Toplam 52 Sayfadan Sayfa 52 İlkİlk ... 242505152
Toplam 511 adet sonuctan sayfa basi 511 ile 511 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siyah, yeniden...

Alıntı Cihat zerger kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba;

Sanırım Ben ve Benim Jenerasyonumda Olan Oyuncuların Artık Travian Oyun Platformundan Uzaklaşmalarının Zamanı Gelmiş.
    Bizler Bu Topraklarda Her Daim Ecdadımızın Uygulamaları ve Genetiğimizde Olan "MERT" - " YİĞİT" vs... Kavramların Anlamlarını Güncel Yaşantımızda Sergilemek, Kimi Zaman Bu Temel İNSAN Kişilik Özellikleri ve TÜRK Örf Ananeleri Çerçevesinde Olası Esnemelere Tepki Vererek Yaşadık, Yaşıyoruz.
    Hep Diyoruz Ya TRAVİAN Bir Oyun Bir Sanal Gerçeklik, Sportif Bir Arena veyahut Benim Gibi Düşünenler İçin Toplumumuzun Bilgi Çağı Kirliliğinde Adı Sosyal Medya Diye Lanse Edilen Çeşitli Teknolojiler İle Sadece Kendinden Olmayan Toplumları " ÖTEKİLEŞTİRMEK " Adına Realite de "Anti-Sosyal" Olan Facebook ve Benzer Uygulamaların Toplumda Yarattığı Negatif Sosyallik ve Ötekileşme Tohumlarına Bir Nebze KÖROĞLU Misali Tepki Vermek, Yanı Sırada Bu Platformu Bir DOST MECLİSİ Tadında Bilgi Paylaşılan, Yaşamın Keşmekeşinden Kaçıp Dostlar İle Hoş Seda Edilecek Bir Alan Oluşmasına Çaba Sarf Etmişimdir. İstanbul'da İkamet Etmeme Rağmen Bu Platform Sayesinde Bir İhtiyaç Anında Hamdolsun ki Her İlde Bir Evim Bir Dükkanım Bir Yazanem Var. Ben ve Benim Jenerasyonum İçin Rekabetin Adı " EBEDİ DOSTLUK, EZELİ REKABET" Oldu.
    Bunun İçin Platformda Performans Sergileyen Her Bir Kişi İle En Kısa Sürede Reel Olarak'da Görüşme Çabası İçinde Oldum Hep. Bu Felsefe İle de Travian Dünyasında Kurulmuş Son WOW 'da Değerli Rakiplerime seviye 100 ' ü İptal Edin Basılmış Askerin Raporu Çıksın Askeri Yolladım Diye Aradığımda Bu Vesile İle Tekrar da Teşekkür Etmiş Olayım, Peki Abi Diyerek Saat 15:00 de Bitecek Serveri Saat 16:00 da bitirip Yolladığımız Askerin Rapor Çıkarmasına Müsade Edildi.
    Daha Dün Gece Değerli Gönüldaşlarım İle Platformda Nasıl Bir Farkındalık Oluştura Biliriz İstişaresini Yaparken , Bu Sebeple'de Yakın Çağ Büyüklerimizin Anılması İle Başlayan TÜRK Büyüklerine Atıflar İle Birlik İsim ve Yapılanması Adına Emek Harcarken Boşuna yada Başarısız İşler İle Uğraştığımı Düşünüyorum Artık. BEYHUDE Olacak Çabaların İçinde Olmak Harama Kaçar Demiş Ecdadımız.
    Ben Ağabeylerimden Rakibimin Ayağına Sıkmayı Değil Yan Yana Mücadele Edip Sonuçta Kazanırsam Kızdırmayı, Kaybedersem Sindirmeyi Gördüm Öğrendim. Bazı Kurallar Vardır Toplumların Kendi Dinamikleri İle Oluşan Genel de de Adına ETİK dediğimiz Yazılı Olmayan Ancak O Toplumda Olan ve Katılan Her Ferdin İstemese de Benimseyip Uymak ve Uygulamak Zorunda Olduğu. Kimse Mahhallesinde ki Kıza Yan Gözle Bakmaz Bakamaz Keza Bacısıdır Kız Kardeşidir, Kendi Namusu Olarak Atfeder. Bu Uygulama TCK da yer almaz Yani Mahallendeki Kıza Asılmak Suçtur diye TCK da bir Yasa Yada Yönetmelik Yok .
    Cidden Çok Üzgünüm Sürçi Lisan Ettiysemde Af Ola . KANIMCA ARTIK BU PALTFORMUN ÇİVİSİ ÇIKMIŞ!
    http://travian-reports.net/tr/report/102575d82a9 Bu Felsefeyi Benim Ne Midem Ne de Beynim Kaldırmıyor........!
    Meşhur Ata Sözümüz Varya " Travianda Her Kez Karakterini Oynar" diye Benim Bakış Açımda İse Karakter Oynanmaz Oynanacak Bir Kavram Değildir Kişi Sadece Karakterini Sergiler.... Yukarıdaki Raporda Olduğu Gibi.

En Derin Saygı ve Sevgilerim İle......

cihat abi sen bize gelen msj ları görsen oyundan soğursun biri yalvarıyor siyah kurmasın ww yi bize fake bile atmayın bizde size atmıcaz bir bakıyorum adam fake atıyor bize acaba neyin kafasını yaşıyor (REST BİRLİKLERİ MOLLO MI NE YAZIYOR YANINDA )

kimse o gelir buraya
    bysfatih tarafından (06-01-2016 Saat 18:40) değiştirildi.
    ATEŞİ HARLAYIN!!!!
    #SÜVARİ2017GELİYORUZ
    KARA KALPAKLILAR

Toplam 52 Sayfadan Sayfa 52 İlkİlk ... 242505152