Toplam 179 Sayfadan Sayfa 1 1231151101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1787 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tasarım İstek Kutusu (İmza,Avatar,Arkaplan...)

Thumbs up Tasarım İstek Kutusu (İmza,Avatar,Arkaplan...)

Mesaj yazmadan önce konuyu okuyunuz, kirlilik yaratan mesaj sahiplerine yaptırım uygulanacaktır.

İstekte bulunacaklar için kurallar aşağıdadır, çalışma gönderecekler önce bu mesajı okumalıdır.

Önemsiz işler atölyesi & İmza/Avatar yapım merkezini yeni kurallar altında birleştirdik.

İstediğiniz şeye göre aşağıdaki formlardan birini yalnızca 1 kere gönderiniz. (48 Saat içinde cevap alamazsanız tekrar gönderebilirsiniz)

İstediğiniz avatar mevcut bir resmin düzenlenmiş hali mi? Eğer evet ise kaynak resim:

Avatar'ınızın mevcut halinden daha büyük olmasını istiyorsanız kalitesinin düşeceğini de bildiğiniz kabul edilecektir.

İstenilen avatar ile ilgili ayrıntılı açıklama:

• İmza istek formu

İstediğiniz imzanın yüksekliği: (Maximum 120!)

İstediğiniz imza'nın genişliği: (Maximum 500!)

İstediğiniz imza animasyonlu mu?

İstediğiniz imza'da önceden seçtiğiniz resimler kullanılacaksa onlar:

İstenilen imza'nın ayrıntılı açıklaması:
    • Harici istek formu
    Ne istediğinizi, ne için istediğinizi, nasıl ve ne boyutta istediğinizi ayrıntılı bir şekilde güzel bir dille yazınız.

Bölüm kuralları:
    -İsteğiniz yerine getirilmediyse tekrar istekte bulunmak için 48 saat beklemeniz gerekmektedir.
    -Kimse sizin köleniz değil, gönüllü olarak çalışıyorlar, isteklerinizi düzgün bir dil ile belirtiniz
    -Eğer yapılan çalışmayı beğenmediyseniz ve bu çalışma sizin eksik bilgi vermenizden ötürü ise şikayette bulunmayınız
    -Eğer her şeyi düzgün belirtmenize rağmen çalışma istediğiniz gibi gelmediyse düzgün bir şekilde hoşunuza gitmeyen yönleri belirtiniz
    -Kurallara uymayanlara yaptırım uygulanacaktır.
    -İstekleri yerine getiren kişiler +rep ile ödüllendirilecektir, bu bölüm tasarımcı olmak isteyenlerin kendilerini kanıtlamaları için önemli bir kısımdır.

İyi çalışmalar...
    Awsum! tarafından (03-09-2012 Saat 14:32) değiştirildi.

öncelikle bu konu çok iyi olmuş . hem gereksiz yazılardan temizlenmiş oldu. benim istediğim

Şu kafa sallayan adamın arka planını solundaki renkten yaparmısınız . birde bunu gifli nasıl avatar yapıcam ?

eğer uzunluk genişlik falan gitmesi gerekirse yapın ama adam kalsın. teşekkürler

Alıntı King Charles kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    öncelikle bu konu çok iyi olmuş . hem gereksiz yazılardan temizlenmiş oldu. benim istediğim

Şu kafa sallayan adamın arka planını solundaki renkten yaparmısınız . birde bunu gifli nasıl avatar yapıcam ?

eğer uzunluk genişlik falan gitmesi gerekirse yapın ama adam kalsın. teşekkürler
    Avatar'ın boyutu çok büyük, 256'lık tonlamadan 4'lük tona indirip kaliteyi düşürmem gerekti foruma uydurmak için.
    Arka planı değiştirmek zor olduğu gibi boyutu da artıracaktır ve kaliteyi daha da düşürmeyi gerektirecektir.
    Foruma uygun kullanabileceğiniz pixel boyutunu değiştirmeden en uygunu bu:

Konu çok iyi olmuş.İnşallah güzel devam eder.

İmzanın boyutu: Şuan ki imzam ile aynı.
    İmza şuan kinden bağımsız bir imza olsun.Sadece mustafa00 yazısı ve yazının hareketi aynı olsun.Diğer her şeyi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
    Şimdiden teşekkürler...

Alıntı mustafa00 kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Konu çok iyi olmuş.İnşallah güzel devam eder.

İmzanın boyutu: Şuan ki imzam ile aynı.
    İmza şuan kinden bağımsız bir imza olsun.Sadece mustafa00 yazısı ve yazının hareketi aynı olsun.Diğer her şeyi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
    Şimdiden teşekkürler...
    Arka plan konusunda da bir kaç şey söylersen çok hoş olacak ..
    # Aether II #
    "Düş gücü bilgi gücünden daha önemlidir"

King charles ne demek istediğini anladım sen o Beyaz'ın yerine avatarın olduğu köşedeki yada alıntı yapılan yerdeki yerin arka planını istiyorsunmu ?

Alıntı Emremessi kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Arka plan konusunda da bir kaç şey söylersen çok hoş olacak ..
    Sen kendin istediğin gibi yapabilirsin.Yazı olmasın tabi arkada.Şuan ki imzayı da yaptırırken içinizden ne geçerse yapın demiştim.

Alıntı King Charles kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler ama bunu ansıl gifli koyucam ? ben denedim ama resim olarak oluyo

edit: görüntü iyi arka plan aynı olmuuş ama böylede güzel kullanıyorum
    Yazdığım mesajda arka plan renginin neden öyle olamayacağını belirttim
    32 adet layer var, her birine tek tek uygulumam + kaliteyi düşürmem gerekir.
    Ama eğer istiyorsan kaliteyi ve siyahlığın belirginliğini düşünerek beyaz ile o arka planın rengi arasında bir koyulukta yapabilirim.
    yine de dediğim gibi en optimize hali son yolladığım...

Demekki neymiş ? Başkasının yerine konuşmayacakmışım
    # Aether II #
    "Düş gücü bilgi gücünden daha önemlidir"

GoMeS
    Guest

Toplam 179 Sayfadan Sayfa 1 1231151101 ... SonuncuSonuncu