Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neden Travian Anılarım?

Bu mesaj burda dursun aklıma gelince yazarım bişiler artık.

ÇERMİKLİ & Ferhan ÇİÇEK

asıl anı efsane eski 3x jfw safak ekıbı olarak sürekli buluşuruz herkez yer içer en son hesap zamanı chm yusufa en az 300 tl hesabı tam kıtlerken bi bakarsın o baskasına kitlemiş ama bir gün kitlicem ona hesabı
    Tx3 Anarsi Ts7 HORRİBLE Ts7 Zatulcenp Ts4 The-Difference Ts8 AnArSi & Ecel Ts9 Kara Bulut Ts9 Colonel
    ANARSİİİİ ULAANNNNNNNN!!!!

bundan yıllar önce acemiyiz tabi neyin ne olduğunu bilmiyoruz arkadaş var onun hesap benim hesap ayrı birgün açtım hesabı girdim kışlaya galyalıyız depolar dolmuş 33 tane phalanx bastım ertesi gün gittim dedim bende 30 asker var.oda cermen inatlaştık kim daha çok bascak diye bakıyorum o daha çok basıyor tokmak sallayan ucuz basılıyor sonra gittim bunun hesaba girdim benim hesaba küfür içerikli mesaj attım.sonra benim hesaba girdim mesajı arşivledim sonra araştırdım multihunter diye bir şey varmış bunu şikayet ettim arkadaşın haberiyok tabi ertesi gün mesaj geldimultihunterden. baktım sol kö şede multi hesap yazıyor benim nüfus onunkinden düşüktü olan bana oldu ona ceza geldi benim hesapta gümbürtüye gitti.anlicanız ilk serverda arkadaşla savaşırken elmizdekinden olduk buda tatlı bir anı oldu buraya yazmak nasipmiş.

Uye Rutbesi
    linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bi gün oyuna ilk başladığım server klasik s12de ev arkadasımla oynuyoruz, daha dogrusu o oynuyor, ben ona yancılık yapıyorum herneyse, IceQueen hesabımızın adı, çok aktif bi hesap 6-7 tane yeşil 4-5 tane kırmızı madalyamız var. kahraman da sanırım ilk 10da, bizim köye saldırı geliyor, ev arkadasım evde yok hesaba ben bakıyorum. ama ne yapıcam ne edicem bilmiyorum. neyse aradım bizimkini sagda solda ne kadar def var çek, şu şu hesaplardan iste falan dedi. ona mesaj buna mesaj, derken oyuna yeni başlamanın heyecanıyla yan köyü birinden vaha almaya calışırken kahramanı merkeze cekmeyi unuttum. dolayısıyla bizim tarlalar sıfırlandı, tabi benim elim ayagım titredi yusuf agzıma edecek diye, eve geldi kanka dedim böyle böyle kahramanı yan köyde unuttum; senin şeyin sağolsun yani canın dedi işte. belki o hatayı yapmasaydık tarlaları kurtarıcaktık herneyse
    Speed3x LinkinPark S1 Weiss & Linkin S6 Rookie of H Z Z
    H Z Z
    TT2016 sucuklu_yumurta

oyunu ilk oynayışım.s10 da oynuyorum.acemiyim daha.bir köyü casusladım asker var.saldırı askerlerimi yolladım ama sonuç olumsuz.bunu bir kaç defa denedem ama her seferinde rakip oyuncunun askerlerini kesemedim.sonra bir arkadaşa anlattım durumu, oda "asker kaçırma" aktiftir, bu yüzden askerlerini kesemiyorsun dedi.küçük bir araştırmadan sonra (tam hatırlamıyorum),asker kaçtıktan 10 sn sonra geri dönünce o ana denk getirirsen askerlerini kesersin dediler.bende bunu önce kendimde denemek istedim.yan köyümden merkez köyüme 10 sn ara ile 2 saldırı yolladım.(benim merkez köyde asker kaçırma aktif)..saldırıya bir kaç saat vardı.pc yi kapatıp çıktım...oyuna girdiğimde merkezime 2 saldırı olduğunu gördüm.heyeceanlandım kırmızıları görünce.vay amk kim bu saldıran deyip baktım...saldıran BEN mişim ... ahahaha...küçük bir anı..

gri bölgeye köy kurmuştum natarlar patlattı

2007 başladım oyuna hergun yeni birşey oğreniyordum
    Sabah 5 te kalkıp oyuna bakıp ole iş için yola çıkıyordum
    Yağma yapılacak kordinatlarıda elle kağıda not ediyordum evde ablam ve erkek kardeşime şu saatte saldırı yollayın diye yazıyordum
    Sabah 5 te 2 k pladini yağmaya yolladım her zaman yolladığım koye
    (bizimm arkadaşta saldırı atayım derken destek gondermiş)
    Olan oldu bizümm pladinler mefta akşam oldu eve geldim
    Bi kıyamet koparmışım apartman ayağa kalktı evde çıt yok
    Raporları inceledim saldırı sabah 7 de girmiş
    Okadar yıl geçti halen evdekilere itiraf etmedim buraya yazıyorum yukum hafifledi sanki

Üye TVM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

++++++++++++++++++++
    TVM tarafından (27-12-2014 Saat 17:04) değiştirildi.

Uye Rutbesi
    rüzgar46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı TVM kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    ++++++++++++++++++++
    ++++++++++++++++++++++++++

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 1234 SonuncuSonuncu