Toplam 52 Sayfadan Sayfa 13 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu
Toplam 511 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 130 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siyah, yeniden...

Banned

Alıntı coat_ill kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ne zamandan beri hayranımsınız acaba?
    Ne zamandan beri durumun adı hayranlık ? Neyse senle tartışmiycam kenarda dur.

Mevzuyu kavrayacak kadar zamanım olmadı her yazıyı tek tek okuyamam. Ama her ne oluyorsa burda SHY'ın söylediklerinden %100 şüphe edin %90 yanlış varsayın. Böylelikle doğruya daha çabuk ulaşırsınız.

Banned

Alıntı coat_ill kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sen telimi bul ara beni ben seni istediğin kadar aydınlatırım. Sonra ışıl ışıl dolaşırsın.
    hocandan talimatı aldın ve ışıl ışıl aydınlatıldın sanırım. şimdi de etrafı mı aydınlatacaksın. çok komiksiniz

Banned

Alıntı sarbi ç. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ne zamandan beri durumun adı hayranlık ? Neyse senle tartışmiycam kenarda dur.

Mevzuyu kavrayacak kadar zamanım olmadı her yazıyı tek tek okuyamam. Ama her ne oluyorsa burda SHY'ın söylediklerinden %100 şüphe edin %90 yanlış varsayın. Böylelikle doğruya daha çabuk ulaşırsınız.
    zaten kavganın sebebi de başka tarafa kayması da buradan kaynaklanıyor. shy efendi bir geldi pir geldi. kafasına göre ceza verdi ve rengini belli etti. modlar oynuyorlar doğrudur ama ben 5 yıldır oynamıyorum dedi. onu benim külahıma anlatsın

ArTeS Supervisor Shy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Murat Saylan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    zaten kavganın sebebi de başka tarafa kayması da buradan kaynaklanıyor. shy efendi bir geldi pir geldi. kafasına göre ceza verdi ve rengini belli etti. modlar oynuyorlar doğrudur ama ben 5 yıldır oynamıyorum dedi. onu benim külahıma anlatsın
    Simdi benim Shy nickimdeki bulunan y harfini ortaya al, h yi de sona al. Sirasi ile harflerin ortasina i ve a yerlestir. Oldu mu sana Siyah ?

Mhp 'nin kirkinci yili kutlu olsun.
    F2SlkYUSa8FkpvObj7k6j7khoTIhnKWcoFOmMJ4tLJkxkYSloJ RAPyA1p2SlVTEcoTkypzygVUyuozSlkYSgVTWyovOukM9ekYSh oTR
    Travian IRC Giriş||Travian IRC Kuralları||Travian Resmi Hesabim||Bir sorun mu var?

bakın shy ne kadar renklı esprıde yapıyor.
    sıyah dııl bunlar harbı pembe
    Ben sadece asil bir ailenin evladı olmakla değil,fakat asil bir milletin evladı olmakla gururluyum.

Banned

Alıntı Shy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Simdi benim Shy nickimdeki bulunan y harfini ortaya al, h yi de sona al. Sirasi ile harflerin ortasina i ve a yerlestir. Oldu mu sana Siyah ?

imzandaki resimler kadar hayret verici oldun o kadar yani

ArTeS Supervisor Shy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Bozkurt1919 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bakın shy ne kadar renklı esprıde yapıyor.
    sıyah dııl bunlar harbı pembe
    Yok ya hu, espri degil, bana itham edilenlerin bendeki karsiliginin bir resmini ciziverdim sadece ;D
    F2SlkYUSa8FkpvObj7k6j7khoTIhnKWcoFOmMJ4tLJkxkYSloJ RAPyA1p2SlVTEcoTkypzygVUyuozSlkYSgVTWyovOukM9ekYSh oTR
    Travian IRC Giriş||Travian IRC Kuralları||Travian Resmi Hesabim||Bir sorun mu var?

Alıntı Sinanhoca kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Keremcim neden bu kadar atarlandigini anlayamadım
    geçen sene biz kendi hesaplarımızı sildik
    kendi verdiğim emeği gözden çıkartmak benim kararimdir kimseyi ilgilendirmez

Sana hesabını silmeniz konusunda herhangi bir baskı oldu mu???

Müsaade et de kendi hesabımı silip silmeye konusundaki kararı da kendim verebileyim

herkesin hayata bakış açısı birbirinden farklıdır..
    biz travian yönetiminin barış dönemi ile ilgili kararını yanlış bulduk
    bu hatayı duzeltmezlerse hesaplarımızı silecegimizi açıkladı k
    Ve travian yönetimi geri adım almadığı için sozumuzde durduk
    aylarca emek verdiğimiz hesaplarımızı sildik

Bunda utanacak arlanacak bir durum mu var???

Daha sonra travian yönetimi bundan sonraki barış dönemlerini bizim oylamalarimizla belirleyeceğini ilan etti
    biz de yılbaşında barış dönemi için ret oyunu kullandık böylece barış dönemi verilmedi
    böylece travian yönetiminin samimi olduğunu gördük ve yeniden oynamaya başladık
    bu kadar basit

Biz senin emeğine bir saygısızlık yapmadık
    sen oyununa sonrada devam ettin

nasıl biz sana zorla hesap sildiremezsek sen de zorla bizi oyunda tutamazsin

Karşılıklı saygı gösterilmesi gereken bir durum bu

Sileriz dedik ve sildik

Bunun neresinde edilme bükülme gördün anlamadım

Biz ekip olarak hesap silme kararı aldık.. Sen silmedIn.. Nasıl biz seni suçlamiyorsak sen de bizi suclayamazsin
    atarlnma degil abi sanirim yanlis okudun yada okummadin ancak tum serveri etkileyen bir forum tantanasi oldu..ya sen hicbrsey hatirlamiyorsun unutmusdun dun dini olandegerlerin bugun yok olmus yada art niyetle yaziyorsun..size egik durcaksiniz ilrde dedgmde inanmadiniz..traviano gun aciklmsniyapti sendendaha fazla isin icinde biri olrk o gunden bugune sizin bu teokiniz yaprsk kimildatmafi ve dini degrlealksi olmysn birtepkiydi bizleri dini degerlre saygszlk olrk zan alinda birakck bir eylme giriscek davrans oldgnu fusunmcek kdr dar gorus olmus anlasilanbu..kndi hesaplrnizi silmdgnz sadece yapilan sacma ve yanlis beyanlar bizim kndi huxurumuzu da nozdu ve bizlrde sildik..nyseo gun ilrde bugun yapantepkiyi untcksnz demsti)ztnve bugun hakli ciktim..ama 1 saatnizi auirin ve o gunlre ait yazillari okuyun snra bana cevap vercek hakki bulun kndnzde aksi takdrde saygszlk yapilmis ur ezbere verilen her cevap..biz dunu unutmuyoruz o yuzden karakter sahibi olduk.
    s3--kerem(2012-2013)**s13--kerem yenikan(2012-2013) **s3--KOKAİN/Rddck (2013/2014)**s7--kerem yenikan(2014/2015)**s9--NAR (2015/2016) http://i.hizliresim.com/g5YQb3.png

Banned

Alıntı Shy kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Şimdi bu espriyle buradaki kaç yıllık travian oyuncularını tahrik ediyorsunuz. Ve buradaki 40 yaşındaki amcamız bu yaptığınızı bir hakaret veya aşağılama olarak varsayıp size bir sezercik kovar gibi hakaret yağdırsa suçlu yine kendisi oluyor. Lütfen Forum admini olarak ağırlınızı ve duruşunuzu koruyun !
    Ayrıca Forumda siyasi içerikler kullanmak yasaktır kendi koyduğunuz kurallara uyacağınız günler dilerim.

Banned

Alıntı sarbi ç. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu espriyle buradaki kaç yıllık travian oyuncularını tahrik ediyorsunuz. Ve buradaki 40 yaşındaki amcamız bu yaptığınızı bir hakaret veya aşağılama olarak varsayıp size bir sezercik kovar gibi hakaret yağdırsa suçlu yine kendisi oluyor. Lütfen Forum admini olarak ağırlınızı ve duruşunuzu koruyun !
    Ayrıca Forumda siyasi içerikler kullanmak yasaktır kendi koyduğunuz kurallara uyacağınız günler dilerim.
    ağa benim paşa benim hatta siyahlardan bile kara olan benim diyor. kurallara uymakmış. kafasına göre takılıyor sayın forum admini.....

Toplam 52 Sayfadan Sayfa 13 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu