Toplam 59 Sayfadan Sayfa 56 İlkİlk ... 6465455565758 ... SonuncuSonuncu
Toplam 583 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 560 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Başlıyoruz..! MADTURK Büyük Organizasyon Başlangıç Tarihi 14.01.2015

Kıdemli Üye
    Uye Rutbesi
    ultrAslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı hunted1453 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm
    Isvec de turkhunter hesabinin sahibiyim
    Hesabi silmeye aldim
    Sebebi gri bolgeye 3 saat icinde 3 koy kurdum ve koylerdeki bina sayisini 29 yapmama ragmen ikisi silindi
    Mh ye yazdim 3 kez ve ayni cevap verdi bu oyunun bir kurali kasit yoktur diye cevap yazildi
    Bense bunun bir kasit oldugunu dusunuyorum
    Cunku burda ve diger serverlerde o kadar griye kuruluyo ve 29 bina kurulunca bisey olmuyordu.
    Ama tarla ve siginak seviye 1 de iken nufus sayilmiyormus bana bunu gerekce gosterdiler
    3 koyden silinen ikisinin birinde en son kalan siginak
    Digerinde ise tarla ama nufus gorunmedigi icin silindi yaziyorlar
    Simdi soruyorum 1-1-1-15 bir koy kurulunca sonunda tarla veya siginak kalma olasiligi %54 iken
    Benim kurdugum 4-4-4-6 koylerimin sonunda kalan binalar nedense birinde tarla birinde siginak kaliyo ve bu %20 ihtimal ama buluyo nedense beni
    Bunun bir rastlanti veya sans oldugunu dusunmedim ve kasitli yapildigini dusunerekten MH den yardim istedim ama bunun dogal oldugunu soyledi 3 kez ayni cevabi alinca hesabimi silmeye aldim
    Cunku o kadar altin harcayip boyle bir durumla karsilasirsam oyundan sogurum

Burdan tum serverdekilerden Özür diliyorum birakmak zorundayim
    Resmen sv den sogudum

turkhunter (Levent)
    Gri bölgede köy kurmanın bilinen kuralı
    "
    29 bina kurmakla iş bitmiyor,
    1- köyün sıfırlanmaması için içeride en az 1 nüfus veren bina olması gerekiyor.
    2- iki yok
    strateji olarak 1 sığınak 10 yapıp geri kalan her yeri sığınakla donatırsaniz, köyünüzün yıkılmama şansı %1
    öncelikle nüfus veren her binayı basıcaksınızi geriye yanlış hatırlamıyorsam 7 yada 8 tane sığınaklık kısım kalıyor. Bunu da sığınakla donaticaksınız. Köyünüzün yıkılmama olasılığı %80-90 lara çıkmış olur."

sizin soruya gelirsek, MH'den kasıtlı değil tamamen doğal yollardan oluşan bir kaybınız olmuş. Sonuçta oto çıkıyor saldırılar birilerinin müdahelesi söz konusu degil
    OLD BUT GOOD

ltx Game of Teuton & s9 Serintürk & Inx Game of Teuton

Üye hunted1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ultrAslan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Gri bölgede köy kurmanın bilinen kuralı
    "
    29 bina kurmakla iş bitmiyor,
    1- köyün sıfırlanmaması için içeride en az 1 nüfus veren bina olması gerekiyor.
    2- iki yok
    strateji olarak 1 sığınak 10 yapıp geri kalan her yeri sığınakla donatırsaniz, köyünüzün yıkılmama şansı %1
    öncelikle nüfus veren her binayı basıcaksınızi geriye yanlış hatırlamıyorsam 7 yada 8 tane sığınaklık kısım kalıyor. Bunu da sığınakla donaticaksınız. Köyünüzün yıkılmama olasılığı %80-90 lara çıkmış olur."

sizin soruya gelirsek, MH'den kasıtlı değil tamamen doğal yollardan oluşan bir kaybınız olmuş. Sonuçta oto çıkıyor saldırılar birilerinin müdahelesi söz konusu degil
    Tamam oyun kurali boylede kardeşim ikinci koyler genellikle benim dedigim gibi kuruluyo yani 29 kur gec hicbisey olmuyo acaba oyun ilerledikce zorlastiriyorlar mi onu cozemedim cunku ilk basta 1-1-1-15 de tarlalarin hepsini 5 yapmak 8 saatte imkansiz
    Bütün dünya benim olsa gam-ım gitmez nedendir bu

Alıntı hunted1453 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tamam oyun kurali boylede kardeşim ikinci koyler genellikle benim dedigim gibi kuruluyo yani 29 kur gec hicbisey olmuyo acaba oyun ilerledikce zorlastiriyorlar mi onu cozemedim cunku ilk basta 1-1-1-15 de tarlalarin hepsini 5 yapmak 8 saatte imkansiz
    5 yapmayacaksın, saray kurup taşcı kuracaksın taşcı en son yıkıldığı icin 1 sev tarla da iş gorur

Uye Rutbesi
    Ivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kask kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    5 yapmayacaksın, saray kurup taşcı kuracaksın taşcı en son yıkıldığı icin 1 sev tarla da iş gorur
    rasgele geliyor taşçıyıda vurabilir max nufus veren binayı kurup günah çıkarmaya gidiceksin

Alıntı Ivan kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    rasgele geliyor taşçıyıda vurabilir max nufus veren binayı kurup günah çıkarmaya gidiceksin
    taşcı en son yıkılıyor diye biliyorum yanlış mıyım ? tarla sıfır nufus verse de iş goruyor yani

Üye Ahkâm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kask kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    taşcı en son yıkılıyor diye biliyorum yanlış mıyım ? tarla sıfır nufus verse de iş goruyor yani
    taşçı en son yıkılıyor. madem riski ortadan kaldırmak istiyorsunuz merkez yapıp taşçı kurmanız gerekirdi. servera laf edip bırakmak komik olmuş.

Uye Rutbesi
    Ivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Ahkâm kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    taşçı en son yıkılıyor. madem riski ortadan kaldırmak istiyorsunuz merkez yapıp taşçı kurmanız gerekirdi. servera laf edip bırakmak komik olmuş.
    günah çıkarsaydı problem yoktu isa korurdu oraları

Uye Rutbesi

beyler sw de sıkıntı bi arıza oldu bnce geçen arkadasımızın altın üyeliği calısmadıgından askerleri kesildi 20 altın verdiler özür dileyip

merkez yap taşçı korurdu diyen arkadaşlar herhalde servırı takip etmiyor. çünkü merkez değiştirilecek zamanları geçtiler.15liler 800-900 nüfuslardaydı en son baktığımda. burda olan ise tamamen talihsizlik. geçmiş olsun diyorum. son olarak şunu da yazayım. bu ekipte iş var.belki bu servır deil ama biraz tanışıp kaynaşma, biraz da tecrübeyle ileride türk wowu hayal olmaktan çıkacaktır.
    When Winter comes with all its might, only the wolves will howl in the night.

Alıntı HUAYIN kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    merkez yap taşçı korurdu diyen arkadaşlar herhalde servırı takip etmiyor. çünkü merkez değiştirilecek zamanları geçtiler.15liler 800-900 nüfuslardaydı en son baktığımda. burda olan ise tamamen talihsizlik. geçmiş olsun diyorum. son olarak şunu da yazayım. bu ekipte iş var.belki bu servır deil ama biraz tanışıp kaynaşma, biraz da tecrübeyle ileride türk wowu hayal olmaktan çıkacaktır.
    Türk wowu hayal değil zaten.İnx de wowu %90 Türkler kurmuş olacak.

Toplam 59 Sayfadan Sayfa 56 İlkİlk ... 6465455565758 ... SonuncuSonuncu