Toplam 33 Sayfadan Sayfa 33 İlkİlk ... 23313233
Toplam 327 adet sonuctan sayfa basi 321 ile 327 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WoW Tebrikleri [Speed3x]

Üye fersanli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı El Maestro kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Altın Alan bir arkadaşla 2x Turnvada Ortak başlıyabilirm
    Tire'yi turnuvada oynamaya ikna et, eğer üçümüz aynı hesapta oynayacaksak altınlar benden Başkan Kanka
    Eskilerden kim kaldı...

Bir sen, bir ben, bir de çalınan laptoptaki tarihi raporlarımız

Uye Rutbesi
    fatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı cenoral kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    kadir telefon la irtibata geçelim mümkünse
    Özel mesaj olarak yazdım abi.
    Since 2006 Dark® - [AN-AS]® - Adamus®

Uye Rutbesi
    fatu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı fersanli kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Tire'yi turnuvada oynamaya ikna et, eğer üçümüz aynı hesapta oynayacaksak altınlar benden Başkan Kanka
    Dostum bu arada Muammer derken ben senin sandığın Muammer den bahsetmiyormuşum. Sonradan uyandım. Sen resmen egomanyak birinden bahsediyormuşsun, bizim o tiplerle işimizin olması mümkün değil.
    Since 2006 Dark® - [AN-AS]® - Adamus®

Alıntı fatu kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Dostum bu arada Muammer derken ben senin sandığın Muammer den bahsetmiyormuşum. Sonradan uyandım. Sen resmen egomanyak birinden bahsediyormuşsun, bizim o tiplerle işimizin olması mümkün değil.
    Ahaha Ula bende şaşırdım, bizim Anadolu Aslanı Fatu nasıl oluyoda o adama abi diyo diye kafayı sıyırıyodum yemin olsun
    Eskilerden kim kaldı...

Üye FRİNGE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Şu karaktersizin aşağıdaki mesajı ;
    Tüm mesajını okumadım sadece başlıkta gözüme çarpan aşağıdaki altı çizili cümleler için bir iki lafım olacak,
    AN-AS dediğin din midir ? Milliyet midir? AN- AS lı mı doğulur ki rakip birlik HZZ oyuncularının tümüne birden Yalama Şakşakcı dalkavuk diyebiliyorsun , nasıl bir karaktersiz sin ki bu şekil tüm birliğin tüm oyuncularına birden hakaret ediyorsun?

Dalkavuk Yalaka Şakşakcı arıyorsan aşağıdaki Arkadaş bu tanımlara gayet güzel uymuş;

Senin üslubunu beğeniyor muş tanımadığı yüzlerce insana toplu olarak hakaret edebilen senin.
    yalakalıkta sınır tanımıyor arkadaş,
    sanırım RÜZGAR adlı bebeden sonra bir yalayıcı daha edindin
    Alıntı fatu kullanıcısından alıntı Mesajı göster

Şimdi arkadaşlar ANadolu gelince servera, hani burda kendini en iyi bilrik ilan edenler ve onların yalamaları, şakşakçıları, dalkavukları vs.leri yusuf yusuf yusuflamaya başladılar, bu gelen fısır fısır yusuflama seslerini taaa s16 dan bile duymuşlar, abi nasıl yusuflatmışsınız bu kdar diye 50 tane mesaj geldi hem forumdan hem oynadığım serverdan...
    Alıntı fersanli kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Bu arada seni pek tanımam ama adını namını çok duydum. Şuan gördüklerimi de hesaba katarsak; avatarın olsun, forumdaki üslubun olsun, heyecanın olsun... harbidende anlattıkları kadar varsın. Travian fenomeni olmuşsun sen gardaş. Ne diyeyim valla bu speed oyna da bari oyuna renk kat. Sen gibi adamlar olmasa buraların tadı olmaz
    FRİNGE tarafından (06-03-2013 Saat 08:44) değiştirildi.

Sende mi HZZ'lisin lan yoksa soytarı. Eğer öyleyse harbidende Fatunun tam anlattığı gibisiniz

Adam seviliyo olum kıskanmayın boşuna. Önceden tanımazdım bile başlarda bir ara oyuna bakmaya geldiğimde herkesin profilde I Love Fatu yazıyodu. Forumda da baktım her mesajda adı geçiyor demek var bir cevher. Buna yalakalık diyosan seninki çekememezliğin dik alası. Tıpan yiyosa yeni speedde kapışalım diyecemde siz sonradan korkup kaçıyosunuz öyle bir işe girişmeye değmez bile ödlekler sürüsünün baş yağcısı. Kendi mesajının içeriğine bakta önce ondan sonra ona buna şakşakçı dersin hadsiz velet.

Anca hesapları silmeye aldıktan sonra ona buna saldırmaya cesaret eden bir grubun sözcüsü olmuşsun millete dil uzatıyon. Aynaya bak önce lalezar.
    Eskilerden kim kaldı...

Uye Rutbesi
    rüzgar46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı FRİNGE kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Şu karaktersizin aşağıdaki mesajı ;
    Tüm mesajını okumadım sadece başlıkta gözüme çarpan aşağıdaki altı çizili cümleler için bir iki lafım olacak,
    AN-AS dediğin din midir ? Milliyet midir? AN- AS lı mı doğulur ki rakip birlik HZZ oyuncularının tümüne birden Yalama Şakşakcı dalkavuk diyebiliyorsun , nasıl bir karaktersiz sin ki bu şekil tüm birliğin tüm oyuncularına birden hakaret ediyorsun?

Dalkavuk Yalaka Şakşakcı arıyorsan aşağıdaki Arkadaş bu tanımlara gayet güzel uymuş;

Senin üslubunu beğeniyor muş tanımadığı yüzlerce insana toplu olarak hakaret edebilen senin.
    yalakalıkta sınır tanımıyor arkadaş,
    sanırım RÜZGAR adlı bebeden sonra bir yalayıcı daha edindin
    sanane kardeşim inasanların yanında olmak onları savunmak nezaman yalakacılık şakşakcılık oldu benı kendınızle karıstırmayın hzz birliği bu oyunun yüz karasıdır hurturlu hıle hurda sızde mevcud yazında yemedı kactınız daha ne uzatıyosunuz kaçmayıp adam gıbı yensenızde yenılsenızde oynayaydınız bende kactılar korktular demezdım ayrıca tek ben dıyılım yanı sızın kactınızı dusunen sen gıt ENTELYE-spora agla

Toplam 33 Sayfadan Sayfa 33 İlkİlk ... 23313233