Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galya Saldırı Ordusundan Matematiksel Bir Soru

Üye Fatboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yanılmıyorsam Phx serverındayken forumdan Dominic-T ile 85000 civarı kılıçlı, 14000 civarı toytat ve 9000'e yakın heduan üretmiştik. Tabi bizim amacımız wow yıkmaktı o yüzden server sonlarına kadar (yaklaşık 3,5 ay) ürettik bu askerleri. Ama istenirse hem toytat hem de heduanın kalabalık olduğu ordu da çıkarılabilir yani, birine teslim olmanın manası da yok bana göre. Ama bu olaylar T3.6 sürümünde geçerliydi şu an yapılabilir mi bilmiyorum açıkçası. Bir de biz bunları üretimlerden daha çok yağma sayımız yüksek olduğu için basmıştık, yanımızdaki 6 köylü hesabı temizleyince baya madde çıkıyordu bize. Bu tip faktörleri de göz önüne alarak sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz.
    Fatboy tarafından (15-09-2013 Saat 10:34) değiştirildi.
    : )

Alıntı Fatboy kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Yanılmıyorsam Phx serverındayken forumdan Dominic-T ile 85000 civarı kılıçlı, 14000 civarı toytat ve 9000'e yakın heduan üretmiştik. Tabi bizim amacımız wow yıkmaktı o yüzden server sonlarına kadar (yaklaşık 3,5 ay) ürettik bu askerleri. Ama istenirse hem toytat hem de heduanın kalabalık olduğu ordu da çıkarılabilir yani, birine teslim olmanın manası da yok bana göre. Ama bu olaylar T3.6 sürümünde geçerliydi şu an yapılabilir mi bilmiyorum açıkçası. Bir de biz bunları üretimlerden daha çok yağma sayımız yüksek olduğu için basmıştık, yanımızdaki 6 köylü hesabı temizleyince baya madde çıkıyordu bize. Bu tip faktörleri de göz önüne alarak sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz.
    T3.6 sürümünde yapıldıysa t4.2 sürümünde daha rahat yapılır.Kahramanın başına takacağın kasklarla daha fazlası yapılır mantık olarak.

Üye Fatboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İşte burada altın devreye giriyor eğer çok şanslı değilseniz, maceradan tüm giysiler gelmezse ki gelen arkadaşlarım var trx'de. Biz bunları altınsız yapmıştık. Altın varsa yine çok rahat yapılır, galya artık çok kolay gelişiyor oyun başında.
    : )

Toplam 2 Sayfadan Sayfa 2 İlkİlk 12