Toplam 7 Sayfadan Sayfa 7 İlkİlk ... 567
Toplam 66 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 66 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: En Yeni Yeni Fikirler

Esenlikler Arkadaşlar ;
    Benim Önerim Oyunun Suyunu Çıkaran Altın Sisteminin Adaletsizliğine Bir Ayar Verilmesi Gerektiğine Dairdir.

Örnek Veriyorum :
    Oyunun Başında , Aynı Anda Başlamana Rağmen , Senin Kp 3. Köyü Atmaya Yetmeden Adam 4. Köyün Nüfusunu Yükseltir Hale Gelmiş ..!

Adam Almış Su Kovasını , Yanına Da 100 Can Bitkisini , Kahramana Vermiş Savaşma Gücünü , Tek Başına Gönderiyor Bizim Köye Flim Çekiyor ...

300 Lejyon 8 Duvar Daha Oyunun başı Millet 2. Köyü Atamamış Adam Kalktı Benim 50 Lejyonerimi Yedi .
    Utanmasa Kahramanı Da Kesecekti Yani ...

Demem O Dur Ki En Azında Sanat Eseri Oyundan Kaldırılsın .

He Diyorsanız Ki '' Paran Yoksa Oynama '' O Zaman Size Dencek Bir Şey Yok Zaten .

İstediğimiz Şey Biraz Adalet .

Uye Rutbesi
    Jabbawockeez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Cengiz35 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Esenlikler Arkadaşlar ;
    Benim Önerim Oyunun Suyunu Çıkaran Altın Sisteminin Adaletsizliğine Bir Ayar Verilmesi Gerektiğine Dairdir.

Örnek Veriyorum :
    Oyunun Başında , Aynı Anda Başlamana Rağmen , Senin Kp 3. Köyü Atmaya Yetmeden Adam 4. Köyün Nüfusunu Yükseltir Hale Gelmiş ..!

Adam Almış Su Kovasını , Yanına Da 100 Can Bitkisini , Kahramana Vermiş Savaşma Gücünü , Tek Başına Gönderiyor Bizim Köye Flim Çekiyor ...

300 Lejyon 8 Duvar Daha Oyunun başı Millet 2. Köyü Atamamış Adam Kalktı Benim 50 Lejyonerimi Yedi .
    Utanmasa Kahramanı Da Kesecekti Yani ...

Demem O Dur Ki En Azında Sanat Eseri Oyundan Kaldırılsın .

He Diyorsanız Ki '' Paran Yoksa Oynama '' O Zaman Size Dencek Bir Şey Yok Zaten .

İstediğimiz Şey Biraz Adalet .
    Bu konuda yüksek derecede hak veriyorum
    Sanat eseri oyundan kaldırılabilir , resmen altının varsa sınırsız köy kurabilir ya da reisleyebilirsiniz demek oluyor.
    Şu an tamamen emin olmamakla birlikte (Sanat eseri kullanmadığımdan , süresi olup olmadığı hakkında hiç bir fikrim yok ) fak bir öneri olarakta su kovasında olduğu gibi sanat eseride 24 saatte bir basılabilmeli bence.

Uye Rutbesi

Daha önce yazıldıysa özür diliyorum.
    Benim önerim pazardan yan köye veya başka bir hesabın köyüne madde attığımızda kısa süre(örn 1 dk) içinde iptal edilebilsin. Çünkü yanlış koordinat girebiliyoruz, eksik ham madde atabiliyoruz en acı noktası da ayarlamaları yaparken pc deyken elimiz entere dokunduğunda işlem direk gerçekleştiği için iptal edemiyoruz.

Uye Rutbesi
    TIRSINULAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kewell kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Daha önce yazıldıysa özür diliyorum.
    Benim önerim pazardan yan köye veya başka bir hesabın köyüne madde attığımızda kısa süre(örn 1 dk) içinde iptal edilebilsin. Çünkü yanlış koordinat girebiliyoruz, eksik ham madde atabiliyoruz en acı noktası da ayarlamaları yaparken pc deyken elimiz entere dokunduğunda işlem direk gerçekleştiği için iptal edemiyoruz.

Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkûm olmaktır...

Uye Rutbesi
    TIRSINULAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Jabbawockeez kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu konuda yüksek derecede hak veriyorum
    Sanat eseri oyundan kaldırılabilir , resmen altının varsa sınırsız köy kurabilir ya da reisleyebilirsiniz demek oluyor.
    Şu an tamamen emin olmamakla birlikte (Sanat eseri kullanmadığımdan , süresi olup olmadığı hakkında hiç bir fikrim yok ) fak bir öneri olarakta su kovasında olduğu gibi sanat eseride 24 saatte bir basılabilmeli bence.

Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkûm olmaktır...

Uye Rutbesi

Tamirhane miğferi de fena olmaz bu arada

Toplam 7 Sayfadan Sayfa 7 İlkİlk ... 567