Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: marsta yaşam var mı?

Varsayılan marsta yaşam var mı?

Bence kesin var, niye diyeceksiniz çünkü azda olsa atmosfer var, güneş var, suda var hatta eskiden çok su varmış, dünyadakinden daha büyük kanyon varmış. Daha ne olsun? Dünyada öyle canlılar keşfedildi ki aşırı koşullarda yaşayabiliyor mesela denizin altında çok yüksek basınçlarda, güneşin ulaşmadığı derinliklerde, veya çok yüksek sıcaklıklarda hatta boşlukta bile bir süre yaşayabilen canlılar var. Onun için marsta olması çok kuvvetli ihtimal. Ama bence ufak organizmalar halinde yani öyle kafası ayakları olan acayip canlılar değil.

Üye

Alıntı air kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bence kesin var,
    bundan sonrasını okumadım. Bilimsel araştırmalar var diyorsa vardır yok diyorsa yoktur bencesi olmaz bu işin. açıkçası ben de bilmiyorum olup olmadığını ama olsaydı şimdiye kadar oğrenilirdi

Banned

o değil de marsta travian var mıdır? kafası,ayakları olmayan organizmalar saniyede kaç saldırı çıkabilir?

hayır yok.

Alıntı fio kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    bundan sonrasını okumadım. Bilimsel araştırmalar var diyorsa vardır yok diyorsa yoktur bencesi olmaz bu işin. açıkçası ben de bilmiyorum olup olmadığını ama olsaydı şimdiye kadar oğrenilirdi
    E tabiki araştırmalar söyler, ancak henüz araştırılamamış bilinmeyen hakkında düşünce belirtip tartışmanında ne sakıncası var bilmem. Olsaydı şimdiye kadar öğrenilirdi yanlış çünkü bu araştırmaların seviyesine bağlı. Nasa marsta hayat olmadığı tespit edildi diye birşey yok yani, aksine sitesinde bir sürü bulguları paylaşır habire aşamın olabileceğini gösteren bulgular der.
    Oku okuma biz burda herkes okusun diye yazıyoruz sana özel değil zaten. Ayrıca yaşam olmadığını bildiğini sanıyorsan konuyu niye açıp "bence kesin var" yazısını okudun onuda anlamadım.

Alıntı trabzonsporlu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    hayır yok.
    marsa para dağıtalım belki olur ozaman?

Bilim adamlarının dediğine göre yaşam olması kuvvetle muhtemel özellikle eskiden, suyun ve atmosferin daha yoğun olduğu zamanlarda. Gündemin saçma sapan konularından biraz daha mantıklı konulara harcasanız bilirdiniz bencesi sencesi olduğunu. Ama nasa'ya söyleyinde boşuna uğraşmasınlar okadar milyon dolarlar harcayıp sayısız hesaplar incelemeler yapmasınlar. Nerden biliyon derlerse ben bilirim deyin.
    Oturduğu yerden bilen zeka küpü akıllı bıdıklar sizi.
    "Cehalet bilmemek değil, bilmeye ve öğrenmeye kapalı olmaktır..."

Üye

Bilim adamlarının dediğine göre yaşam olması kuvvetle muhtemel özellikle eskiden, suyun ve atmosferin daha yoğun olduğu zamanlarda. Gündemin saçma sapan konularından biraz daha mantıklı konulara harcasanız bilirdiniz bencesi sencesi olduğunu. Ama nasa'ya söyleyinde boşuna uğraşmasınlar okadar milyon dolarlar harcayıp sayısız hesaplar incelemeler yapmasınlar. Nerden biliyon derlerse ben bilirim deyin.
    Oturduğu yerden bilen zeka küpü akıllı bıdıklar sizi.
    Anaokulları Saat 5'te kapanmıyor muydu ?
    Sükût...

Alıntı dinozor kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Anaokulları Saat 5'te kapanmıyor muydu ?
    Sizle konunun otoriteleri tarafından bilgiler paylaşırdım ilaç içmeyen bebek misali bilgiyi zorla kaşıkla verme konusunda biraz motivasyonum olsaydı.
    Marsta yaşam olması bukadar imkansız geliyorsa belki aklınıza anaokul çizgifilmlerindeki antenli yaratıklar geliyor bilmem ama gerçekten cahil bir durumdasınız.
    "Cehalet bilmemek değil, bilmeye ve öğrenmeye kapalı olmaktır..."

Üye

Sizle konunun otoriteleri tarafından bilgiler paylaşırdım ilaç içmeyen bebek misali bilgiyi zorla kaşıkla verme konusunda biraz motivasyonum olsaydı.
    Marsta yaşam olması bukadar imkansız geliyorsa belki aklınıza anaokul çizgifilmlerindeki antenli yaratıklar geliyor bilmem ama gerçekten cahil bir durumdasınız.
    Yaf he he.
    Sükût...

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu