Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: engelleniyorum

Varsayılan engelleniyorum

ailem herşeyimi engelliyor,ulaşabildiklerimi sansürlüyor,bilgilerimi öğreniyor.hiçbirşeyi rahatça yapamıyorum.annemlerle konuşurken annem birşey söylüyor.şok oluyorum.annemin bunu bilmesine imkan yok.nasıl öğrenmiş bu kadın uyduyla beni mi izliyorlar telefonlarımı mı dinliyorlar.artık buraya bile yazmıyorum.tek güvende olduğum yer düşüncelerim ve sokaklar.internetimi de sansürlüyorlar.bilgisayara oturdummu hapiste gibi hissediyorum.bundan nasıl kurtulucam hiçbir yolu yok.düşünüyorum bunlar nasıl bukadar şey öğreniyorlar mantıklı bir açıklamasıda yok.arkadaşlarım ailesine herşeylerini anlatıyorlar.ben hiçbirşey anlatamıyorum.yavaş yavaş bunu öğrendim.eskiden içimde tutamazdım söylemek isterdim.bazen azımdan kaçırırdım.ama artık tutabiliyorum.kelimelerimi çok dikkatli seçiyorum.hareketlerimi hiçbirzaman değiştiremediler.sadece onlara karşı tutumumu değiştirdiler.öğrenmemeleri gereken birşeyi öğrenip yüzüme vurduklarında onların bekledikleri bunu bidaha yapmamam.benim düşündüğümse bidaha yaparken daha dikkatli olmam.ve içimden diyorumki 'vay canına.demek öyle.ozaman sen kaşındın bidaha bu kozu elinde vermem' belki birgün artık hiçbir iz bırakmamayı öğrenirim ama zannedersem ogüne kadar evden ayrılırım.bu işin sırrını öğrenmek için beklemek istemiyorum zaman akıp gidiyor serbert kalmak istiyorum bırakın iplerimi

Üye FıR_FıR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ailen asla kötülüğünü istemez, onlar seni hep korumak isterler. Sakin ol derslerine çalış, sınıfları geç sonra tavrını koyabilirsin.

Üye TrLounse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Banned

Dostum tipik ergen psikolojisi. Geçer geçer

Banned

Ailen Gallifrey gezegeninden gelmiş olabilir. Sen de bir Tenza'sın hatta. Evet evet, böyle olmalı.

Banned

Alıntı troller kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Ailen Gallifrey gezegeninden gelmiş olabilir. Sen de bir Tenza'sın hatta. Evet evet, böyle olmalı.

Hayır, o bir dalek.

Üye baran_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Spunky kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hayır, o bir dalek.
    Hayır. Odasında süs amaçlı heykelcik varsa Ağlayan Melek olabilirler. Bütün yaptıklarını izleyip bildiriyorlardır.
    I am the Doctor. I'm coming to find you, and I will never, ever stop...

Banned

Alıntı CeyhunBey kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Hayır. Ailesinin alıcıları vardır. Onlar sayesinde herşeyi biliyorlardır. Gizli antenlerini açığa çıkarmanın tek yolu var oda aileni çıplak görmek buda mümkün değil. Asla onların bir Satürn'lü olup olmadığını bilemeyecek.
    Malesef o bir Cyberman

saşmalayalım beyler kuzenin kardeşin filan varsa seni takip ediyordur veya gizli ajan tutmuşlardır. veya daha önceki konundaki gerçek olabilir annen babam fbı ajanı olabilir vs.

Uye Rutbesi
    YUCİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sen ne yapıyor olabilirsin ki bu yaşında da ailen seni bu kadar takip etmek zorunda hissediyor acaba?

Yaşasın Yemek Yemek.

Toplam 3 Sayfadan Sayfa 1 123 SonuncuSonuncu