Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güney/batı bölgesindeyiz

Üye

Varsayılan Güney/batı bölgesindeyiz

Ben ve eski oyunculardan oluşan 5-10 kişilik bir gurup ile biz de -/- bölgesinde yerimizi alıyoruz.
    Birlik ismi başlangıçta ŞİMŞEK dir. Herkese başarılar dileriz.
    çakır_baba

Uye Rutbesi
    harmanım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eskiden -/- bölgesinde olan 46LIKLAR ve *F*War bu dönemde -/+ olacak. -/- de TESTERE (HIRT-TIRT) birlikleri ve AGA birlikleri olacak diye biliyorum.. Şimdiden başarılar...
    harmanım - harmanım - harmanım - harmanım - Kül Yutmaz

Alıntı çakır_baba kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben ve eski oyunculardan oluşan 5-10 kişilik bir gurup ile biz de -/- bölgesinde yerimizi alıyoruz.
    Birlik ismi başlangıçta ŞİMŞEK dir. Herkese başarılar dileriz.
    çakır_baba
    en son klasık server s6 da oynadınız mı...bende oynadım ama hafızamda ne oyuncular ne birlikler kalmamıs 4 5 ay oynayıp askerı vahada kestırınce hesabı BOZKURT A devredıp bırakmısdım...bızım rakıpde vardı çakırbaba bendee heeçç sevmezdim kendısını ELİTE birliği miydi neydi....
    az hatırlar gıbı oldum bak
    Sanma sahım herkesi sen sadıkane yar olur
    Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağy
    ar olur
    Sadıkanebelki ol alemde serdar olur
    Yar olur ağyar olur serdar olur dildar olur

Alıntı harmanım kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Eskiden -/- bölgesinde olan 46LIKLAR ve *F*War bu dönemde -/+ olacak. -/- de TESTERE (HIRT-TIRT) birlikleri ve AGA birlikleri olacak diye biliyorum.. Şimdiden başarılar...
    nerede oynuyorsunuz bu serverde kayıtlar yarın başlayacak bı açıklama yapın foruma ona göre kayıt olalım...korumadan çıkıs pazartesı...salı gunu benım işler var 2 3 gun geçikmeli başlayacam...yağma olmayalım sonra...
    ar olur

Alıntı FSM kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    en son klasık server s6 da oynadınız mı...bende oynadım ama hafızamda ne oyuncular ne birlikler kalmamıs 4 5 ay oynayıp askerı vahada kestırınce hesabı BOZKURT A devredıp bırakmısdım...bızım rakıpde vardı çakırbaba bendee heeçç sevmezdim kendısını ELİTE birliği miydi neydi....
    tam ustune basdın onlar ısde

Üye

Son klasik S-5 de ŞİMŞEK birliği olarak başladık. Bozkurt ve myself in olduğu ELİTE birliği ile birleşerek ALLSTAR Ş birliği olduk ve herkesin bildiği gibi ALLSTAR wow kurdu.Beni sevmemene üzüldüm doğrusu ama yapacak bişey yok, zorla güzellik olmuyor

dip: IpIpIpIp selamlar abim

tamam bayağı taslar yerıne oturdu şimdi.....
    ilk sunu yazayım genel olarak o server oynadığım en adı serverdı herturlu adilik mevcuttu...klasık diye hesap açtım,hesap açtığıma bın pişman oldum...

senı neden sevmedığımı çıkaramadım....kesın atısmısızdır...zaten myslfi unutmam o birliklerle bağlarımı kesme sebebım oydu..

namekan desem tanırsın hesabı bozkurta devretmişdim...

neyse selamlar
    ar olur

Alıntı lplplpIp kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    tam ustune basdın onlar ısde
    senı nereden tadığımı çıkaramadım bak...

namekan
    FSM
    benım kullandığım isimler...

s3 KÇ de vardı taaa eskılerde böyle bı ısım orada namekan makyavel vardı GENERAL DE
    ar olur

Üye

tamam bayağı taslar yerıne oturdu şimdi.....
    ilk sunu yazayım genel olarak o server oynadığım en adı serverdı herturlu adilik mevcuttu...klasık diye hesap açtım,hesap açtığıma bın pişman oldum...

senı neden sevmedığımı çıkaramadım....kesın atısmısızdır...zaten myslfi unutmam o birliklerle bağlarımı kesme sebebım oydu..

namekan desem tanırsın hesabı bozkurta devretmişdim...

neyse selamlar
    Ben foruma çok yazmam ama iyi takip ederim. O server de bir takım entrikalar oldu ama senin dediğin kadar çok bi olay yoktu... Ben burada oynamadığım serverlerdeki yazışmaları da okuyorum, bakıyorum da bizim bulunduğumuz S-5 i mumla aratır olaylar geçiyor Hele com serverinde daha yeni bir sürü hesaplar hack lendi vs.vs.
    Seni namekan olarak hatırlıyorum tabi ama aramızda herhangi bir yazışma bile geçmedi, hatırladığım kadarıyla oyun başında sen yakınındaki bir oyuncumuzun ( adını tam hatırlamıyorum tarabzonlu mu idi tarabzon 67 miydi öyle bişeydi ) 15 lisini yıkıp orayı almak istiyordun hatta tamamen yıkılmasına çok az kalmıştı ben oraya def gönderip engelledim, sonra birliğe ham attırıp acil toparlattım. Buradan bir hoşnutsuzluk kapmış olabilirsin, başka da birşey hatırlamıyorum. Bozkurt u iyi tanıyorum iyi de anlaşıyorum, yeni kalsik de de yine beraber hareket edeceğiz. Selamlar...

Alıntı çakır_baba kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ben foruma çok yazmam ama iyi takip ederim. O server de bir takım entrikalar oldu ama senin dediğin kadar çok bi olay yoktu... Ben burada oynamadığım serverlerdeki yazışmaları da okuyorum, bakıyorum da bizim bulunduğumuz S-5 i mumla aratır olaylar geçiyor Hele com serverinde daha yeni bir sürü hesaplar hack lendi vs.vs.
    Seni namekan olarak hatırlıyorum tabi ama aramızda herhangi bir yazışma bile geçmedi, hatırladığım kadarıyla oyun başında sen yakınındaki bir oyuncumuzun ( adını tam hatırlamıyorum tarabzonlu mu idi tarabzon 67 miydi öyle bişeydi ) 15 lisini yıkıp orayı almak istiyordun hatta tamamen yıkılmasına çok az kalmıştı ben oraya def gönderip engelledim, sonra birliğe ham attırıp acil toparlattım. Buradan bir hoşnutsuzluk kapmış olabilirsin, başka da birşey hatırlamıyorum. Bozkurt u iyi tanıyorum iyi de anlaşıyorum, yeni kalsik de de yine beraber hareket edeceğiz. Selamlar...
    abi günahımı alıyon ya
    Dev®im Televizyonlarda Yayınlanmayacaktır!

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 1 12 SonuncuSonuncu