Güzel dostluklar gördük abilerimiz ablalarımız oldu herkese burdan teşekkür etmek istedim.
Herkesin karşılıksız birbirinin yardımına koştuğu bir ekip kurduk. Bu ekip ne başka serverlerden gelme nede daha önce beraber oynamıştı bu bizim en büyük şanssızlığımız derken dostlarımızın birbirine bağlılığını yöneticilerine olan saygılarını görünce biz bu işi yaparız demiştik. Bundan 7 ay önce.
Her şey o an başladı ve gelinen nokta bu. Aramıza Ecel ailesinin de katılımıyla birlikte s2 ' ye kök söktürdük. Ve rakipsiz kazandık. Bizler her zaman en iyisi olmayı hedefledik. Her zaman en iyisiyiz dedik. Her zaman ispatladık. Elimizde çok ordu patladı.

Bizleri kıran dostlarımız ve bizlere çok tecrübe kazandıran olaylarımız oldu kavgalarımız oldu. Ama hep kenetlendik. Aldığımız karar doğrultusunda ilerledik. Daha genç bir kardeşiniz olarak beni Genel Başkan olarak seçtiniz yüzümüze bulaştırdığımızda tokatımızı attınız. Yanlış adım attığımda dur demesini bildiniz ve beni pişirdiniz. Yöneticilikte öğrendik sayenizde. En önemlisi de birbirine insanlar nasıl kenetlenir bir oyun da olsa gördük.
Çok küfür yedik. Dayanamayıp bazen küfür ettiğim saygısızlık ettiğim zamanlarda oldu bunun adına herkesten özür dilerim. Gençliğime verin.
Ve bitirdik abilerim , ablalarım , kardeşlerim. Filmimiz vardı bizim arada reklamlara gittiğimiz ama hep finalinin hayalini kurduğumuz. Finalimiz güzel oldu.
Başka serverler de görüşmek üzere .

Artemisia / Bekir
RaporsuzDeLy / Süleyman-Mehmet-Ramazan