLAGOS - Cum. svx2 Akrapol - S8 (şuanda) Bak_Dalgana NAR

Alıntı Çevik. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Oncelikle NAR birliklerini kutlarim . Kucuk bir server 7 de rekor ordularla one cikan arkadaslarimida kutlarim.
    Bu server neredeyse online surem hic yok denecek mesafedeydi malum dugun isleri. Bundan kaynakli bu orduyu bile gönderecek vaktim olmadi inşallah birdaha birlikte vakit geçiririz kendinize iyi bakin Allah her daim yaninizda olsun.
    Bak_Dalgana Batuhan CeviK.
    Tesekkurler

http://i.hizliresim.com/OqzWE0.png
    muhabbetn yeter batucum önemli olan birlkte tamamlamaktı zamanında üstüne düşeni yaptın zaten fazlasıyla.
    s3--kerem(2012-2013)**s13--kerem yenikan(2012-2013) **s3--KOKAİN/Rddck (2013/2014)**s7--kerem yenikan(2014/2015)**s9--NAR (2015/2016) http://i.hizliresim.com/g5YQb3.png

Başta yoldaşlarımız olmak üzere tüm s7 ahalisini tebrik ederim bu serüvende emeği geçen herkese selam olsun kendinize dikkat edin
    NAR
    ​S7-NIETZSCHE S4-PARS S7-PARS

Öncelikle tüm S7 ahalisini vermiş oldukları emekten ötürü tebrik etmek istiyorum .

Herkesin tebrik mesajında yer alan ve gerçekten NAR&SS oluşumunu gerek taktiksel manada gerekse emek manasında sırtlayan kerem yenikan , türeyiş ruhsuz , horrible , yarmagül , ekiciler , pars , eskisehirspor, aspapaz ,hitit yusuf gibi ismi aklımıza gelmeyen bir çok arkadaşımıza teşekkür ederim. Bu serverda oynamama vesile olan Kerem Yenikan kardeşim burada saldırı , savunma organizasyonlarında liderliği ile ön plana çıkmıştır ve tebriklerin en büyüğünü hak etmiştir .

Ancak ismini dahi bilmediğimiz isimsiz kahramanlara ayrı bir satır açmamak haksızlık olacaktır . Emeğinize yüreğinize sağlık ...

Servera ricam üzere gelen Efebora hesabında oynayan ve desteklerini esirgemeyen Akif Abime ayrıca teşekkür ediyorum . Serverın son günlerinde hesapta bulunan Saint Onur kardeşimize değişik dönemlerde hesaba emek veren arkadaşlarıma da teşekkür ederim . Dostluklarını esirgemeyen cantona Tayfun , gugukkusu Emre , stayaway Aykut , saint Sezai , serdarsoylum , Akif , Toros Ahmet , demba Mehmet , zazablack , çevik Batu , forum turkey Volkan, İskoç İsmet, Muro Murat , Emre , safir Musa Bey ve ismi şu anda aklıma gelmeyen bir çok arkadaşımızı unutmadık , unutturmayacağız

Ayrıca onlarsız zafer gelmezdi diyebileciğimiz travian baronları Ancerle, Enginy52, mdulek ve hesap ismi dahi belli olmayan derin baron Hüseyin Beye de minnettarlığımı sunuyorum.

Rakiplerimiz olan ve bulundukları dönemde servera renk katan ayıbogan ve zorba hesabı sakinlerine dostlukları için teşekkür eder , laziko vira hesabında bulunan Mehmet kardeşimi de başarısı için ayrıca tebrik ederim .

Netice olarak serverı kazanmamızda emeği geçen herkesin yüreğine sağlık ...

Yolunuz , alnınız , bahtınız açık olsun..

Allaha emanet olun ...

Bizimle yürüyenleri mahçup etmemeye devam ediyoruz...

kokain tarafından (08-06-2015 Saat 02:59) değiştirildi.
    KOKAİN

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı kokain kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tüm S7 ahalisini vermiş oldukları emekten ötürü tebrik etmek istiyorum .

Herkesin tebrik mesajında yer alan ve gerçekten NAR&SS oluşumunu gerek taktiksel manada gerekse emek manasında sırtlayan kerem yenikan , türeyiş ruhsuz , horrible , yarmagül , ekiciler , pars , eskisehirspor, hitit yusuf gibi ismi aklımıza gelmeyen bir çok arkadaşımıza teşekkür ederim. Bu serverda oynamama vesile olan Kerem Yenikan kardeşim burada saldırı , savunma organizasyonlarında liderliği ile ön plana çıkmıştır ve tebriklerin en büyüğünü hak etmiştir .

Ancak ismini dahi bilmediğimiz isimsiz kahramanlara ayrı bir satır açmamak haksızlık olacaktır . Emeğinize yüreğinize sağlık ...

Servera ricam üzere gelen Efebora hesabında oynayan ve desteklerini esirgemeyen Akif Abime ayrıca teşekkür ediyorum . Serverın son günlerinde hesapta bulunan Saint Onur kardeşimize değişik dönemlerde hesaba emek veren arkadaşlarıma da teşekkür ederim . Dostluklarını esirgemeyen cantona tayfun , gugukkusu emre , stayaway aykut , saint sezai , serdarsoylum , akif , toros ahmet , demba mehmet , zazablack , çevik batu , forum turkey volkan hesaplarını unutmadık , unutturmayacağız

Ayrıca onlarsız zafer gelmezdi diyebileciğimiz travian baronları Ancerle, Enginy52, mdulek ve hesap ismi dahi belli olmayan derin baron Hüseyin Beye de minnettarlığımı sunuyorum.

Allaha emanet olun ...

böyle etme fatih başkan yerim ben seni

belkide forumda son mesajım bu olacak. sayın forum adminine az önce özel mesaj da giydirdim. en azından belkide vedamız seninle olacak. buradan tüm dostlara teşekkür ediyor. emekleri ve çabaları için minnetlerimi sunuyorum.

baydarian olarak hepinizi saygıyla selamlıyorum. hüseyin...
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

Uye Rutbesi

öncelikle tüm s7 yi , emek veren herkesi sonra wow kuran değerli rakiplerimi tekrar dan tbr ederim
    THE-END tarafından (09-06-2015 Saat 11:10) değiştirildi.
    SON & NAR & MÜFREZE
    By X

Alıntı kokain kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Herkesin tebrik mesajında yer alan ve gerçekten NAR&SS oluşumunu gerek taktiksel manada gerekse emek manasında sırtlayan kerem yenikan , türeyiş ruhsuz , horrible , yarmagül , ekiciler , pars , eskisehirspor, aspapaz ,hitit yusuf gibi ismi aklımıza gelmeyen bir çok arkadaşımıza teşekkür ederim. Bu serverda oynamama vesile olan Kerem Yenikan kardeşim burada saldırı , savunma organizasyonlarında liderliği ile ön plana çıkmıştır ve tebriklerin en büyüğünü hak etmiştir .

Servera ricam üzere gelen Efebora hesabında oynayan ve desteklerini esirgemeyen Akif Abime ayrıca teşekkür ediyorum . Serverın son günlerinde hesapta bulunan Saint Onur kardeşimize değişik dönemlerde hesaba emek veren arkadaşlarıma da teşekkür ederim . Dostluklarını esirgemeyen cantona Tayfun , gugukkusu Emre , stayaway Aykut , saint Sezai , serdarsoylum , Akif , Toros Ahmet , demba Mehmet , zazablack , çevik Batu , forum turkey Volkan, İskoç İsmet, Muro Murat , Emre , safir Musa Bey ve ismi şu anda aklıma gelmeyen bir çok arkadaşımızı unutmadık , unutturmayacağız

Rakiplerimiz olan ve bulundukları dönemde servera renk katan ayıbogan ve zorba hesabı sakinlerine dostlukları için teşekkür eder , laziko vira hesabında bulunan Mehmet kardeşimi de başarısı için ayrıca tebrik ederim .

Allaha emanet olun ...

eywallah fatih başkan güzel yazın için ayrıca tebrik ederim...

bu arada baron felan şimdide yeni moda baronmu oldu

tüm dostlarıma minnettarım başarı hepimizindir real hayatınızda tüm arkadaşlara başarılar dilerim..
    Özü Sözü Bir Olana Selam Olsun.

NAR BİRLİKLERİ

Tebrikler...
    ZORBARuLeSs..!

Toplam 9 Sayfadan Sayfa 3 İlkİlk 12345 ... SonuncuSonuncu