Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Telefon alcam yardım pls :)

Varsayılan Telefon alcam yardım pls :)

Arkadaslar telefon alıcam ıphone 5 samsung s 4 ve sony experıa z arasında kaldım kullanan arkadaslar varmı hangisini önerirsiniz

Üye

Hiç birini kullanmadım fakat ben kesinlikle ios'u yani iphone'u öneririm. Android battı. Bir sürü zararlı yazılım ayrıca kaliteli uygulama sınırlı sayıda. Apple, app store'a yüklenen uygulamaları, deneyip denetledikten sonra ekliyor. Bence sakın android alma, ios'a yönel derim.

Alıntı karbonista kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hiç birini kullanmadım fakat ben kesinlikle ios'u yani iphone'u öneririm. Android battı. Bir sürü zararlı yazılım ayrıca kaliteli uygulama sınırlı sayıda. Apple, app store'a yüklenen uygulamaları, deneyip denetledikten sonra ekliyor. Bence sakın android alma, ios'a yönel derim.
    Bugun s4 u kullandım cok hosuma gıttı s3 den cok farklı dedıler s3 kullananlar var cok memnun olduklarını soyluyorlar bır ıphone 5 daha hıc kullanan tanıdık bırı olmadıgı ıcın onunla ılgılı bır bılgım yok cok kararsız kaldım benım ıcın onemlı olan kamera kalıtesı ve webde gezınme hızı

2 bin lirayı gözden çıkardıysan HTC one X+ yı tavsiye ederim 64 gb hafıza 1 gb ram 8 megapiksel kamera .. bence süper bi telefon
    istersen bi bak http://www.hepsiburada.com/liste/htc...fview%3dlister

şimdi bana 4.telefon markasınıda cıkarmayın hatta sonyı de cıkartalım s4 mü ı5 mı arasında kalalım

Üye

Fotoğraf ve internet hızı diyorsan s4, genel kalite ve kullanılabirlik dersen i5 derim ben.

Alıntı karbonista kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Fotoğraf ve internet hızı diyorsan s4, genel kalite ve kullanılabirlik dersen i5 derim ben.

hımm zaten telefonumu bıle travıan yuzunden degıstırıyorum travıan o zaman s4 de daha ıyı oynanır 13 mp kamerası var s4 un 2.1 mp de on kamerası bıde 1080 p gösterıyor ekranı tek sevmedıgım yanı buyuk olması :P

Fiyat aralığı söylersen daha farklı öneriler gelebilir.
    The time has come.

Alıntı LeqenD kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Fiyat aralığı söylersen daha farklı öneriler gelebilir.

dostum sana sunu soyleyeyım bır tanıdık vasıtasıyle ıphone 5 ve s4 ü 1400 tl ye alıcam o yuzden tercıhım ıkısı arasında

Düşünme s4 al derim. Bildiğin canavar. ben s3 kullanıyorum çok memnunum he hiç iphone kullanmadım çok bir yorum yapamam ama mağazalarda az da olsa bakmışımdır. İphone nasıl desem fazla sade. Sadelik bir yere kadar iyi ama iphone sadeliği ilk bakışta çekici gibi olmasına karşın çabuk sıkar. İşlemci - ram - kamera vs vs hiç girmiyorum s3 bile açık ara önde s4 hayli hayli ...

Toplam 4 Sayfadan Sayfa 1 123 ... SonuncuSonuncu