Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yağma kayıpları

Varsayılan yağma kayıpları

inx de oynuyorum.
    lejyonerlerle yağma yapıyorum.altın üyelik var.100 nüfus altı offline köyleri yağmalıyorum.ancak bazı zekiler kahramanlarını destek atıp kasıyor.günlük +10 lej kaybım oluyor yani +4k hammadde.yağmam zararımı anca çıkarıyor acaba ne yapmalıyım?

Uye Rutbesi

Alıntı kullanıcı kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    inx de oynuyorum.
    lejyonerlerle yağma yapıyorum.altın üyelik var.100 nüfus altı offline köyleri yağmalıyorum.ancak bazı zekiler kahramanlarını destek atıp kasıyor.günlük +10 lej kaybım oluyor yani +4k hammadde.yağmam zararımı anca çıkarıyor acaba ne yapmalıyım?

Aynı sıkıntı bizde de var yapacak bir çare bulamadım listeden çıkartıyorum ya da 1 gün boyunca atmıyorum köy birileri tarafından kesilmiş oluyor yağmaya devam ediyoruz.

Ama çaresini bilen varsa iyi olur

durum bende farklı.
    50 yağma köyü varsa hepsine sırayla atıyorlar kahramanı hepsinde 2-3 saat tutuyorlar.sonra diğerine sonra diğerine.kendilerini çok zeki sanıyor bazıları.destek atanlar gözükseydi merkezleri bomlamıştı çoktan

Uye Rutbesi

Sende gene kahramanı atıyorlar biz de adam casus sığmış hesaba bir de

yok artık

atıcan 1 lej sonra bu adam kahramanı çekip biriken maddeyi toplamak isticektir. yakaladıkdan sonrada acımıcan böylelerine.

Alıntı RaporsuzDeLy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    atıcan 1 lej sonra bu adam kahramanı çekip biriken maddeyi toplamak isticektir. yakaladıkdan sonrada acımıcan böylelerine.
    çok güzel fikir ama yanlılma payı yüksek kimin olduğuna nasıl karar verceğiz sonuçta yağma köyünden bahsediyoruz sürekli başka hesaplar tarafından yağmalanan bir köy sonuçta o ara başka alakasız bir oyuncuda o köye yağma çıkmış olabilir üstadım
    9 kere sev 10 olsun gerçekten sev son olsun.

Alıntı teşkilat1 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    çok güzel fikir ama yanlılma payı yüksek kimin olduğuna nasıl karar verceğiz sonuçta yağma köyünden bahsediyoruz sürekli başka hesaplar tarafından yağmalanan bir köy sonuçta o ara başka alakasız bir oyuncuda o köye yağma çıkmış olabilir üstadım
    adamın kahraman hayla vahadaysa lej ölmez büyük ihtimal.adamda kendine saldırmıycağına göre.
    lej öldüğünde adam gelmiş demektir galiba