Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: S7 yeni özellikler

Varsayılan S7 yeni özellikler

s7 travian 10. yılı yeni özellikleri blog sayfasında bulunuyor benim anladığım bazı kısıtlamalar oluyor mesela 10 tanede su kovan olsa 24 saatte bir tane kullanabiliyorsun almancası olan biri özelliklerden bahserderse svinirim.

Üye Fatboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kova kullanımı ve sanat eseriyle alakalı iki değişiklik söz konusu. Kova kullanımındaki değişiklik dediğiniz gibi her 24 saatte bir kullanmaya izin veriyor. Böylece başlangıçta savunma askerlerinin değerini arttırmayı planlıyorlarmış.

Sanat eseriyle ilgili değişiklik ise kültür puanına maksimum katkısı 5000'den 2000'e çekilmiş. Ve ayrıca sanat eseri ilk 14 gün içerisinde her oyuncuya maceralardan yalnızca bir tane düşecek şekilde ayarlanacakmış sanırım.

Ek olarak belediyeden yapılan festivallerde ise küçük festival yapmak istendiğinde belediyenin bulunduğu köyün ürettiği günlük kültür puanı kadar kp verilecekmiş. Bu sayı en fazla 500 olabiliyor, köyün kp üretimi 500'ün üstüne çıktığında festivalin verdiği kp sabit 500 olacak. Büyük festivalde ise hesabın ürettiği toplam kp sayısı (tüm köylerin toplamı) kadar kp verilecekmiş, bu sayı da en fazla 2000'e kadar geçerli, ondan sonra sabitleniyor yine.

Yanlış anlamadıysam bu adreste değişiklikler böyle geçiyor. Böylece oyun başındaki kahramanla üstünlük kurma, sanat eseri ve festival yardımıyla hemen yan köyler kurma işlemi biraz daha geciktirilerek adil bir oyun sunulmaya çalışılmış sanırım.
    : )

Üye THYPON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iyi yapmışlar mutlu oldum

anladım teşekkürler bende o şekil okumuştum farklı bişeyler varmı diye merak ettiğim için bu konuyu açtım benim için bişey değişmeyecek anlaşılan parası olanda s7 de oynamayıverir bende tercih etmiycem s7 yi açıçası bu tür kısıtlamalarla değilde extra bedava hizmet olsa neyse mesela herkese sınırsız kova falan neyse hayırlı olsun tarvian camiasına hediyeler