Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün ilkokuluma gittim

Banned Yasaklı Kullanıcı

Varsayılan Bugün ilkokuluma gittim

Arkadaşlar merhaba,

Bugün iş yaptığımız biri vardı merterdeki ofisine gidecektim. Geçerken ilkokulumda önünden geçtim. şu zamana kadar inanın hiç gitmemişimdir . Valla nerden esti bilmiyorum bahçede koşturan o çocukları görünce bi iyilik yapasım geldi.

Zamanında çok yokluk çektim, ilkokulda millet boya takımı ayakkabısı oyuncağıyla hava atardı hep. Babam da allah razı olsun okuttu ama fazlasına gücü yetmiyordu biraz garip kalıyordum aralarında. 23 nisanda bigün okulda oyuncak dağıtılmıştı o gün hayatımın en mutlu günüydü. Ben de o günkü vefa borcumu ödemek istedim. Bizim çocuklardan 1 araba dolusu alışveriş yaptırdım pastel boya olsun ayakkabı olsun kitap olsun uzaktan kumandalı araba falan. Müdürle falan konuştum zaten ellerinde liste varmış. Hani durumları iyi olmayan onlara dağıtılmasını sağladım. Anladım ki birini mutlu etmek benim en büyük mutluluğum. Bana 27 sene önce 23 nisanda yapılan iyiliğin vefa borcunu ödediğimi düşünüyorum. Bilmiyorum arkadaşlar içimden geldi yazayım dedim beni gerçekten çok duygulandırdı bu olay

Üye Laurelinead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    So like I always say: 'Better to die young and loaded'

Böyle şeyler sık yapılmalı. Herkes kendi derdine düşmüşte, kefenin cebi yok. Eminim çok sevinecektir o çocuklar. O çocuklar adına ben teşekkür ediyorum.

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı Laurelinead kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Böyle şeyler sık yapılmalı. Herkes kendi derdine düşmüşte, kefenin cebi yok. Eminim çok sevinecektir o çocuklar. O çocuklar adına ben teşekkür ediyorum.
    Aynen hocam düşündüm de 7 senedir aktif iş hayatının içindeyim. hep iş koşuşturma falan gün geçiyor. Hayatında diğerlerinin farkına varamıyorsun. Bu çocuklar düşünecek olursak geleceğimiz belki de ne bileyim arasından 4-5 kişisi çıkacak benim yaptığımın daha güzelini ileride başka çocuklara yapacaklar

Banned

cocuklara uyuşturucu falan satmıştır

Üye Breaking Dawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Herkes senin gibi olsa keşke abi. Yüreğine sağlık.
    uğruna dertlere düştüğüm sevgili / bir başkasına tutulmuş o da dertli
    derdimin dermanı kendi derdinde /
    hekim hasta olunca kime gitmeli?
    ömer hayyam

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı Breaking Dawn kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Herkes senin gibi olsa keşke abi. Yüreğine sağlık.
    Eyvallah kardeşim

Üye

Alıntı Ahbun kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Bugün iş yaptığımız biri vardı merterdeki ofisine gidecektim. Geçerken ilkokulumda önünden geçtim. şu zamana kadar inanın hiç gitmemişimdir . Valla nerden esti bilmiyorum bahçede koşturan o çocukları görünce bi iyilik yapasım geldi.

Zamanında çok yokluk çektim, ilkokulda millet boya takımı ayakkabısı oyuncağıyla hava atardı hep. Babam da allah razı olsun okuttu ama fazlasına gücü yetmiyordu biraz garip kalıyordum aralarında. 23 nisanda bigün okulda oyuncak dağıtılmıştı o gün hayatımın en mutlu günüydü. Ben de o günkü vefa borcumu ödemek istedim. Bizim çocuklardan 1 araba dolusu alışveriş yaptırdım pastel boya olsun ayakkabı olsun kitap olsun uzaktan kumandalı araba falan. Müdürle falan konuştum zaten ellerinde liste varmış. Hani durumları iyi olmayan onlara dağıtılmasını sağladım. Anladım ki birini mutlu etmek benim en büyük mutluluğum. Bana 27 sene önce 23 nisanda yapılan iyiliğin vefa borcunu ödediğimi düşünüyorum. Bilmiyorum arkadaşlar içimden geldi yazayım dedim beni gerçekten çok duygulandırdı bu olay
    Sana batuhan yerine tertip ,kanka falan demem gerekiyormuş galiba.
    Onur, Saygı, Sadakat.

Olmak istediğim kişisin!

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı PeRsLeR kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Olmak istediğim kişisin!
    Yok kardeşim inan daha iyi yerlere gelirsin, yeterki çalış yaşın daha küçükken öğrendim ki ağaz yaşken eğiliyor. Yaş ilerledikçe bir şeyleri değiştirmeye takati kalmıyor insanın

Banned

Bir kere 3-4 sene önceden koyduğun fotoğraftan ve konuşmalarımızdan biliyorum ki sen benle yaşıtsın. Yalan dinlemek eğlencelidir ama herkesin doğruyu bilmesi gerekir tabe.

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu