Toplam 95 Sayfadan Sayfa 68 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonuncuSonuncu
Toplam 945 adet sonuctan sayfa basi 671 ile 680 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mhkf - Nar Savaşı

Alıntı Balon 1 Papel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    walla Ne yalan Söyleyim Şu 2 Haftadır Oyundan Bi Haberim
    O Yüzden Kime Dedigin Hakkında Bi Fikrim Olmadı..
    Ben Espirisine Yazdım Zaten
    Sende Sevdigimiz Saydıgımız Rakiplerden Birisin
    O Yüzden Ben Alınmadım
    sevindim buna dostum oyundan bir haber olsanda arada foruma uğra bir selam çak yeter
    KUMARBAZ HARİKASI ##The king Rihanna

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

Alıntı Balon 1 Papel kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    o degil beni çok Abartmışsınız En Oynayamadıgım serverlerden Biri Oldu Bu serwer

hakkatten ben gecen sene nar oyuncusu iken.. sen her hafta bi yere saldırı atıyordun asagı yukarı her hafta olmasada

savunma cekip kesiyorduk yıkılıyorduk. ama bu sene dedigin gibi. fazla asılmadın servera

senin yanına geceyimde her hafta bi orduda ben cakayı dedim. caka caka anca 3 ordu caktım hehehe

yanına gectik diemi bu server asılmadın. Bak sonra seneye oynarsam eger rakip olurum ona göre. asıl dicem ama bıraktın oyunu

Alıntı makevelie kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    sevindim buna dostum oyundan bir haber olsanda arada foruma uğra bir selam çak yeter
    Dostum s8 nasıl gidiyor. Murat abiye selamlar. Bende severim s8 ama. s1 gectigimiz icin cok server oluyor die acmadım. zaten bu sene sırf 2 dostum icin oynuyorum. onlar olmasa oynamıcam.

Alıntı barzogy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dostum s8 nasıl gidiyor. Murat abiye selamlar. Bende severim s8 ama. s1 gectigimiz icin cok server oluyor die acmadım. zaten bu sene sırf 2 dostum icin oynuyorum. onlar olmasa oynamıcam.
    şükür dostum valla iyi gidiyor sizi mumla arar olduk ne diyim karaktersiz çok orada ancak iyi zevk alıyoruz murat iyi valla bomba gibi oda benim ilk s8 deneyimim s1 ve s7 ye alıştıktan sonra oralardan uzaklaşmak kötü oldu diyebilirim

s8 2 nüfüstada kalsa bir hesap açmalıydın seyir zevki yüksek coflar sonlar gülenyüzler kaliteli ekipler ve bir okadarda kaliteli oyuncular var barbarlar da çok iyi şekilde gidiyor meleklerde öyle

ancak s7 ile kıyaslanmaz s7 bu aralar çok hareketli hareket ediyor
    KUMARBAZ HARİKASI ##The king Rihanna

Rihanna
    saw diesell
    & KARA BULUT

çok da abartılacak durum yok bazı kardeşlerimiz abartmışalr ama sadece 2m defans vardı orada bunun daha wowu var wowa en az 5-6m defans koyulması lazım ki korunsun yoksa 3k mancınık gider yıkar döner o zmnlar tılsıma nasıl 2m defans koyulcak..benim fikrimce dün gece ile önceki gece arasındaki tekl fark cakılan 2 tane büyük tokmak ordusu ve 20-30k lık 20 tane ordu ve o orduların yerine konulması en kötü şartlarda 1 ay bu da 6-7köylü hesap için..ÇYLK kardeşlerimiz henüz wow tılsımlarına 48gün kala böyle bir orgnze yaptılar ve telafisi 2 katla yapılabilir bir sürec var..güzel kesim yapıldı ama su anda eldeki tek dayanak olduğu için böyle..neden eşsiz mimarın yeri değiştiriliyor alt tarafı 2 tılsım korunamıyor bunların sorgulanması lazım yani gücümüzü görmüş olduğu dedği defansa 5 tane 100k nın üzerinde ordu girse peşine bu ordulara ilaven 50k nın üstünde de 5-6 tane ordu girse (ki bu söyledklerimde yapılabilir seylerdi) o tılsım alınacaktı ve o zaman MHKF nin gücü bitti manasına mı gelecekti durum..sadece tahıl tılsmına 2m def konuldu eşsiz mimarda def yok wowda def yok yani henüz biz bir güç göremedik şahsen 2m kesimin de CYLK lar için cerez denilebilecek ordulardı daha büyükleri de var ve bunlarla sansını denediler ama bidahakine bu kadar rahat savunulamacygnı da herkes biliyor söylediğim eksiklikleri de gidrebilecek bir güç olmadığını da hesaplamalar ortaya koyuyor zaten ..herkese basarılar ama abartmayalım kesim güzel sadece su an için korundu serverda bariz bir üstünlük var ve bu üstünlük devam ediyor eksilen birşey yok.

basarılar.
    s3--kerem(2012-2013)**s13--kerem yenikan(2012-2013) **s3--KOKAİN/Rddck (2013/2014)**s7--kerem yenikan(2014/2015)**s9--NAR (2015/2016) http://i.hizliresim.com/g5YQb3.png

Banned

Essiz mimar tilsimi nar sularina gecti . Nar Birliklerine Hayirli olsun

Banned

Alıntı newblood kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    çok da abartılacak durum yok bazı kardeşlerimiz abartmışalr ama sadece 2m defans vardı orada bunun daha wowu var wowa en az 5-6m defans koyulması lazım ki korunsun yoksa 3k mancınık gider yıkar döner o zmnlar tılsıma nasıl 2m defans koyulcak..benim fikrimce dün gece ile önceki gece arasındaki tekl fark cakılan 2 tane büyük tokmak ordusu ve 20-30k lık 20 tane ordu ve o orduların yerine konulması en kötü şartlarda 1 ay bu da 6-7köylü hesap için..ÇYLK kardeşlerimiz henüz wow tılsımlarına 48gün kala böyle bir orgnze yaptılar ve telafisi 2 katla yapılabilir bir sürec var..güzel kesim yapıldı ama su anda eldeki tek dayanak olduğu için böyle..neden eşsiz mimarın yeri değiştiriliyor alt tarafı 2 tılsım korunamıyor bunların sorgulanması lazım yani gücümüzü görmüş olduğu dedği defansa 5 tane 100k nın üzerinde ordu girse peşine bu ordulara ilaven 50k nın üstünde de 5-6 tane ordu girse (ki bu söyledklerimde yapılabilir seylerdi) o tılsım alınacaktı ve o zaman MHKF nin gücü bitti manasına mı gelecekti durum..sadece tahıl tılsmına 2m def konuldu eşsiz mimarda def yok wowda def yok yani henüz biz bir güç göremedik şahsen 2m kesimin de CYLK lar için cerez denilebilecek ordulardı daha büyükleri de var ve bunlarla sansını denediler ama bidahakine bu kadar rahat savunulamacygnı da herkes biliyor söylediğim eksiklikleri de gidrebilecek bir güç olmadığını da hesaplamalar ortaya koyuyor zaten ..herkese basarılar ama abartmayalım kesim güzel sadece su an için korundu serverda bariz bir üstünlük var ve bu üstünlük devam ediyor eksilen birşey yok.

basarılar.

yok yok yaniliyorsun. adamlar essiz mimara da def koymuslar. 20 lej vardi raporda

Alıntı Fahkeh kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    yok yok yaniliyorsun. adamlar essiz mimara da def koymuslar. 20 lej vardi raporda
    aynen onu gormedim ozur dilerim tahil tilsimina kalan deflerle savunmuslar tahil onlarin olsun aryik asil tilsimi koruyamadilar altin bilezik onlarda ama elmas artik bizde
    s3--kerem(2012-2013)**s13--kerem yenikan(2012-2013) **s3--KOKAİN/Rddck (2013/2014)**s7--kerem yenikan(2014/2015)**s9--NAR (2015/2016) http://i.hizliresim.com/g5YQb3.png

Uye Rutbesi
    yarbay452 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nar Birliklerini Kutluyorum.. Wow Eşsiz Tahıl İle Değil Eşsiz Mimar İle Kurulur Bana Göre.. 4.4 Sürümlerinde Eşsiz Mimarın Özelliği Daha Etkin Olması Suru İndirilemez Yapmıştır.. Şu Satten Sonra Defansı Bol Olan Konusur Açık Ve Net..
    S7-Horrible,S7-Colonel,S4-Lecter80,S1-HaKuNa_MaTaTa
    S4-Colonel,S4 Colonel452,S4-Colonel_Dgndcay

Banned

Alıntı yarbay452 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Nar Birliklerini Kutluyorum.. Wow Eşsiz Tahıl İle Değil Eşsiz Mimar İle Kurulur Bana Göre.. 4.4 Sürümlerinde Eşsiz Mimarın Özelliği Daha Etkin Olması Suru İndirilemez Yapmıştır.. Şu Satten Sonra Defansı Bol Olan Konusur Açık Ve Net..
    Aynen Abi daha önceki sürümlerde eşsiz mimar tılsımı bir hiçti. Hiçbir işe yaramıyordu. Sanılanın aksine surun dayanıklılığını arttırmıyordu sadece içeride ki binaları güçlendiriyordu. T4.4 ile birlikte artık surları da güçlendiriyor. Sizinde belirttiğiniz gibi en önemli Tılsım artık eşssiz mimar. Artık sur kolay inmez roma hesabında mı kursak ne:P

Toplam 95 Sayfadan Sayfa 68 İlkİlk ... 1858666768697078 ... SonuncuSonuncu