Toplam 52 Sayfadan Sayfa 11 İlkİlk ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu
Toplam 511 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siyah, yeniden...

Banned

Alıntı Shy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Semiha sen sikayet etme xD
    bari nickleri doğru yaz.

bayadrian

şimdide semiha. şov mu yapıyoruz burada

Banned

sinan hoca herzsaman yaptığı gibi yaptı ve kaçtı. sonrasında işi sayın modlara bıraktı. baydarian 2 gün önce de ceza almıştı şimdi de aldı. gelde art niyet arama bu işin içinde.

ArTeS Supervisor Shy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Murat Saylan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bari nickleri doğru yaz.

bayadrian

Ben onu hep bayadrian olarak okuyordum, baydarian imis meger. Kasitsiz yazildi o.

Ama semiha bilerek ve isteyerek, bana hatçe dedi zira
    F2SlkYUSa8FkpvObj7k6j7khoTIhnKWcoFOmMJ4tLJkxkYSloJ RAPyA1p2SlVTEcoTkypzygVUyuozSlkYSgVTWyovOukM9ekYSh oTR
    Travian IRC Giriş||Travian IRC Kuralları||Travian Resmi Hesabim||Bir sorun mu var?

Uye Rutbesi
    son mohikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Semiha sen sikayet etme xD
    ben anlamam hatçe ben şikayet ederim vermezsen ceza açarım ağır cezada davayı hem özelimizi tüzele taşıyosun çok ayıp ediyon
    bari nickleri doğru yaz.

bayadrian

yav murat girme hatçeyle aramıza
    SEN ATTİLA,SEN TİMUR,SEN METE
    SES VER ARTIK DAMARINDAKİ SESE...
    YEŞİLİ SEV, TOROSU KORU...

Uye Rutbesi

Ben onu hep bayadrian olarak okuyordum, baydarian imis meger. Kasitsiz yazildi o.

Ama semiha bilerek ve isteyerek, bana hatçe dedi zira
    hatçe diye forumda yazmadım seni şikayet ederken yazdım sonra üstüme kara çalıyolar

Banned

Alıntı newblood kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    SİYAH birliklerine başarılar dilerim şimdiden..

ama SİYAH ların başlaması en azından SİYAH ismiyle başlaması hiç etik olmaz..çünkü aslı astarı olmayan bir hurafeyle insanları yok barış süreci vs gibi bir saçmalıkla emekleri çöpe atması ve üstüne bu oyunu oynamayacaz birdaha demesinden sonra yeniden dönüş yapması bence etik değil tükürdüğünüzü yaladığınız sürece hayatta hiçbirşeye yaptığınız tepki etkili olmaz..bunları sizlere geçen sene de söylemiştim aynılarını tekrar edyorum..SİYAH birliklerinden kimseye karşı art niyetim yok yanlış anlaşılmasın ancak bu sadece bir karakter zayıflığuı göstergesi s4 e geri dönerek bu OYUNU BİRDAHA OYNAMAYACAĞIZ DİYEREK serverdan çekilen ve beraberindekilerinde emeklerini hiç ederek serverı terk eden SİYAH ailesine daha önceden söylediğim gibi eğer eğri büğrü duracaksanız ilerde hiç kendinizi kandırmayın haa eğer dik duracaksanız tamam eyw sizlere sonsuz saygı duyarım..ama bugün gördüğüm manzara itibariyle eğilip bükülen bir oluşum duruyor karşımda şahsım adına bu köklü aileye yakıştıramadım.
    Biz geçen server niye neden hesaplarımızı sildiğimizi açıkladık.
    Kimseye zorla hesap sildirmedik, bizimle hareket edenler oldu, biz devam edeceğiz diyenler oldu.
    Biz silen taraftaydık sizler kalanlardandınız, ki aramıza yeni katılan arkadaşlardınız. Size silin demedik baskı kurmadık, şartlar ortada, omer adanın davranışı açıklamaları ve aldığı kararda ortada. Kimim geri adım attığı kimin oyuncuları görmezden gelirken oyuncuları dinlemeye başlaması da ortada. Bırakırken beraber hareket edenler başlarken yin beraber hareket eder
    . İzin verin silerken karar verenler başlarken yine kendileri karar versin.

Banned

Alıntı son mohikan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ben anlamam hatçe ben şikayet ederim vermezsen ceza açarım ağır cezada davayı hem özelimizi tüzele taşıyosun çok ayıp ediyon

yav murat girme hatçeyle aramıza
    ben ne edeyim hatçeyle aranızda özeliniz sizin olsun. ben burada sayın modu kınıyor eleştiriyor ve yuhluyorum onda da siyah hayranlığı varmış. bu kadar erken açık etmesine şaşırıyorum

ArTeS Supervisor Shy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sinan hoca herzsaman yaptığı gibi yaptı ve kaçtı. sonrasında işi sayın modlara bıraktı. baydarian 2 gün önce de ceza almıştı şimdi de aldı. gelde art niyet arama bu işin içinde.
    Ya hu, hakaret icerikli mesaj yazan kisinin banlanmasi sizi neden sasirtiyor. İlgili mesaji sildim, asli zaten baydarian' da var, mesajinda. Haksiz bir durum soz konusu oldugunda itiraz edebilir.

Benim forumdaki tum mesajlari okumam mumkun degil. Saat 8.10 da sikayet edilen bir mesaj, ve yaklasik 11-12 aralarinda da isleme konulmus.

Onun haricinde de baska bir sikayet mesaji da yok. Bir kisiye ceza verdikten sonra, aman dur, bu admin kesin oyun oynuyor, kesin X birligindendir, karsi taraftan da bir kisi banlamaliyim ki laf soz etmesinler dusuncesine hic kapilamam kusura bakmayin.

Varsa kural ihlali bir mesaj, sikayet ediverin bir zahmet ;D

iyi forumlar
    F2SlkYUSa8FkpvObj7k6j7khoTIhnKWcoFOmMJ4tLJkxkYSloJ RAPyA1p2SlVTEcoTkypzygVUyuozSlkYSgVTWyovOukM9ekYSh oTR
    Travian IRC Giriş||Travian IRC Kuralları||Travian Resmi Hesabim||Bir sorun mu var?

Uye Rutbesi

ben ne edeyim hatçeyle aranızda özeliniz sizin olsun. ben burada sayın modu kınıyor eleştiriyor ve yuhluyorum onda da siyah hayranlığı varmış. bu kadar erken açık etmesine şaşırıyorum

yok yav siyah değil pembe sever o

Banned

Alıntı newblood kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    SİYAH birliklerine başarılar dilerim şimdiden..

ama SİYAH ların başlaması en azından SİYAH ismiyle başlaması hiç etik olmaz..çünkü aslı astarı olmayan bir hurafeyle insanları yok barış süreci vs gibi bir saçmalıkla emekleri çöpe atması ve üstüne bu oyunu oynamayacaz birdaha demesinden sonra yeniden dönüş yapması bence etik değil tükürdüğünüzü yaladığınız sürece hayatta hiçbirşeye yaptığınız tepki etkili olmaz..bunları sizlere geçen sene de söylemiştim aynılarını tekrar edyorum..SİYAH birliklerinden kimseye karşı art niyetim yok yanlış anlaşılmasın ancak bu sadece bir karakter zayıflığuı göstergesi s4 e geri dönerek bu OYUNU BİRDAHA OYNAMAYACAĞIZ DİYEREK serverdan çekilen ve beraberindekilerinde emeklerini hiç ederek serverı terk eden SİYAH ailesine daha önceden söylediğim gibi eğer eğri büğrü duracaksanız ilerde hiç kendinizi kandırmayın haa eğer dik duracaksanız tamam eyw sizlere sonsuz saygı duyarım..ama bugün gördüğüm manzara itibariyle eğilip bükülen bir oluşum duruyor karşımda şahsım adına bu köklü aileye yakıştıramadım.
    sizi tanımıyorum ama yazınızı beğendiğimi ifade edeyim. ama sorun ailenin köklü olup olmaması değil bu köklü ailenin başında duran genel başkanın ortalığı karıştırması. başkan eğilir bükülürse aile ne yapsın. onlarda eğilip bükülecekler.

Toplam 52 Sayfadan Sayfa 11 İlkİlk ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu