Toplam 61 Sayfadan Sayfa 1 1231151 ... SonuncuSonuncu
Toplam 601 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S7 wow gidişatı

Varsayılan S7 wow gidişatı

Merhabalar,

Server7 oyun dünyamızda WoW dönemi başlamıştır. Bu süreçte de belirlenmiş olan hususlara göstereceğiniz hassasiyet sonucu konu içeriğinin daha iyi olacağı kanısındayız.

-Öncelikle forum kurallarımız tamamiyle geçerlidir.

-WoW konusu sohbet yeri değildir. Bu sebepten dolayı gereksiz / saçma yazılar forum yöneticileri tarafından silinebilir, gerek görülürse kullanıcı süreli ve/veya süresiz uzaklaştırılabilir.

-Raporlarınız ekran görüntüsü veya link şeklinde olsun ki konuyu takip eden diğer kullanıcılarımız da rahat bir şekilde görüntüleyebilsin.

-Aktif WoW süreci bitmeden defansın tamamı geçilmediği taktirde rakip wow köylerinin defansını belirten raporlar paylaşmayınız. (WoW sahibi bile olsanız paylaşmayınız) Bu tip paylaşım yapan kullanıcılarımız süreli ve/veya süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

-WoW köylerine yapılan saldırılarda oyuncu isimlerinin kapatılması mecburi değildir.

-Konu WoW dönemi boyunca açık ve tek başlık olarak devam edecektir. Ayrı bir başlık açmayınız.

-Oyun yöneticilerinin uygulamalarının forum genelinde tartışılmasına müsaade edilmediği gibi bu konuda da izin verilmemektedir. Yöneticiler ile ilgili sorunlarınızı ilgili iletişim adreslerini kullanarak iletmeniz rica olunur.

-Bu hususlar yaşanılan gelişmelere göre forum yönetimi tarafından güncellenebilir, ve güncellendiği andan itibaren de geçerlilik kazanır.

Konu hakkında paylaşım yapmak isteyen kullanıcılarımız bu hususları kabul etmiş sayılacaktır.

TravianTR yönetimi adına herkese başarılar dilerim.

Osmaniyeli

İnşa planları an itibariyle açılmıştır.

Tüm Birliklere WoW Yolunda Başarılar.
    Osmaniyeli tarafından (25-04-2015 Saat 09:43) değiştirildi. Sebep: Eklemeler
    Bir Nar Klasiğidir "Colonel"

Üye hopalı08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Herkes için hayırlısı olsun Keyifli bir süreç olur inşallah
    s9 hopalı08 s2 The Babo

Kavgasız gürültüsüz eğlenceli bir süreç olması dileğiyle

ben o dediğin kuralları bilmiyom raporu bile zor atıyorum yok defans görülmeyecekmiş felan boş verin böyle işleri ne alaka canım çakılan orduda görülmeli defans da görülmeli ne gibi bir etken ola bilirki görülse wow köynde her dakka def askeri yüksele bilir ve kayıp edile bilir. bunun paylaşımının yasak olması bana gereksiz geldi.
    Özü Sözü Bir Olana Selam Olsun.

NAR BİRLİKLERİ

Alıntı AncerLe kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ben o dediğin kuralları bilmiyom raporu bile zor atıyorum yok defans görülmeyecekmiş felan boş verin böyle işleri ne alaka canım çakılan orduda görülmeli defans da görülmeli ne gibi bir etken ola bilirki görülse wow köynde her dakka def askeri yüksele bilir ve kayıp edile bilir. bunun paylaşımının yasak olması bana gereksiz geldi.

Allah'ın bildiğini kuldan esirgememek lazım :P
    EskiŞehiRspoR

Uye Rutbesi
    baydarian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı AncerLe kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    biz sana boşuna ARIZAAAA demedik sayın başkannnnnn
    S7 piton, S4 baydarian , s7 baydarian her daim ZÜLFİKAR...

Dışarıdan takip edenler için WoW seviyelerinde son durum.
    http://i.hizliresim.com/oggV5Q.png
    mehmet10bjk tarafından (29-04-2015 Saat 19:46) değiştirildi.
    2014/s7 mehmet10bjk- 2015/s4 mehmet10bjk- 2015/s7 Demba Ba-2016/s9 HaKuNa_MaTaTa

Alıntı mehmet10bjk kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dışarıdan takip edenler için WoW seviyelerinde son durum.
    http://i.hizliresim.com/oggV5Q.png
    Dışarıyı bırak içeriden takip eden olduğundan bile şüpheliyim ben

Kesinlikle dostum nasıl bi server bu?? bitsin diye bekliom. Bende heyecan zıfir zıfir zıfir...

Alıntı e.özcan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dışarıyı bırak içeriden takip eden olduğundan bile şüpheliyim ben

Arkadaslar var takip eden forum s8 sayesinde cok canli bu aralar. Gerci meksika dalgasi var biraz ama

Toplam 61 Sayfadan Sayfa 1 1231151 ... SonuncuSonuncu