Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Travian Mecmuası İçin Önerileriniz

Banned

Varsayılan Travian Mecmuası İçin Önerileriniz

Bu Konu altında,
    Travian mecmuasında olmasını istediğiniz konuları, Derginin geliştirilmesi için fikirlerinizi sunabilirsiniz.

Banned

Hadi beyler çalıştıralım saksıları. Dergide görmek istediğiniz bir konu yok mu? Derginin formatı(Yapısı) nasıl olmalı sizce?

Devamlılığı sürdürebilmek adına derginin çıkış aralıklarına mütevellit her sayıya özel bir ''en'ler'' listesi oluşturulabilir. Nostaljik forum bilgilerinden ziyade düzenli olarak ''hikaye'' birikimi yapabilirsiniz. TravianCapsleri hazırlanabilir. Reel hayattan özellikle oyun dünyası üzerine bir köşe ayarlanabilir. Mecmuada yayınlanmak üzere bir fotoğraf yarışması düzenlenebilir yahut yarışmadan ziyade her hafta okuyuculardan kendi çektikleri fotoğraflar istenebilir. Mevcut aktif serverlerdaki en dikkat çekici savaşlar hikayeleştirilip yazılabilir.

Forum kullanıcılarıyla alakalı geyik amaçlı bir magazin sayfası oluşturulabilir.. ''Şok, şok! Karacazade bir galya tavernasında çıkardığı olay yüzünden zincirlendi. Sonra annesi kulağından tutup eve götürdü '' vs. vs... Fotoğraflarla süslenirse daha güzel olur tabi.

İyi bir oyun rehberi hazırlanabilir yeni başlayanlar için. Atıyorum 15 gün aralıklarla mı çıkacak mecmua; 1-15 gün arası Galya rehberi gibi.. 1. gün şöyle yapın, 2. gün böyle yapın gibi..Hem faydalı da olur.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar..
    Roneten
    Moderator
    Travian Team – TR

Alıntı Roneten kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Devamlılığı sürdürebilmek adına derginin çıkış aralıklarına mütevellit her sayıya özel bir ''en'ler'' listesi oluşturulabilir. Nostaljik forum bilgilerinden ziyade düzenli olarak ''hikaye'' birikimi yapabilirsiniz. TravianCapsleri hazırlanabilir. Reel hayattan özellikle oyun dünyası üzerine bir köşe ayarlanabilir. Mecmuada yayınlanmak üzere bir fotoğraf yarışması düzenlenebilir yahut yarışmadan ziyade her hafta okuyuculardan kendi çektikleri fotoğraflar istenebilir. Mevcut aktif serverlerdaki en dikkat çekici savaşlar hikayeleştirilip yazılabilir.

Forum kullanıcılarıyla alakalı geyik amaçlı bir magazin sayfası oluşturulabilir.. ''Şok, şok! Karacazade bir galya tavernasında çıkardığı olay yüzünden zincirlendi. Sonra annesi kulağından tutup eve götürdü '' vs. vs... Fotoğraflarla süslenirse daha güzel olur tabi.

İyi bir oyun rehberi hazırlanabilir yeni başlayanlar için. Atıyorum 15 gün aralıklarla mı çıkacak mecmua; 1-15 gün arası Galya rehberi gibi.. 1. gün şöyle yapın, 2. gün böyle yapın gibi..Hem faydalı da olur.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar..
    Arkadaşın verdiği önerilerin yarısı yapılabilirse çok faydalı olacaktır.
    Dostuysanız Kazanmaya Mahkumsunuz!!!
    HİLAL BİRLİKLERİ

Alıntı triska kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın verdiği önerilerin yarısı yapılabilirse çok faydalı olacaktır.
    Emin olun tamamını yapmayı planlıyoruz.
    Hazırlıklarımız da devam ediyor.
    İnşallah haftaya dergimiz hazir olucak.

Banned

ben sizi destekliyorum ve güzel işler yapıcağınızı kalpten inanıyorum
    Alıntı Kenpachi kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Teşekkür ederiz üstadım.

Alıntı Kenpachi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Foruma yeni bir arayüz oluşturmuş bu etkinlik. Forum okuyan, forum seven, takip eden kişiler olarak bizlerde yerimizi aldık bekliyoruz.
    Dostuysanız Kazanmaya Mahkumsunuz!!!
    HİLAL BİRLİKLERİ

Aşağıda vermiş olduğum bağlantıda size yardımcı olacak bir şeyler bulabilirsiniz belki. Ama ben birkaç konu hariç, detaylarına inemedim konuların. Arşivden tarih değiştirerek konuların iç yüzünü görebilirseniz, işinize yarar.

Bağlantı*

Uye Rutbesi
    YUCİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1- yeni mecmua çıktı mı?
    2- yeni mecmuayı mecmuacılar mı çıkaracak üyeler mi?

Yaşasın Yemek Yemek.

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu