Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bugün ilkokuluma gittim

tebrik ederim hocam

Banned

Alıntı Seto Kaiba kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    tebrik ederim hocam
    Anlamadığım birşey var izninizle buyurucam. "İyilik yap denize at balık bilmezse Halik bilir" sözünü hadi duymadınız. Mantığınız da mı almıyor ? Saşma saşma sallıyor ya. Boynumun borcudur yelancıları ayyuha çıharmak.

Üye Ahkâm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Ahbun kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Bugün iş yaptığımız biri vardı merterdeki ofisine gidecektim. Geçerken ilkokulumda önünden geçtim. şu zamana kadar inanın hiç gitmemişimdir . Valla nerden esti bilmiyorum bahçede koşturan o çocukları görünce bi iyilik yapasım geldi.

Zamanında çok yokluk çektim, ilkokulda millet boya takımı ayakkabısı oyuncağıyla hava atardı hep. Babam da allah razı olsun okuttu ama fazlasına gücü yetmiyordu biraz garip kalıyordum aralarında. 23 nisanda bigün okulda oyuncak dağıtılmıştı o gün hayatımın en mutlu günüydü. Ben de o günkü vefa borcumu ödemek istedim. Bizim çocuklardan 1 araba dolusu alışveriş yaptırdım pastel boya olsun ayakkabı olsun kitap olsun uzaktan kumandalı araba falan. Müdürle falan konuştum zaten ellerinde liste varmış. Hani durumları iyi olmayan onlara dağıtılmasını sağladım. Anladım ki birini mutlu etmek benim en büyük mutluluğum. Bana 27 sene önce 23 nisanda yapılan iyiliğin vefa borcunu ödediğimi düşünüyorum. Bilmiyorum arkadaşlar içimden geldi yazayım dedim beni gerçekten çok duygulandırdı bu olay

kafan güzelmiş kardeş.

Alıntı sarbi ç. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Anlamadığım birşey var izninizle buyurucam. "İyilik yap denize at balık bilmezse Halik bilir" sözünü hadi duymadınız. Mantığınız da mı almıyor ? Saşma saşma sallıyor ya. Boynumun borcudur yelancıları ayyuha çıharmak.
    Adamlarını seni bulmaya gonderiyordu en son ne oldu o ahaha
    Why so Serious?

Banned Yasaklı Kullanıcı

Alıntı sarbi ç. kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Seni şikayet ettim. Umarım modlarımız görür de cezanı keser, insanları yalancılıkla suçlamak neymiş görürsün

Banned

Alıntı Kask kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Adamlarını seni bulmaya gonderiyordu en son ne oldu o ahaha
    Ben aslında dedim sen palavere bırak Adresimi vereyim dedim. Numaramı verdim birsürü bilgimi paylaştım kendisiyle. Sadece boş klavye tuşlarına basıyor ben de çok gülüyorum bu çocuga.

Alıntı Ahbun kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Seni şikayet ettim. Umarım modlarımız görür de cezanı keser, insanları yalancılıkla suçlamak neymiş görürsün
    Hiç umurumda değil. Yalan söylediğini herkes biliyor Batuhan. Ayrıca ben düşüncelerimi paylaştım.

Tc kimlik numaranı atsana yaşına bakalım kırmanço.

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12