Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Haftanın Konuğu Human Resources

Uye Rutbesi

Varsayılan Haftanın Konuğu Human Resources

Alıntı Muyustan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben başlayayım.

Yeni moderatör hesapları entegrasyonu ile belki de çoğu kişi sizi tanımıyor.

Bize kendinizden bahsedebilir misiniz, kısa bir tanıtma tarzı bir şeyler ve belirtmenizde sakınca yoksa forumdaki üye hesabınız nedir? Eski forumda var mıydınız, nickiniz neydi.

Teşekkürler.
    Merhaba,

Özel bir şirketin ( Holding ) Fabrika İnsan Kaynakları Müdürüyüm
    com server AKINCILAR ve Romanya birliğinin saldırı komutanı olarak oynadım, Travian Türkiye başladı başlayalı oyunda ve forumda hesabım olmuştur , oyunu *F*WAR Birlikleri haricinde oynamadım , ihtiyarlarla dolu bir ekip olduğundan en genç benim diye başkan yapıyorlardı sanırım, gazla çalışan başkandım yani anlayacağınız
    xxx sarayözüxxx niki ile natarlardan sonraki en çok asker kesen oyuncu olarak tarihe imzamızı atıp oyundan emekli oldum.
    ( tokmak ve casus kesimleri dahil , rakamlar sarayözü hesabının imzasındadır , 11 miyon felandı heralde 3,6 sürüm.)

evet sıradaki lütfen
    Alıntı Jeux kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Oncelikle Merhaba. İsminiz ve yaşınız ile başlayalım ayrıca Nerede ikamet etmektesiniz
    İsmim * gizli kalsın şimdilik *
    40 yaşındayım,
    Tekirdağ da ikamet ediyorum.
    Alıntı karacazade kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhabalar

Travian Mecmuası Projemizi nasıl buluyorsunuz?
    Henüz yolunda başında bir ekip ama ileriki süreçlerde emeğinizin karşılığını alacaksınız sanıyorum.
    Alıntı trabzonsporlu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan?
    tavuğun cinsine , yumurtanın da sıcaklığına bakar

ayrıca varolan tüm tavuklar yumurtadan çıkmıştır, sadece Trabzon'daki tavuklar hamsiden türemiştir

Herkes ikinci üçüncü beşinci soru sorabilir arkadaşlar.

Hangi takımlısınız ?
    En sevmediğiniz renk ne?
    How many members have you banned?
    Galatasaray
    siyah
    I dont no

Forumda milattan beri varolduğunuzu söylemiştiniz. Eski sıcaklığı veya dostlukları özlüyormusunuz ?
    forumda özlediğim eskilerin mantıklı tartışma şekli ve teknik yorumları sadece , amacımız bu kaliteyi sağlayabilmek.
    Sizce forumun eskisi gibi aktif kullanılmamasının(Kullanıcı sayısının vs) nedeni nedir?
    yaş ortalamasının düşmesi
    Canlılığı sağlamak adına büyük uğraşlar içerisindiyiz. Özellikle Shy 'ın yeri yadsınamaz. Eğer bugünü milat varsayarsak ; yeni bir sayfa açarsak forum adına ilk yapılması gereken nedir ?
    Forumun teknik altyapısını değiştirmek..
    Alıntı Nozzle kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    O kadar online oyun varken neden Travian
    T4 Sürümü dolayısıyla oyuncu sayısının düştüğü fikrine katılıyormusunuz . Forum direk oyuna bağlı olduğu için soruyorum, oyuncu sayısı nasıl artırılır

destan...
    Travian sosyal tarafı güçlü bir oyun, diğer online oyunlarda iletişim sadece sanalda kalmasına rağmen travian da bu reel hayata da etki ediyor , bunun canlı ispatıyım

t4 sürümünün diğer sürümlere göre kıyasla oyuncu sayısını azalttığına katılmıyorum , oyuncu sayısı yeniliklerle ve hakkaniyet duygusunun üst seviyelere gelmesi ile artabilir.
    Ne gibi bir değişiklikden bahsediyorsunuz biraz daha açar mısınız?
    sanal dünyada yenilikler bitmez , devamlı gelişen ve hizmeti daha kolay hale getiren sistemler mevcut , bu yüzden devamlı surette oyun veya forum teknik alt yapısı geliştirilmeli.
    Tekirdağın plakası kaç ?
    59 diyelim 59 olsun

Derbide Fenerbahçeye karşı kaybettiniz. Galatasarayın kadıköyde ki şanssızlığını neye bağlıyorsunuz?
    volkanın antrenman başarısına.
    Alıntı Esther kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Size neden emmi deniyor? :P
    emmi : baba gibi sevilen saygı duyulan , parasız kalınca direkt yanına koşulandır
    emmi : travian da yeğenler kulubü olan tek şahıs olduğumdandır sanırım
    Alıntı Shy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu kadar insan yalnızken neden bu kadar insan yalnız ?
    yalnızlık deniz kenarında milyonlarca deniz mahsulunun orda oldugunu bildiği halde yalnız basına orada oturmak ve iç çekmektir , aslında yalnız olan nöronlarındaki elektrik akımının kendisine yanlış tepki vermesinden kaynaklanan içsel bir duygudur
    Oylamada berabere çıkmanıza rağmen centilmenlik yaparak bu başlığı size bırakan Shy hakkında ne düşünüyorsunuz?
    SHY : gençliğimin canlandırması , nezaket , asi ruh , cana yakın , vb özellikleri sebepli pozitif düşüncelerimin onay mekanizması olduğundan kendisinden hoşlaşıyorum
    Alıntı Stephen Hawking kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Neden sen?
    neden ben : sen olmadığın için : D bensem sensin , sensen benim , herkes sense ben demi senim , o zaman herkes shy yada herkes human mı ?

cvp : humerus proxamalinde osteofiti lezyon : D
    Alıntı BaLLaNTiNeS kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Vay toprak çıktı ya la : ) Human insan mısın sen ya : ) hehehe

Merkez mi..?
    oraya gelmeden önceki en büyük ve en zengin şehir : D
    Alıntı Kenpachi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hoşlanıyorum?
    Bizim anladığımız anlamdaysa ikinizden biri dişi olmalı?
    Yoksa yaniliyormuyum. Sizin kisi diyer türlü mü?
    Yok sradan arkadaş hoslanması mı?
    Kafamda deli sorular.
    sevgili kenpachi ,

şimdi seni ne kadar sevsemde hoşlaşsam da sen mutlaka bir kelime bulup cımbızla çıkartır bana karşı koz olarak kullanırsın düşünceme rağmen gene de cevap vereceğim : D

ikimiz de erkekiz : D
    ortada olan cinsden heç değiliz : D
    hoşlaşma : anadolu da temiz kalmış kültürdeki köy lugatındaki " kendisini severim" ile eşanlamlıdır..
    kafanda deli sorular : her zaman söylerim " dua et ki kafan var, ya olmasaydı " : )))

İnsanlarla uğraşmak zor olsa gerek ? 40. yaşınıza kadar kafalara kazınacak türden bir olay yaşadınızmı ? Karşılaştıysanız bizimle paylaşırmısınız ?

Hayatta yaptığınız için pişman olduğunuz bir durum varmı ? Varsa nedir ?
    evet insanlardan önce çiftlik işlettiğim den animal resoruces görevinde idim , bu sebeple insanlarla uğraşmak zor lakin ben yüksek teknolojiye sahip nöronlarımla bu işi severek yapıyorum : )

güzel bir olay kısa anlatayım : sabah saat 8:30 , bi delikanlı gelmiş güvenlikte bekliyor ,
    dediler sizi bekliyor ,
    dedim ne iş ?
    askermiş yeni inmiş otobüsten ,
    eeee burda napıyormuş
    işbaşı yapacakmış siz öyle demişsiniz
    ne alaka yahu
    - tamam gelsin yukarı odama gönderin
    --abowwww ulen senmıydın dana
    -- evet müdürüm askerlik bitti otobusten indim hemen yanınıza geldim
    -- eee be olum evine bi gitseydın ananın babanın elini öpseydın ya
    -- yoooookkk hele sen beni bi işe al sonra giderim
    -- kaçıyormuyuz olum alırız sen hele evıne gıt uyu dınlen gelırsınn
    -- yookkkk sen bana askerden gelınce hemen işe alacam dedın müdürüm ahanda geldım , al işe eve sonra gıderım : )
    - sonuc : tamam aldım ulen : )

Hayatta yaptığınız için pişman olduğunuz bir durum varmı ? Varsa nedir ?
    cvp : evet var , ama pişman değilim , kazık yiyeceğimi bile bile insanlara hep güvendim , sonucta yedimde ama kazandıklarım da oldu , o yüzden devammm : )
    Dipnot bir soru düşmekte yarar var. Tekirdağ rakısının diğer rakılardan farkı nedir ?
    içmediğim için bilemem , yarım kadehte f16 pilotları yanımda ördek gibi kalır : )
    Alıntı COMPANERO kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Merhaba sorum oyuna yönelik gibi görülsede genel itibari ile yönetim mekanizmasına bakışınızı sorduğumu farz edin..

Oyunda Multi Hunter Ve Adminlerin uzun süredir erozyona uğrayan güvenilirlik sorunu sizce nasıl çözülür ?

Yorum içeren soru olarak görüyorsanızda saygı duyarım...
    Oyun Admini veya MH görevlilerinin yaptıkları işi tam anlamıyla bilmem gerekir, bilmeden yorum yapmak sadece cehaletimi gösterir , öncelikle nasıl çalışırlar naparlar , güvenilir yada değil olduklarına dair fikir beyanı ancak yaptıkları işin ayrıntıları ile anlaşılır düşüncesindeyim.

Oyun oynadığım yıllar boyunca hiç MH ihtiyacı hissetmedim. Kendilerine yazdığım mesajlar da sadece şu şekilde olmuştur :
    ** xxxx ısımlı oyuncu için multi hesap kontrolü lütfen**

Alıntı YUCİN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Forumda en son ne zaman şifre paylaşımı yaptınız : )
    şifrem : mucks : ) ilk defa senin için paylaştım : )))
    2 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz : P
    marbella adasında deniz kenarında salçalı yumurta yapmış yanında köy somunu ve zeytin birazda 9 mm acı biber yerken görüyorum : )
    Barışmak mı?
    İnsan kusmediği biriyle barışır mı?
    Ya da insan hiç tanımadığı birine küsebilir mi?
    İnsan kusmediği biriyle barışır mı? -- sevindim
    Ya da insan hiç tanımadığı birine küsebilir mi?--- tanışmak istedin de tanışmadım mı : )
    Alıntı whocares kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tokmak casus kesip bi halt etmiş gibi hava atmak nasıl bir duygudur?
    valla sevgili ihtiyar tokmak casus kesmek güzel bi duygu lakin bi halt etmiş gibi hava atmayı inan hiç beceremiyorum : )

sıradaki soru lütfen : )
    ne şifre paylaşanlar oldu benimle istemem teşekkürler : )

soru: salçalı yumurta tarifini alabilirmiyim : )
    salçalı yumurta üniversite öğrencisinin en kral menüsüdür , özelden yazınız tarif için : )

son 30 dakikanız sordunuz sordunuz sonrasında sıra Shy de : )
    Neden forum yonetiminde yer almayi tercih ettiniz emeklilikten sonra? Uyelerin promlemleriyle ilgilenmek zor olsa gerek. Damarlarinda isyan atesi gezen tayfa hazir kita dururken. Dedesi var at hirsizi var babasi var:-D
    dedeye bir dost
    at hırsızına bir tokat
    baba ya ise bir evlat lazım dedik geldik kötümü ettik sevgili karacaların zadem : )
    Alıntı LayN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Emmi ,
    ihtiyar ekibine sende katıldığın söyleniyor doğru mu ? : )
    kumpas , montaj bunlar : )
    Muyustan tarafından (14-03-2015 Saat 16:05) değiştirildi.

Uye Rutbesi

Alıntı kjdhsfdaasdkjhdf kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Neden genelde hr ler itici algısı var? Hr ler mesleğe baslarken yemin ediyorlar mi? Ediyorlarsa neye el basıyorlar? Yalan yere yemin eden hr'nin hrligi kabul olur mu? İk daki sarışını tanıyor musun?
    HR lerin iticiliği yaptıkları işle alakalıdır , kendini dev aynasında gören çalışanını küçümseyen , sorunlarını dinlemeyen ve çözüm yolu aramayan her yönetici iticidir ,genelde işletmelerin tüm sorunları ile uğraşan birim İK olduğundan bu birimdeki çalışanların stres yükü daha ağırdır , lakin iyi bir şablonla yönetilen kurumlar bu stresi eğlenceli çalışmaya çevirmeyi başarmıştır , meslekte özel bir yemin yok sadece parmak izi cihazı var ona parmak basıyoruz : )

İK daki sarışın mavi gözlü ise inan tanımıyorum , ben ekibimi esmerlerden kurdum daha çalışkan oluyorlar : )
    Emmi beni seviyin mi?
    Evet seviyim : )
    Rep konusunda cimri oldugunuz soyleniyor ne dusunuyorsunuz bu konu hakkinda?
    Hak edene rep veririm
    Alıntı Roneten kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Sence İK mı daha egoist, bilgi işlemciler mi : )
    Bilgi islemciler : )
    baba filmine belki yasi tutmuyordu babayi oynamak icin ama dede filmi cekselerdi whocares 'i oynatirlar miydi?
    illegal sorulara cevap vermiyorum : )
    Beni nsl bilirsiniz human efendi. : )))
    üslubu kötü sorulara cevap vermiyorum : )
    en sevdiğiniz yemek
    boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz
    çiçek ekermisiniz
    ev süpürümüsünüz
    perdeleri asarmısınız
    forumda en sevdiğiniz konu
    hayvan beslermisniz yada hiç besledinizmi( beslediyseniz türleri nelerdir)
    kitap, müzik resim yada bir sanat dalı gibi uğraşlarınız varmı?
    forumda sizce gerçekten kaç kişi kalmış olabilir?

değer mi?
    en sevdiğiniz yemek : patates kızartması - kuru fasulye pilav
    boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz:
    - boş zamanım çok yok , olduğunda forumdayım , kanunlar ile ilgili kitaplar okurum ,çok boşta olursam program yazarım.
    çiçek ekermisiniz - hayır hazırını alırım
    ev süpürür müsünüz - hayır : )
    perdeleri asarmısınız - evet ( anne zoruyla ) kendi evime bu yüzden perde almadım hepsi otomatik sistem : )
    forumda en sevdiğiniz konu - ecel sayfası - montana çetesi - 3x saldırı raporları
    hayvan beslermisniz yada hiç besledinizmi( beslediyseniz türleri nelerdir)- 4 kangal - 1 AÇK - 2 doberman'ım var , kedi besledim.
    kitap, müzik resim yada bir sanat dalı gibi uğraşlarınız varmı? - gitar çalarım , okuldayken elektro çalardım , resimle işim olmaz , sanat dalı ile hiç uğraşmadım ,daha çok spor dalları ile alakalı olmuşumdur.
    forumda sizce gerçekten kaç kişi kalmış olabilir? - oturup saymam olanlar benim için yeterlidir.

değer mi? : soruya bağlı : )
    Beşiktaş maçı kaç kaç alır
    2-1 kaybeder
    travian oynuyormusunuz?

yukarıdaki sorunun cevabına göre yeni soru: neden?
    oynamıyorum

neden : yeteri kadar oynadım , ekibim ihtiyarlardan olusuyordu hepsı torun torba sahıbı eee bende artık ıhtıyar statusune gırdım gencler oynasın artık ..

Uye Rutbesi

4 gün boyunca gelen sorular tek tek düzenlenmiş ve derli toplu bir vaziyette röportaj sonlandırılmıştır. Soruları soranlara ve cevaplayan Human Resources'a teşekkür ederiz.