Toplam 4 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 234
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 33 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Travian Anılarım?

Uye Rutbesi
    crysis82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Küçük Kasap kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bende küçük bir anı anlatıyım sanırım 3-4 sene önce oyuna ilk başladığım sene hocamdan gördüm bu oyunu. Dedim hocam bu nedir nasıldır falan anlattı,dedim ki bende oynayım hocam bi köyde ben kuruyum yardımcı olur musunuz olur dedi başladık oynamaya o tabi 6-7 köylü biz daha 50 nüfustayız saldırılar gelmeye başladı diyorum hocam bu bana saldırıyo bi mesaj tık kesiliyo saldırı başka biri saldırıyor diyorum hocam bu bana saldırıyor bi karşı saldırı tık kesiliyor . beni bir de birliğe aldırdı yanlış hatırlamıyorsam S13 tü CLAN birlikleriydi (o günden sonra ne bu birliği duydum ne de bu birlikten birini görmedim oynayan varsa mesaj atın ) neyse böyle böyle hocamın oldu 10-11 köyü benim de 3-4 köyüm var. Savaş kızıştı Wow zamanı geldi saldırılar geliyor hocama. Kendi defleri de hep dışarda yetişmiyor(ortağıyla bi anlaşmazlık olmuştu) bende bu arada tabi 3-5 3-5 derken 1k pretoryan basmışım dedim bunu atıyım savunur o kadar yardım etti sonuçta Saldırı bi geldi 50k lık bir ordu tabi benim preler uçtu ilk bastığım ordu böyle patlamıştı içime oturmuş demek ki hocamla şimdi yıllar sonra yine aynı serverda oynuyoruz ama bu sefer def sayım milyon(lar) şükür.
    zaten o serverden sonra dağıldılar görmemen normal. o server oyunu zincirshow bitirdi...
    crysis82 tarafından (26-09-2015 Saat 20:18) değiştirildi.
    İsimleri silmek kolaydır lakin bıraktığı izleri silmek İMKANSIZDIR...
    bistrol-CrYsiS-KOMUTANNN

bende az önce arkadaşa anlattım travian değil ama bi gün knight online oynuyoruz kuzenin uykusu geldi nöbeti ben aldm char kasıyoruz oyunun seside hafif açık oyunu oynarken bu arada saatte baya ilerlemiş sabah olmuş kuş sesleri gelio bende sesi duydukca bakıyorum oyuna bu mapde kuş sesimi vardı yaw diyorum

travian içinde il kütüphanesine kayıt olmuştum orda günlük 1 2 saat pc bakabiliyoduk ozamanlar yaş küçük babam pc kapatrdı bana çok oynadığım için yazlarıda camı açık bırakırdım balkonda yatardım camdan içeri girip arada bakardım geceleri hatta 1 2 kez rüyamda köyü görüp oyuna bakdığım olmuştu bi arada travian 3 hafta çarşıya çıkamama neden olmuştu. çok çektim bu oyundan bırakdım 3 yıl unuttum oyunu sonra yine bi tesadüfle başladık

2012 den önce olması lazım, o zaman KUSURSUZ birliğindeydim, çok ama çok eski yalnız, 5-6 sene olmuştur rahat. Her neyse wow zamanı geldi, wow zamanının başında oynadım ama araya bir şeyler girdi ve kimin wowu kazandığını görememiştim. İçime dert oldu bugün forumda aradım onu da bulamadım. Çok eski köklü arkadaşlar varsa ve oynadığım zaman oynamışsa bana yazabilir kazandı kazanmadı diye. Büyük ihtimalle wowu kuramamışızdır rakibimiz daha güçlüydü Veya KUSURSUZ birlikleri hiç wow kurdu mu onu da yazabilirsiniz.

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 4 İlkİlk ... 234